Vítez: A. Whyte (JAM)
konec
15.08.2016, 16:35 • Ondřej Jícha (@OndraJicha)
400 m překážek - rozběhy (muži)
Vítez: A. Whyte (JAM)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Skok do výšky - kvalifikace (muži) 01:30
400 m - semifinále (ženy) 01:35
Trojskok - finále (ženy) 01:55
100 m - semifinále (muži) 02:00
1 500 m - semifinále (ženy) 02:30
400 m - finále (muži) 03:00
100 m - finále (muži) 03:25
Trojskok - kvalifikace (muži) 14:30
200 m - rozběhy (ženy) 14:35
3 000 m překážek - rozběhy (muži) 15:25
Hod kladivem - finále (ženy) 15:40
3 000 m překážek - finále (ženy) 16:15
400 m překážek - rozběhy (muži) 16:35
Do 64 kg - odpolední předkola (muži) *23:45
Do 81 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 00:45
Do 60 kg - dopolední čtvrtfinále (ženy) 16:00
Do 52 kg - dopolední předkola (muži) 16:30
Do 69 kg - dopolední semifinále (muži) 17:30
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) 17:55
Do 60 kg - odpolední čtvrtfinále (ženy) 22:00
Do 52 kg - odpolední předkola (muži) 22:30
Do 69 kg - odpolední semifinále (muži) 23:30
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) 23:45
Sprint - 1/16 a opravy (ženy) *22:18
Omnium - stíhačka na 4 km (muži) *22:58
Omnium - vyřazovací závod (muži) 00:15
Sprint - 1/8 a opravy (ženy) 15:00
Omnium - kilometrová časovka (muži) 15:21
Omnium - 10 km (ženy) 15:59
Omnium - flying lap (muži) 21:00
Sprint - 9. - 12. místo (ženy) 21:26
Omnium - stíhačka na 3 km (ženy) 21:30
Omnium - bodovací závod na 40 km (muži) 22:23
Omnium - vyřazovací závod (ženy) 23:22
Annsert Whyte (JAM) – 48,37 – Q
Karsten Warholm (NOR) – 48,49 – Q
Javier Culson (PUR) – 48,53 – Q
Rasmus Mägi (EST) – 48,55 – Q
Abdelmalik Lahoulou (ALG) – 48,62 – Q
Kejsuke Nozawa (JPN) – 48,62 – Q
haron Koech (KEN) – 49,12 – Q
Boniface Mucheru Tumuti (KEN) – 48,91 – Q
Thomas Barr (IRL) – 48,93 – Q
Jack Green (GBR) – 48,96 – Q
Byron Robinson (USA) – 48,98 – Q
Oskar Möro (FIN) – 49,04 – q
Eric Cray (PHI) – 49,05 – Q
L.J. Van Zyl (RSA) – 49,12 – Q
Kerron Clement (USA) – 49,17 – Q
Andres Silva (URU) – 49,21 – Q
jahell Hyde (JAM) – 49,24 – q
Sergio Hernandez (ESP) – 49,31 – q
Jordin Andrade (CPV) – 49,55 – q
Michael Bultheel (BEL) – 49,37 – q
Jasmani Copello (TUR) – 49,52 – Q
Eric Alejandro (PUR) – 49,54 – Q
Sebastian Rodger (GBR) – 49,54 – q
Mahau Sugumati (BRA) – 49,77 – Q (17:20:53)
1. rozběh
Kerron Clement (USA)
Marcio Teles (BRA)
Juki Matsušita (JPN)
Miles Ukaoma (NGR)
Jeffery Gibson (BAH)
Mucheru Boniface Tumuti (KEN)
Abdelmalik (ALG)
2. rozběh
Mahau Sugumati (BRA)
Kariem Hussein (SUI)
Maoulida Daroueche (COM)
Martin Kučera (SK)
Yasmani Copello (TUR)
Eric Alejandro (PUR)
Amadou Ndiaye (SEN)
Jaak-Heinrich Jagor (EST)
3. rozběh
Dmitrij Koblov (KAZ)
Karsten Warholm (NOR)
Javier Culson (PUR)
Ned Justeen Azemia (SEY)
Jose Luis Gaspar (CUB)
Miloud Rahmani (ALG)
Roxroy Cato (JAM)
Rasmus MAgi (EST)
4. rozběh
Sergio Fernandez (ESP)
Jehue Gordon (TTO)
Thomas Barr (IRL)
Jaheel Hyde (JAM)
Sebastian Rodger (GBR)
le Roux Hamman (RSA)
Kejsuje Nozawa (JPN)
Eric Cray (PHI)
5. rozběh
Ansert Whyte (JAM)
Michael Bultheel (BEL)
Kurt Couto (MOZ)
Byron Robinson (USA)
Oskari Moro (FIN)
Lindsay Hanekom (RSA)
Jack Green (GBR)
Nicholas Kiplagat Bett (KEN)
6. rozběh
Michale Tinsley (USA)
Patryk Dobek (POL)
Čchi-eh Čen (TPE)
Haron Koech (KEN)
Andres Silva (URU)
Mohamed Sghaier (TUN)
Jordin Andrade (CPV)
L.J. Van Zyl (RSA)