Skok do výšky - kvalifikace (muži)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
Skok do výšky - kvalifikace (muži) 01:30
400 m - semifinále (ženy) 01:35
Trojskok - finále (ženy) 01:55
100 m - semifinále (muži) 02:00
1 500 m - semifinále (ženy) 02:30
400 m - finále (muži) 03:00
100 m - finále (muži) 03:25
Trojskok - kvalifikace (muži) 14:30
200 m - rozběhy (ženy) 14:35
3 000 m překážek - rozběhy (muži) 15:25
Hod kladivem - finále (ženy) 15:40
3 000 m překážek - finále (ženy) 16:15
400 m překážek - rozběhy (muži) 16:35
Do 64 kg - odpolední předkola (muži) *23:45
Do 81 kg - odpolední čtvrtfinále (muži) 00:45
Do 60 kg - dopolední čtvrtfinále (ženy) 16:00
Do 52 kg - dopolední předkola (muži) 16:30
Do 69 kg - dopolední semifinále (muži) 17:30
Do 75 kg - dopolední předkola (muži) 17:55
Do 60 kg - odpolední čtvrtfinále (ženy) 22:00
Do 52 kg - odpolední předkola (muži) 22:30
Do 69 kg - odpolední semifinále (muži) 23:30
Do 75 kg - odpolední předkola (muži) 23:45
Sprint - 1/16 a opravy (ženy) *22:18
Omnium - stíhačka na 4 km (muži) *22:58
Omnium - vyřazovací závod (muži) 00:15
Sprint - 1/8 a opravy (ženy) 15:00
Omnium - kilometrová časovka (muži) 15:21
Omnium - 10 km (ženy) 15:59
Omnium - flying lap (muži) 21:00
Sprint - 9. - 12. místo (ženy) 21:26
Omnium - stíhačka na 3 km (ženy) 21:30
Omnium - bodovací závod na 40 km (muži) 22:23
Omnium - vyřazovací závod (ženy) 23:22
Mutaz Essa Bahrim (QAT) 229 cm
Bohdan Bondarenko (UKR) 229 cm
Derek Drouin (CAN) 229 cm
Tichomir Ivanov (BUL) 229 cm
Robert Grabarz (GBR) 229 cm
Erik Kynard (USA) 229 cm
Majd Eddin Ghazal (SYR) 229 cm
Andrij Procenko (UKR) 229 cm
Donald Thomas (BAH) 229 cm
Trevor Barry (BAH) 229 cm
Brandon Starc (AUS) 229 cm
Jaroslav Bába (ČR) 226 cm
Luis Joel Castro (POR) 226 cm
Dimitrios Chondrokoukis (CYP) 226 cm
Kyriakos Ioannou (CYP) 226 cm
------------------------------------------
35. Matúš Bubeník (SK) 217 cm (04:05:02)
Skupina A
Michael Mason (CAN)
Chris Baker (GBR)
Konstadinos Baniotis (GRE)
Matúš Bubeník (SK)
Hsien-Čan Hsjang (TPE)
Takaši Eto (JPN)
Silvano Chesani (ITA)
Wojciech Theiner (POL)
Ricky Robertson (USA)
Ju Wang (CHN)
Andrej Čuryla (BLR)
Dmitrij Kroyter (ISR)
Mutaz Essa Barshim (QAT)
Trevor Barry (BAH)
Eugenio Rossi (SMR)
Sanghjuk Woo (KOR)
Kyriakos Ioannou (CYP)
Bohdan Bondarenko (UKR)
Luis Joel Castro (PUR)
Eike Onnen (GER)
Andriy Procenko (UKR)
Brandon Starc (AUS)
Skupina B
Nauraj Singh Randhawa (MAS)
Mateusz Przybylko (GER)
Sylwester Bednarek (POL)
Edgar Rivera (MEX)
Arturo Chavez (PER)
Dmytro Jakověnko (UKR)
Kuo-wej Čang (CHN)
Bradley Adkins (USA)
Majd Eddin Ghazal (SYR)
Jamal Wilson (BAH)
Erik Kynard (USA)
Derek Douin (CAN)
Joel Baden (AUS)
Talles Frederiico Silva (BRA)
Jaroslav Bába (ČR)
Dzmitrij Nabokau (BLR)
Sjunghjun Jun (KOR)
Robert Grabarz (GBR)
Tichomir Ivanov (BUL)
Dimitrios Chondrokoukis (CYP)
Donald Thomas (BAH)
David Adley Smithh II. (PUR)