Vítěz: G. Dibabová (ETH)
konec
15.08.2016, 02:30 • Ondřej Jícha (@OndraJicha)
1 500 m - semifinále (ženy)
Vítěz: G. Dibabová (ETH)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Skok do výšky - kvalifikace (muži) 01:30
400 m - semifinále (ženy) 01:35
Trojskok - finále (ženy) 01:55
100 m - semifinále (muži) 02:00
1 500 m - semifinále (ženy) 02:30
400 m - finále (muži) 03:00
100 m - finále (muži) 03:25
Trojskok - kvalifikace (muži) 14:30
200 m - rozběhy (ženy) 14:35
3 000 m překážek - rozběhy (muži) 15:25
Hod kladivem - finále (ženy) 15:40
3 000 m překážek - finále (ženy) 16:15
400 m překážek - rozběhy (muži) 16:35
Do 64 kg - odpolední předkola (muži) *23:45
Do 81 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 00:45
Do 60 kg - dopolední čtvrtfinále (ženy) 16:00
Do 52 kg - dopolední předkola (muži) 16:30
Do 69 kg - dopolední semifinále (muži) 17:30
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) 17:55
Do 60 kg - odpolední čtvrtfinále (ženy) 22:00
Do 52 kg - odpolední předkola (muži) 22:30
Do 69 kg - odpolední semifinále (muži) 23:30
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) 23:45
Sprint - 1/16 a opravy (ženy) *22:18
Omnium - stíhačka na 4 km (muži) *22:58
Omnium - vyřazovací závod (muži) 00:15
Sprint - 1/8 a opravy (ženy) 15:00
Omnium - kilometrová časovka (muži) 15:21
Omnium - 10 km (ženy) 15:59
Omnium - flying lap (muži) 21:00
Sprint - 9. - 12. místo (ženy) 21:26
Omnium - stíhačka na 3 km (ženy) 21:30
Omnium - bodovací závod na 40 km (muži) 22:23
Omnium - vyřazovací závod (ženy) 23:22
Dawit Seyaumová (ETH)
Rababe Afariová (MAR)
Laura Weightmanová (GBR)
Besu Sadová (ETH)
Faith Chepngetich Kipyegonová (KEN)
Genzebe Dibabaová (ETH)
Sifan Hassanová (NED)
Laura Muirová (GBR)
Jennifer Simpsonová (USA)
Meraf Bahtaová (SWE)
Shannon Rowburyová (USA)
Sofia Ennaouiová (POL) (02:51:04)
1. Genzebe Dibabaová (ETH) 4:03,06 – Q
2. Sifan Hassanová (NED) 4:03,62 – Q
3. Laura Muirová (GBR) 4:04,16 – Q
4. Jennifer Simpsonová (USA) 4:05,07 – Q
5. Meraf Bahtaová (SWE) 4:06,41 – Q
6. Violah Cheptoo Lagatová (KEN) 4:06,83
7. Nicole Sifuentesová (CAN) 4:08,53
8. Malika Akkaouiová (MAR) 4:08,55
9. Diana Sujewová (GER) 4:10,15
10. Danuta Urbaniková (POL) 4:11,34
11. Jenny Blundellová (AUS) 4:13,25
12. Angelika Cichocká (POL) 4:17,83
Cíl
1100M
700M
300M
1. Faith Chepngetich Kipyegonová (KEN) 4:03,95 – Q
2. Dawit Seyaumová (ETH) 4:04,23 – Q
3. Shannon Rowburyová (USA) 4:04,46 – Q
4. Besu Sadová (ETH) 4:05,19 – Q
5. Laura Weightmanová /GBR) 4:05,28 – Q
6. Sofia Ennaouiová (POL) 4:05,29
7. Rababe Arafiová (MAR) 4:05,60
8. Linden Hallová (AUS) 4:05,81
9. Zoe Buckmanová (AUS) 4:06,95
10. Konstanze Klosterhalfenová (GER) 4:07,26
11. Ciara Mageeanová (IRL) 4:08,07
12. Brenda Martinezová (USA) 4:10,41
Cíl
1100M
700M
1. semifinále
Dawit Seyaumová (ETH)
Zoe Buckmanová (AUS)
Ciara Mageeanová (IRL)
Rababe Afariová (MAR)
Laura Weightmanová (GBR)
Linden Hallová (AUS)
Shannon Rowburyová (USA)
Konstanze Klosterhaufenová (GER)
Brenda Martinezová (USA)
Sofia Ennaouiová (POL)
Besu Sadová (ETH)
Faith Chepngetich Kipyegonová (KEN)
2. semifinále
Diana Sujewová (GER)
Jeniifer Simpsonová (USA)
Laura Muirová (GBR)
Danuta Urbaniková (POL)
Violah Cheptoo Lagatová (KEN)
Meraf Bahtaová (SWE)
Jenny Blundellová (AUS)
Sifan Hassan (NED)
Angelika Cichocká (POL)
Nicole Sifuentesová (CAN)
Malika Akkaouiová (MAR)
Genzebe Dibabaová (ETH)