2:0
konec (2:0, 0:0)
12.08.2016, 19:40 • Tatran Střešovice, Praha • Daniel Kinc
IBF Dalen – Sveiva IB
2:0
konec (2:0, 0:0)
Branky a nahrávky: 1. Strömová, 19. Boströmová (Hägerströmová)
Karty:
Neproměněná penalta:
IBF Dalen:
Lunguová – Molinová, Sandströmová, E. Berglundová, H. Berglundová, Boströmová, Gabrielssonová, Granströmová, Hägerströmová, Hellbergová, Johanssonová, Lamberssonová, Marklundová, Nygrenová, Parkleová, Sandbergová, Strandbergová, Strömová.
Náhradníci:
Trenér:
Sveiva IB:
Fredriksenová – Ghoshová, Järvinenová, Karklinaová, Strömová, Torpová, Aanerudová, Adolphsonová, Arkøyová, Garklavaová, Gillbergová, Hedlund Eriksenová, Isjominaová, Knudsenová, Bergová, Langakerová.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
1. poločas | ||||
00:38 | DAN | 1:0 | Strömová | |
18:46 | DAN | 2:0 | Boströmová (Hägerströmová) | |
Přestávka po pol. | ||||
2. poločas | ||||
Konec |
Höllviken IBF – Kloten 08:40 4:2
Mladá Boleslav – Chodov 08:45 2:1
Tatran – Falun 09:40 1:4
Bulldogs – Slovensko 09:45 4:1
Pardubice – Vítkovice 10:40 3:5
Köniz – Pixbo Wallenstam 10:40 2:1
Polsko – EräViikingit 11:40 1:5
Bohemians – Wiler-Ersigen 11:40 2:4
Chodov – Tatran 14:00 2:4
Mladá Boleslav – Falun 15:00 2:0
Höllviken IBF – Slovensko 15:00 3:0
Pixbo Wallenstam – Wiler-Ersigen 16:00 2:5
Bulldogs – Kloten 16:10 2:7
Köniz – EräViikingit 17:00 1:4
Vítkovice – Polsko 17:20 6:1
Mladá Boleslav – Tatran 18:00 2:1
Bohemians – Pardubice 18:30 4:3
Chodov – Falun 19:00 1:3
Höllviken IBF – Vítkovice 19:40 5:1
Köniz – Wiler-Ersigen 20:00 3:2
Kloten – Bohemians 20:50 3:7
Pixbo Wallenstam – EräViikingit 21:00 3:3
Slovensko – Ne 08:00 3:4
RIG Umeå IBF – Vítkovice 09:00 1:3
Ostrava – Bohemians - NE 09:20 2:2
Sveiva IB – Bern 10:20 2:4
ELITE PRAHA – Pixbo Wallenstam 10:40 0:7
Chodov – Ostrava 13:40 4:0
Ne – Vítkovice 14:30 1:3
Bohemians - NE – Sveiva IB 14:40 2:0
Slovensko – Pixbo Wallenstam 15:30 2:10
Bern – IBF Dalen 15:36 2:1
Vítkovice – ELITE PRAHA 17:30 3:1
Chodov – Bohemians - NE 17:40 7:1
Pixbo Wallenstam – Ne 18:30 3:2
Ostrava – Bern 18:40 0:3
RIG Umeå IBF – Slovensko 19:30 2:3
IBF Dalen – Sveiva IB 19:40 2:0
Zug United – Česko U19 08:00 6:4
Otrokovice – SV Wiler-Ersigen U21 10:20 3:1
Královské Vinohrady – Česká Lípa 11:20 7:3
Thurgau – Slovensko U19 12:40 8:2
Black Angels – Phoenix • po s.n. (2:1) 15:00 3:2
SPb United – Otrokovice 15:00 0:14
FBC Start98 – Znojmo 16:00 2:1
Rangers – Köniz U21 • po s.n. (1:2) 16:00 3:4
Česko U19 – Česká Lípa 17:20 4:1
Litvínov – Lotyšsko U19 17:20 3:2
SV Wiler-Ersigen U21 – Slovensko U19 18:20 1:3
Ostrava – Liberec • po s.n. (2:0) 18:20 3:2
39:21
39:00
36:36
35:48
34:01
33:33
30:51
29:49
29:00
28:10
26:59
26:20
23:44
23:00
22:37
21:13