Vítěz: L. Trottová (GBR)
konec
15.08.2016, 23:22 • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)
Omnium - vyřazovací závod (ženy)
Vítěz: L. Trottová (GBR)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Skok do výšky - kvalifikace (muži) 01:30
400 m - semifinále (ženy) 01:35
Trojskok - finále (ženy) 01:55
100 m - semifinále (muži) 02:00
1 500 m - semifinále (ženy) 02:30
400 m - finále (muži) 03:00
100 m - finále (muži) 03:25
Trojskok - kvalifikace (muži) 14:30
200 m - rozběhy (ženy) 14:35
3 000 m překážek - rozběhy (muži) 15:25
Hod kladivem - finále (ženy) 15:40
3 000 m překážek - finále (ženy) 16:15
400 m překážek - rozběhy (muži) 16:35
Do 64 kg - odpolední předkola (muži) *23:45
Do 81 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 00:45
Do 60 kg - dopolední čtvrtfinále (ženy) 16:00
Do 52 kg - dopolední předkola (muži) 16:30
Do 69 kg - dopolední semifinále (muži) 17:30
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) 17:55
Do 60 kg - odpolední čtvrtfinále (ženy) 22:00
Do 52 kg - odpolední předkola (muži) 22:30
Do 69 kg - odpolední semifinále (muži) 23:30
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) 23:45
Sprint - 1/16 a opravy (ženy) *22:18
Omnium - stíhačka na 4 km (muži) *22:58
Omnium - vyřazovací závod (muži) 00:15
Sprint - 1/8 a opravy (ženy) 15:00
Omnium - kilometrová časovka (muži) 15:21
Omnium - 10 km (ženy) 15:59
Omnium - flying lap (muži) 21:00
Sprint - 9. - 12. místo (ženy) 21:26
Omnium - stíhačka na 3 km (ženy) 21:30
Omnium - bodovací závod na 40 km (muži) 22:23
Omnium - vyřazovací závod (ženy) 23:22
1. Laura Trottová (GBR) 118
2. Jolien D'Hooreová (BEL) 110
3. Sarah Hammerová (USA) 108
4. Amalie Dideriksenová (DEN) 92
5. Tacjana Šarakovová (BLR) 90
6. Kirsten Wildová (NED) 90
7. Annette Edmondsonová (AUS) 90
8. Lauren Ellisová (NZL) 82
9. Laurie Berthovoá (FRA) 68
10. Anna Knauerová (GER) 52 (23:42:42)
1. Laura Trottová (GBR) 40
2. Jolien D'Hooreová (BEL) 38
3. Sarah Hammerová (USA) 36
4. Kirsten Wildová (NED) 34
5. Annette Edmondsonová (AUS) 32
6. Amalie Dideriksenová (DEN) 30
17
17
16
15
14
13
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2
1
Laura Trottová (GBR)
Jolien D'Hooreová (BEL)
Amalie Dideriksenová (DEN)
Annette Edmondsonová (AUS)
Marlies Mejias Garciaová (CUB)
Daria Pikuliková (POL)
Xiao Juan Diao (HKG)
Xiaoling Luo (CHN)
Sakura Tsukagošiová (JPN)
Sarah Hammerová (USA)
Tacjana Šarakovová (BLR)
Lauren Ellisová (NZL)
Kirsten Wildová (NED)
Laurie Berthonová (FRA)
Allison Beveridgeová (CAN)
Anna Knauerová (GER)
Mei Yu Hsiaová (TPE)
Angie Sabrina Gonzalezová (VEN)
1. Laura Trottová (GBR) 78 bodů
2. Sarah Hammerová (USA) 72 bodů
3. Jolien D´Hooreová (BEL) 72 bodů
4. Tatsiana Šarakovová (BLR) 62 bodů
5. Amalie Dideriksenová (DEN) 62 bodů