konec (15:12)

15.08.2016, 16:30 • Future arena • Skupina B • Adam Baštinec

Tipsport: 1.3 11.0 4.8 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro tuto chvíli vše, děkuji za pozornost a zase někdy na počtenou. (18:24:29)
Němci splnili roli favorita a porazili egyptské házenkáře o šest branek 31:25. První poločas byl o něco vyrovnanější, Němce držel především skvělý brankář Wolff, jenž pochytal v první třicetiminutovce polovinu střel. První půli vyhráli Němci o tři branky a do druhé nastoupili sebevědomě, pokračovali v předvedené hře a vypracovali si náskok až sedmi branek. Egypt ale v posledních pěti minutách využil přesilové hry a třemi góly za sebou se pokusil o zdramatizování. K tomu ale nedošlo a Němci si svůj pohodlný náskok pohlídali, v závěru přidali ještě gól a mohli se tak radovat z vítězství.

Egypt tak končí na nepostupovém pátém místě, naopak jeho soupeř postupuje z prvního místa a čekají ho vyřazovací boje.

Nejlepším střelcem Německa se stal se sedmi góly Uwe Gensheimer, kterého se šesti brankami doplnili Tobias Reichmann a Kai Hafner. Egypt táhl se sedmi trefami Mohammad Sanad, ke kterému se přiblížil s pěti góly Ahmed Elahmar.

60

Tak ještě Hafner přidává další gól zhruba dvacet vteřin před koncem. (31:25)

59

Aktivní Mohamed nejprve vypálil, ale jeho střela byla pouze zblokovaná, napodruhé minul bránu. Cenné chvilky pro Německo, které už nikam nespěchá. (30:25)

58

Zbývají poslední tři minuty posledního utkání ve skupině, a přestože Egypt zahájil stíhací jízdu, pět branek nejspíš vstřelit nestihne. (30:25)

57

Německý hráč byl faulován a sám se o pár vteřin postavil k jeho exekuci. (30:25)

57

Egypt pokračuje ve stíhací jízdě, opět pálil přesně Sanad! (29:25)

56

Házenkáři Egyptu využívají většího prostoru na palubovce. Elahmar přihrál Sanadovi, který dává gól. Nejlepší egyptský střelec dnešního duelu se snaží ještě zdramatizovat zápas. (29:24)

56

Němci hrají v posledních minutách velmi nedisciplinovaně, z palubovky odchází Dissinger, Egypt tak má opět početní výhodu. (29:23)

55

Tentokrát Elahmar nedal Wolffovi žádnou šanci a snižuje. Náskok je však stále velký mezi oběma týmy. (29:23)

55

Vyloučení v týmu Německo (Weinhold). (29:22)

54

Oddechový čas pro hosty. (29:22)

54

A Elahmar opět nepřekonal Wolffa a Gensheimer zase nechytatelně udeřil. Vypadá to, že je rozhodnuto. Němci odskakují na rozdíl sedmi branek. (29:22)

53

Mohamed našel jen připraveného brankáře, který okamžitě rozehrál na Weinholda, od něj míč putoval ke Gensheimerovi, který skóroval. (28:22)

53

Gól vstřelil tým Německo (Pekeler). (27:22)

51

Hafner se odhodlal ke střele a ta skončila v síti. stále je to o čtyři góly. (26:22)