FBC Start98 – TJ Znojmo LAUFEN CZ

2:1

konec (0:0, 2:1)

12.08.2016, 16:00 • Radim Sochor (@RadimSochor)

FBC Start98 Kunratice otočily vývoj zápasu a zajistily si tak postup do další fáze turnaje. Naopak Znojmo se s letošním Czech Open loučí. Já se s vámi pro tuto chvíli loučím, děkuji za pozornost, na přečtenou. (17:17:04)

40:00

Start98 právě vstřelil branku!
O postupujícím týmu rozhoduje PETR STEJSKAL! Znojmo vedlo o něco málo více než dvě minuty před koncem 1:0, ale nedokázalo vedení udržet. Do další části turnaje tak postupuje FBC Start98!

37:54

Je vyrovnáno! 2 minuty a šest vteřin před koncem se dokázal uvolnit po asistenci Řehulky ONDŘEJ VAVRO, který roztřepotal síť za brankářem Znojma. Stav je tak vyrovnaný a o postupujícím rozhodnou následující dvě minuty. Asistence: Filip Řehulka.

35:15

Kunratice se tlačí na polovinu soupeře, ale zatím nemohou vymyslet nic, z čeho by se dalo profitovat.

30:01

Probíhá posledních 10 minut zápasu, podaří se Kunraticím srovnat?

25:50

Kunratice po obdržené brance zvýšily tempo, avšak na vyrovnání to zatím stále nevypadá.

23:48

Znojmo právě vstřelilo branku!
Znojmo se dostává do vedení! MILAN FRIDRICH to vzal na sebe a dokázal prostřelit vše, co mu stálo v cestě. Kunratice tak mají do dotahovat. Bez asistence.

20:01

V první dvacetiminutovce nepadla ani jedna branka, a tak můžeme být zvědaví, kdo ovládne poločas druhý.

20:00

Omlouváme se za technické problémy. Pokusíme se je napravit co nejdříve.

00:01

Soupiska Kundratice: Košťál, Kotoun, Zavadil – Boubelík, Kiprov, Konečný, Kropáček, Malhocký, Mareš, Martin, Prášek, Štyler, Horálek, Hynek, Lisý, Pražák, Řehulka, Stejskal, Šrámek, Štercl, Švebl, Vavro, Zeidler
Soupiska TJ Znojmo: Beneš, Hándl, Kochan – Daberger, Krejčí, Martinek, Rada, Zejda, Čihal, Dvořák, Fridrich, Horák, Juříček, Novák, Palát, Pánek, Procházka, Rakušan, Salava, Šindelář
Zápas se odehraje na hale Jedenáctka.
Znojmo nastoupí v červenobílé kombinaci dresů.
Kunratice nastoupí ve žlutobílé kombinaci dresů.

2:1

Branky a nahrávky: 38. Vavro (Řehulka), 40. Stejskal – 24. Fridrich

FBC Start98: Košťál, Kotoun, Zavadil – Boubelík, Kiprov, Konečný, Kropáček, Malhocký, Mareš, Martin, Prášek, Štyler, Horálek, Hynek, Lisý, Pražák, Řehulka, Stejskal, Šrámek, Štercl, Švebl, Vavro, Zeidler

TJ Znojmo LAUFEN CZ: Beneš, Hándl, Kochan – Daberger, Krejčí, Martinek, Rada, Zejda, Čihal, Dvořák, Fridrich, Horák, Juříček, Novák, Palát, Pánek, Procházka, Rakušan, Salava, Šindelář

Rozhodčí: Müller, Novosad