konec (13:13)

15.08.2016, 14:30 • Skupina B • Radomír Fukala

Tipsport: 2.3 7.8 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

60

Karol Bielecki ještě kosmeticky upravuje skóre z hranice sedmimetrového hodu. (20:25)

60

Matej Gaber fauloval za dvě minuty. Následovat bude navíc sedmička pro Polsko. (19:25)

59

Blaž Blagotinšek přidává pětadvacátou branku Slovinska, které vede již 25:19. (19:25)

58

Darko Cingesar o pár vteřin později také oslabuje svůj tým a dostává dvě minuty. (19:24)

58

Mateusz Kus v závěru oslabuje Poláky a osudu tohoto utkání je už definitivně rozhodnuto. (19:24)

56

Miha Zarabec je čtyři a půl minuty před koncem utkání vyloučen na dvě minuty. (19:24)

54

Navíc gól Marka Bezjaka znamená opět pětigólové manko Polska. (19:24)

53

Krzysztof Lijewski sice snížil na 19:23, ale troufám si říct, že na vítězství v dnešním utkání to už Polákům nevyjde. (19:23)

51

A znovu Uros Zorman, který dává svůj další gól během dvou minut. (18:23)

51

Krajewski ale po chvilce koriguje svou brankou a snižuje na 18:22 z pohledu Poláků. (18:22)

49

Uros Zorman využívá početní výhodu a poprvé v zápase je zde rozdíl pěti branek. (17:22)

49

49. Červená karta

49

Tohle je komplikace pro Poláky! Mariusz Jurkiewicz nevybíravě fauloval svého protihráče a vidí za to červenou kartu! (17:21)

48

Vid Kavtičnik však po chvilce vrací Slovincům čtyřgólové vedení. (17:21)

46

Miha Zarabec proměňuje neomylně sedmičku a dává již svůj sedmý gól zápasu. (17:20)

46

Michal Daszek je vyloučen na dvě minuty. Slovinci navíc po jeho zákroku budou házet sedmimetrový hod. (17:19)

45

Miha Zarabec také střílí svůj první gól ve druhé půli a navyšuje náskok slovinského týmu na 19:17. (17:19)

44

44. 17:18

44

Neuvěřitelné! Lijewski dnes potřetí potrestal Slovince za riskantní střídání brankáře za hráče při svém oslabení. (17:18)

43

Karol Bielecki se v krátkém časovém úseku podruhé prosazuje, tentokrát ze sedmimetrového hodu. (16:18)

43

Simon Razgor fauloval Jureckiho a je za to vyloučen na dvě minuty. Navíc bude následovat sedmička pro Polsko. (15:18)

42

42. 15:18

42

Karol Bielecki se po dlouhé době prosadil a snížil na 15:18. Poláci jeho góly nutně potřebují. (15:18)

39

Blaž Janc na konci 39. minuty navyšuje vedení Slovinců na 18:14. (14:18)

38

Marko Cingesar upravuje skóre na rozdíl tří branek po přihrávce od Vida Kavitčnika. (14:17)

36

Marko Bezjak ale vrací Slovincům dvougólové vedení. (14:16)

36

Syprzak po šesti minutách druhého poločasu dává první gól Poláků v této části zápasu. (14:15)

34

Nyní se už Vid Kavtičnik nemýlil a navyšuje náskok svého týmu. (13:15)

31

Matej Gaber je prvním střelce druhé půle a posílá Slovince do vedení. (13:14)

30

Střelec posledních minut Michal Szyba si půjde za svůj zákrok odpočinout na dvě minuty. (13:13)

29

29. 13:13

29

Brankář Wyszomirski si připisuje svůj druhý gól v zápasu. Stejně jako u toho prvního potrestal risk Slovinců, když poslali v oslabení za svého gólmana hráče do pole. (13:13)

29

Polsko bleskurychle trestá vyloučení Slovinců a Michal Szyba překonává slovinského brankáře z pravého křídla. (12:13)

28

Vid Poteko se sice hodně diví, ale čeští sudí jsou neoblomní. Slovinec dostává dvouminutový trest. (11:13)

