Vítěz: L. Trottová (GBR)
konec
15.08.2016, 21:30 • Rio Olympic Velodrome, Rio de Janeiro, Brazílie • Johan Čáp (@CAPJohanCZ)
Omnium - stíhačka na 3 km (ženy)
Vítěz: L. Trottová (GBR)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Skok do výšky - kvalifikace (muži) 01:30
400 m - semifinále (ženy) 01:35
Trojskok - finále (ženy) 01:55
100 m - semifinále (muži) 02:00
1 500 m - semifinále (ženy) 02:30
400 m - finále (muži) 03:00
100 m - finále (muži) 03:25
Trojskok - kvalifikace (muži) 14:30
200 m - rozběhy (ženy) 14:35
3 000 m překážek - rozběhy (muži) 15:25
Hod kladivem - finále (ženy) 15:40
3 000 m překážek - finále (ženy) 16:15
400 m překážek - rozběhy (muži) 16:35
Do 64 kg - odpolední předkola (muži) *23:45
Do 81 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 00:45
Do 60 kg - dopolední čtvrtfinále (ženy) 16:00
Do 52 kg - dopolední předkola (muži) 16:30
Do 69 kg - dopolední semifinále (muži) 17:30
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) 17:55
Do 60 kg - odpolední čtvrtfinále (ženy) 22:00
Do 52 kg - odpolední předkola (muži) 22:30
Do 69 kg - odpolední semifinále (muži) 23:30
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) 23:45
Sprint - 1/16 a opravy (ženy) *22:18
Omnium - stíhačka na 4 km (muži) *22:58
Omnium - vyřazovací závod (muži) 00:15
Sprint - 1/8 a opravy (ženy) 15:00
Omnium - kilometrová časovka (muži) 15:21
Omnium - 10 km (ženy) 15:59
Omnium - flying lap (muži) 21:00
Sprint - 9. - 12. místo (ženy) 21:26
Omnium - stíhačka na 3 km (ženy) 21:30
Omnium - bodovací závod na 40 km (muži) 22:23
Omnium - vyřazovací závod (ženy) 23:22
1. Laura Trottová (GBR) 78 bodů
2. Sarah Hammerová (USA) 72 bodů
3. Jolien D´Hooreová (BEL) 72 bodů
4. Tatsiana Šarakovová (BLR) 62 bodů
5. Amalie Dideriksenová (DEN) 62 bodů
6. Lauren Ellisová (NZL) 62 bodů
7. Annette Edmonsonová (AUS) 58 bodů
8. Kirsten Wildová (NED) 56 bodů
9. Marlies Mejias Garciaová (CUB) 44 bodů
10. Laurie Berthonová (FRA) 44 bodů
11. Daria Pikuliková (POL) 42 bodů
12. Allison Beveridgeová (CAN) 38 bodů
13. Siao Ťüan Tiao (HKG) 34 bodů
14. Anna Knauerová (GER) 26 bodů
15. Siao-ling Luo (CHN) 24 bodů
16. Mej Jü Hsiao (TPE) 22 bodů
17. Sakura Tsakugashiová (JAP) 18 bodů
18. Angie Sabrina Gonzalesová (VEN) 14 bodů
1. Laura Trottová (GBR) 40 bodů
2. Sarah Hammerová (USA) 38 bodů
3. Jolien D´Hooreová (BEL) 36 bodů
4. Amalie Dideriksenová (DEN) 34 bodů
5. Kirsten Wildová (NED) 32 bodů
6. Lauren Ellisová (NZL) 30 bodů
7. Annette Edmonsonová (AUS) 28 bodů
8. Marlies Mejias Garciaová (CUB) 26 bodů
9. Allison Beveridgeová (CAN) 24 bodů
10. Tatsiana Šarakovová (BLR) 22 bodů
11. Daria Pikuliková (POL) 20 bodů
12. Laurie Berthonová (FRA) 18 bodů
13. Anna Knauerová (GER) 16 bodů
14. Siao Ťüan Tiao (HKG) 14 bodů
15. Siao-ling Luo (CHN) 12 bodů
16. Sakura Tsakugashiová (JAP) 10 bodů
17. Angie Sabrina Gonzalesová (VEN) 8 bodů
18. Mej Jü Hsiao (TPE) 6 bodů