konec (13:13)

15.08.2016, 14:30 • Skupina B • Radomír Fukala

Tipsport: 2.3 7.8 2.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Budu se na Vás těšit u dalších online přenosů. Do té doby se mějte hezky. Na shledanou. (16:08:04)
Právě skončilo utkání mezi Polskem a Slovinskem, ve kterém Slovinci potvrdili roli mírného favorita. Po vyrovnaném prvním poločase následovala půle druhá. V ní již byla lepší reprezentace Slovinska, která v druhém poločase přestřílela Poláky a tuto část hry vyhrála 7:12. Celé utkání potom 25:20 a posunuli se tak na průběžné první místo skupiny B, ze kterého je mohou sesadit už pouze Němci, kteří mají svůj zápas proti Egyptu ještě před sebou. Polsko nyní musí držet palce právě svým západním sousedům, od kterých potřebuje, aby svůj duel s Egyptem neprohráli.

Konec zápasu. (20:25)

60

Karol Bielecki ještě kosmeticky upravuje skóre z hranice sedmimetrového hodu. (20:25)

60

Matej Gaber fauloval za dvě minuty. Následovat bude navíc sedmička pro Polsko. (19:25)

59

Blaž Blagotinšek přidává pětadvacátou branku Slovinska, které vede již 25:19. (19:25)

58

Darko Cingesar o pár vteřin později také oslabuje svůj tým a dostává dvě minuty. (19:24)

58

Mateusz Kus v závěru oslabuje Poláky a osudu tohoto utkání je už definitivně rozhodnuto. (19:24)

57

Oddechový čas pro Slovinsko. (19:24)

56

Bielecki však svým projektilem nepřekonal slovinského brankáře. Velká škoda pro Poláky. (19:24)

56

Miha Zarabec je čtyři a půl minuty před koncem utkání vyloučen na dvě minuty. (19:24)

56

Ani Jure Dolenec se svou střelou neuspěl. Polský brankář si připisuje další zákrok do statistik zápasu. (19:24)

55

Blagotinšek ani Lijewski se svými pokusy neuspěli. Oba brankáři se nyní vyznamenali a stav utkání je tak stále 24:19 pro Slovince. (19:24)

54

Navíc gól Marka Bezjaka znamená opět pětigólové manko Polska. (19:24)

53

Krzysztof Lijewski sice snížil na 19:23, ale troufám si říct, že na vítězství v dnešním utkání to už Polákům nevyjde. (19:23)

51

A znovu Uros Zorman, který dává svůj další gól během dvou minut. (18:23)

51

Krajewski ale po chvilce koriguje svou brankou a snižuje na 18:22 z pohledu Poláků. (18:22)

49

Uros Zorman využívá početní výhodu a poprvé v zápase je zde rozdíl pěti branek. (17:22)