27

Pěkná sehrávka Slovinců do křídla a Simon Razgor se z této pozice nemýlil. (11:13)

27

Michal Daszek v krátkém časovém úseku dává svou druhou branku v zápase. (11:12)

26

Blaž Blagotinšek si rovněž zapisuje do průběhu tohoto zápasu svou první brankou. (10:12)

25

Jachlewski vzápětí koriguje na rozdíl jediného gólu. (10:11)

24

Jure Dolenec také přidává svou další branku a zvyšuje na 11:9. (9:11)

24

24. 9:10

24

Po přihrávce Michal Szyby se prosazuje po delší době i polský hráč Michal Daszek. (9:10)

24

Darko Cingesar se provinil proti pravidlům a dostane za to 2 minuty. (8:10)

20

Znovu Miha Zarabec a jeho pátý gól zápasu. Tento hráč vstřelil dnes polovinu branek svého týmu. (8:10)

19

Mariusz Jurkiewicz nenechal Poláky dlouho pozadu a snížil na 8:9. (8:9)

19

Miha Zarabec svým čtvrtým gólem v utkání vrací skóre na dvougólový rozdíl. (7:9)

19

Ten samý hráč však vzápětí dostává žlutou kartu za svůj zákrok. (7:8)

18

Michal Szyba se znovu prosazuje. Svým gólem upravil skóre na 7:8. (7:8)

18

Slovinsko však také přichází o hráče v poli. Na dvě minuty je vyloučen Vid Poteko. (6:8)

17

Jure Dolenec využívá přesilovou hru a zvyšuje opět na rozdíl dvou gólů. (6:8)

17

Przemyslaw Krajewski je potrestán za svůj faul dvěma minutami. (6:7)

16

16. 6:7

16

Michal Szyba právě vstřelil kontaktní branku Poláků, kteří snižují na 6:7. (6:7)

14

Miha Zarabec se z hranice sedmimetrového hodu nemýlil. 5:7 z pohledu Poláků. (5:7)

13

Matej Gaber dostává výstrahu v podobě žlutého kartónku. (5:6)

12

Vid Kavtičnik a jeho druhý zásah v tomto zápase. Slovinsko opět o gól vede. (5:6)

11

11. 5:5

11

Karol Bielecki již má na svém kontě také první branku, kterou vyrovnává na 5:5. (5:5)

11

Miha Zarabec otáčí skóre a Slovinci vedou 5:4. (4:5)

10

Simon Razgor vyrovnáván v desáté minutě na 4:4. (4:4)

9

Miha Zarabec přispívá na konto Slovinska svým gólem. Poláci vedou už jen 4:3. (4:3)

9

Mateusz Kus je napomínán žlutou kartou za svůj zákrok. (4:2)

8

Vid Kavtičnik se taky poprvé prosazuje a rozdíl je už pouze o 2 branky. (4:2)

7

7. 4:1

7

Piotr Wyszomirski posílá Poláky do třígólového vedení. (4:1)

6

Střelec první branky Slovinska vidí za svůj faul žlutou kartu. (4:1)

6

Adam Wisniewski se prosazuje dnes podruhé a Polsko vede 3:1. (3:1)

5

Uros Zorman dává první branku Slovinska a snižuje na rozdíl jediného gólu. (2:1)

3

Kamil Syprzak navyšuje vedení Poláků na 2:0. (2:0)

2

Adam Wiskiewski je hráč, který vstřelil úvodní gól utkání. Polsko tedy vede 1:0. (1:0)

20:25

Polsko: Szmal, Wyszomirski – Lijewski, Jachlewski, Krajewski, Bielecki, Wisniewski, Jurecki B., Jurecki M., Jurkiewicz, Syprzak, Daszek, Kus, Szyba

Slovinsko: Skof, Lesjak – Blagotinšek, Kavtičnik, Janc, Dolenec, Cingesar, Poteko, Gaber, Zorkman, Bezjak, Razgor, Zarabec, Bombač

Rozhodčí: Václav Horáček, Jiří Novotný