Vítěz: Ch. Taylor (USA)
konec
15.08.2016, 14:30 • Jan Vojkůvka (@JanVojkuvka)
Trojskok - kvalifikace (muži)
Vítěz: Ch. Taylor (USA)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Skok do výšky - kvalifikace (muži) 01:30
400 m - semifinále (ženy) 01:35
Trojskok - finále (ženy) 01:55
100 m - semifinále (muži) 02:00
1 500 m - semifinále (ženy) 02:30
400 m - finále (muži) 03:00
100 m - finále (muži) 03:25
Trojskok - kvalifikace (muži) 14:30
200 m - rozběhy (ženy) 14:35
3 000 m překážek - rozběhy (muži) 15:25
Hod kladivem - finále (ženy) 15:40
3 000 m překážek - finále (ženy) 16:15
400 m překážek - rozběhy (muži) 16:35
Do 64 kg - odpolední předkola (muži) *23:45
Do 81 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 00:45
Do 60 kg - dopolední čtvrtfinále (ženy) 16:00
Do 52 kg - dopolední předkola (muži) 16:30
Do 69 kg - dopolední semifinále (muži) 17:30
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) 17:55
Do 60 kg - odpolední čtvrtfinále (ženy) 22:00
Do 52 kg - odpolední předkola (muži) 22:30
Do 69 kg - odpolední semifinále (muži) 23:30
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) 23:45
Sprint - 1/16 a opravy (ženy) *22:18
Omnium - stíhačka na 4 km (muži) *22:58
Omnium - vyřazovací závod (muži) 00:15
Sprint - 1/8 a opravy (ženy) 15:00
Omnium - kilometrová časovka (muži) 15:21
Omnium - 10 km (ženy) 15:59
Omnium - flying lap (muži) 21:00
Sprint - 9. - 12. místo (ženy) 21:26
Omnium - stíhačka na 3 km (ženy) 21:30
Omnium - bodovací závod na 40 km (muži) 22:23
Omnium - vyřazovací závod (ženy) 23:22
1. Christian Taylor (USA) 17,24 Q
2. Bin Dong (CHN) 17,10 Q
3. Will Claye (USA) 17,05 Q
4. Nelson Evora (POR) 16,99 Q
5. Shuo Cao (CHN) 16,97 Q
6. Troy Doris (GUY) 16,81 q
7. Karol Hoffmann (POL) 16,79 q
8. John Murillo (COL) 16,78 q
9. Benjamin Compaore (FRA) 16,72 q
10. Alberto Alvarez (MEX) 16,67 q
11. Xiaolong Xu (CHN) 16,65 q
12. Lazaro Martinez (CUB) 16,61 q
Skupina A
Will Claye (USA)
Marian Oprea (ROU)
Pedro P. Pichardo
Troy Doris (GUY)
Muhammad Halim (ISV)
Dong Bin (CHN)
Max Hess (GER)
Ernesto Reve (CUB)
Leevan Sands (BAH)
Benjamin Compaore (FRA)
Clive Pullen (JAM)
Daigo Hasegwa (JPN)
Shuo Cao (CHN)
Rumen Dimitrov (BUL)
Levon Aghasjan (ARM)
Yordanys Duranona (DMA)
Fabian Florant (NED)
Lasha Torgvaidze (GEO)
Fabrizio Donato (ITA)
Olu Olamigoke (NGR)
Alberto Alvarez (MEX)
Nazim Babajev (AZE)
Maxim Njascjarenka (BLR)
Roman Valijev (KAZ)
Skupina B
Arcem Bandarenka (BLR)
Jonathan Drack (MRI)
Xiaolong Xu (CHN)
Godfrey Khotso Mokoena (RSA)
Deokhyeon Kim (KOR)
Harold Correa (FRA)
Georgi Tsonov (BUL)
Dzmitrij Platnicki (BLR)
Karol Hoffmannová (POL)
Chris Bernard (USA)
Fabrice Zango Hugues (BUR)
Renjith Maheswary (IND)
Mamadou Cherif Dia (MLI)
Pablo Torrijos (ESP)
Kohej Jamašita (JPN)
Lazaro Martinez (CUB)
Ruslan Kurbanov (UZB)
Christian Taylor (USA)
Nelson Evora (POR)
Tosin Oke (NGR)
Latario Collie-Minns (BAH)
Seref Osmanoglu (TUR)
John Murillo (COL)
Vladimir Letnicov (MDA)