Vítěz: D. Kennett (NZL)
konec
15.08.2016, 15:21 • Rio Olympic Velodrome, Rio de Janeiro, Brazílie • Johan Čáp (@CAPJohanCZ)
Omnium - kilometrová časovka (muži)
Vítěz: D. Kennett (NZL)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Skok do výšky - kvalifikace (muži) 01:30
400 m - semifinále (ženy) 01:35
Trojskok - finále (ženy) 01:55
100 m - semifinále (muži) 02:00
1 500 m - semifinále (ženy) 02:30
400 m - finále (muži) 03:00
100 m - finále (muži) 03:25
Trojskok - kvalifikace (muži) 14:30
200 m - rozběhy (ženy) 14:35
3 000 m překážek - rozběhy (muži) 15:25
Hod kladivem - finále (ženy) 15:40
3 000 m překážek - finále (ženy) 16:15
400 m překážek - rozběhy (muži) 16:35
Do 64 kg - odpolední předkola (muži) *23:45
Do 81 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 00:45
Do 60 kg - dopolední čtvrtfinále (ženy) 16:00
Do 52 kg - dopolední předkola (muži) 16:30
Do 69 kg - dopolední semifinále (muži) 17:30
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) 17:55
Do 60 kg - odpolední čtvrtfinále (ženy) 22:00
Do 52 kg - odpolední předkola (muži) 22:30
Do 69 kg - odpolední semifinále (muži) 23:30
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) 23:45
Sprint - 1/16 a opravy (ženy) *22:18
Omnium - stíhačka na 4 km (muži) *22:58
Omnium - vyřazovací závod (muži) 00:15
Sprint - 1/8 a opravy (ženy) 15:00
Omnium - kilometrová časovka (muži) 15:21
Omnium - 10 km (ženy) 15:59
Omnium - flying lap (muži) 21:00
Sprint - 9. - 12. místo (ženy) 21:26
Omnium - stíhačka na 3 km (ženy) 21:30
Omnium - bodovací závod na 40 km (muži) 22:23
Omnium - vyřazovací závod (ženy) 23:22
Na první místo se posunuje Elia Viviani, Boudat je druhý. Cavendish uhájil třetí pozici, ale má stejně bodů jako Francouz.
1. Elia Viviani (ITA) 140 bodů
2. Thomas Boudat (FRA) 126 bodů
3. Mark Cavendish (GBR) 126 bodů
4. Lasse Norman Hansen (DEN) 118 bodů
5. Fernando Gaviria (COL) 118 bodů
6. Roger Kluge (GER) 114 bodů
7. Glenn O´Shea (AUS) 114 bodů
8. Dylan Kennett (NZL) 110 bodů
9. Artjom Zacharov (KAZ) 88 bodů
10. Gideoni Monteiro (BRA) 78 bodů
11. Chun Wing Leung (HKG) 78 bodů
12. Tim Veldt (NED) 76 bodů
13. Sanghoon Park (KOR) 74 bodů
14. Kozušige Kuboki (JAP) 70 bodů
15. Bobby Lea (USA) 68 bodů
16. Gael Suter (SUI) 62 bodů
17. Ignacio Prado (MEX) 62 bodů
18. Jasper De Buyst (BEL) DNF
1. Dylan Kennett (NZL) 40 bodů
2. Glenn O´Shea (AUS) 38 bodů
3. Elia Viviani (ITA) 36 bodů
4. Fernando Gaviria (COL) 34 bodů
5. Lasse Norman Hansen (DEN) 32 bodů
6. Mark Cavendish (GBR) 30 bodů
7. Tim Veldt (NED) 28 bodů
8. Chun Wing Leung (HKG) 26 bodů
9. Roger Kluge (GER) 24 bodů
10. Artjom Zacharov (KAZ) 22 bodů
11. Thomas Boudat (FRA) 20 bodů
12. Sanghoon Park (KOR) 18 bodů
13. Gael Suter (SUI) 16 bodů
14. Bobby Lea (USA) 14 bodů
15. Kozušige Kuboki (JAP) 12 bodů
16. Gideoni Monteiro (BRA) 10 bodů
17. Ignacio Prado (MEX) 8 bodů
18. Jasper De Buyst (BEL) – nenastoupil