Höllviken IBF – Kloten 4:2
08:40, konec
Branky a nahrávky: 5. Nivestam (Gullberg), 25. Sjöstedt (Nivestam), 32. Mattias Andersson (Gullberg), 40. Mattias Andersson (Jacob Rubensson) – 2. Müller (Bertschi), 24. Daniel Dürst
Mladá Boleslav – Chodov 2:1
08:45, konec
Branky a nahrávky: 30. Bouška (Tomáš Chroust), 33. Kološ (Nvotný) – 19. Koutný (Strachota)
Tatran – Falun 1:4
09:40, konec
Branky a nahrávky: 27. Meliš (Ullmann) – 17. Anton Arvidsson (Backby), 20. Anton Arvidsson (Enström), 30. Berg (Cederström), 33. Backby (Anton Arvidsson)
Bulldogs – Slovensko 4:1
09:45, konec
Branky a nahrávky: 14. Hronek (Alkki), 15. Černoch, 27. Ondráček (Bauer), 36. Grlický (Tichý) – 40. Chudina (Kročko)
Pardubice – Vítkovice 3:5
10:40, konec
Branky a nahrávky: 1. Zozulák (Teichman), 32. Teichman (Gregor), 36. Kourek (Patrik) – 1. Šebesta (Bräuer), 4. Pešat (Rýpar), 11. Nehera (Gál), 25. Němec (Pešat), 40. Matejčík (Rýpar)
Köniz – Pixbo Wallenstam 2:1
10:40, konec
Branky a nahrávky: 9. Christian Ledergerber (Tobias Saner), 17. Wälti (Ledergerber) – 34. Milesson (Wahlgren)
Polsko – EräViikingit 1:5
11:40, konec
Branky a nahrávky: 30. Kostela (Chledba) – 6. Kapanen (Laasonen), 8. Kukkola (Juselius), 11. Ailio (Tiitu), 26. Moilanen (Hyvönen), 29. Hyvönen (Tiitu)
Bohemians – Wiler-Ersigen 2:4
11:40, konec
Branky a nahrávky: 24. Jakub Šárka (Marek Zapletal), 38. Jakub Šárka (Radek Maník) – 14. Dätwyler (Louis), 20. Fankhauser (Mendelin), 40. Lastikka, 40. Lastikka
Chodov – Tatran 2:4
14:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Petr Pražák (Strachota), 11. Martin Koutný (Miloš Tyl) – 6. Mikuláš Komárek (Jan Svoboda), 14. Ondřej Němeček (Ondřej Vítovec), 17. Mikuláš Komárek (Jan Svoboda), 40. Marek Beneš
Mladá Boleslav – Falun 2:0
15:00, konec
Branky a nahrávky: 32. Gruber (Křenek), 40. Josef Pluhař (Jiří Curney)
Höllviken IBF – Slovensko 3:0
15:00, konec
Branky a nahrávky: 20. Wilhelmsson, 25. Rundgren (Andersson), 29. Mattsson (Gullberg)
Pixbo Wallenstam – Wiler-Ersigen 2:5
16:00, konec
Branky a nahrávky: 36. Max Wahlgren (Linus Henriksson), 37. Linus Henriksson (Max Wahlgren) – 14. Steven Dätwyler (Patrick Mendelin), 26. Lastikka (Mendelin), 27. Schlüchter (Hirschi), 31. Adrian Zimmermann (Ville Lastikka), 40. Louis
Bulldogs – Kloten 2:7
16:10, konec
Branky a nahrávky: 24. Koutný, 27. Juhaňák (Mendrek) – 16. Reusser, 16. Jaunin (Reusser), 22. Tahmasebi (Rajeckis), 27. Sturzenegger (Spetsare), 30. Reusser (Heller), 31. Sturzenegger (Zolliker), 33. Zolliker (Sturzenegger)
Köniz – EräViikingit 1:4
17:00, konec
Branky a nahrávky: 19. Ruh (Castrischer.) – 22. Janne Hyvönen (Miko Kailiala), 25. Kailiala (Kapanen), 33. Kapanen (Kailiala), 39. Moilanen (Iiskola)
Vítkovice – Polsko 6:1
17:20, konec
Branky a nahrávky: 10. Hájek (Pešat), 11. Matejčík (Jakubec), 13. Delong (Matúš), 15. Šebesta (Švajný), 16. Bräuer (Delong), 17. Firda (Delong) – 27. Chlebda (Pelczarski)
Mladá Boleslav – Tatran 2:1
18:00, konec
Branky a nahrávky: 14. Krajcigr (Zakonov), 28. Curney (Tomáš Chroust) – 13. Řehoř (Kubovič)
Bohemians – Pardubice 4:3
18:30, konec
Branky a nahrávky: 10. Kindl (Hoffer), 11. Bagin (Kopecký), 24. Bagin (Šárka), 31. Kieler (Šárka) – 30. Pakosta (Brychta), 33. Teichman (Zozulák), 39. Zozulák (Burian)
Chodov – Falun 1:3
19:00, konec
Branky a nahrávky: 40. Tyl (Dóža) – 4. Palmén, 12. Hallén (Enström), 34. Tokoš
Höllviken IBF – Vítkovice 5:1
19:40, konec
Branky a nahrávky: 5. Nivestam (Wilhelmsson), 7. Wilhelmsson (Fredriksson), 14. Nivestam (Wilhelmsson), 35. Mattias Andersson (Rundgren), 40. Wilhelmsson – 21. Švajný (Komačka)
Köniz – Wiler-Ersigen 3:2
20:00, konec
Branky a nahrávky: 15. Jan Zaugg (Kaspar Schmocker), 17. Jan Zaugg (Kaspar Schmocker), 30. Schmocker (Zaugg) – 6. Althaus (Matthias Hofbauer), 23. Mendelin (Louis)
Kloten – Bohemians 3:7
20:50, konec
Branky a nahrávky: 14. Reusser (Jokinen), 23. Rajeckis (Tahmasebi), 24. Sturzenegger (Zolliker) – 1. Růžek (Čihák), 2. Šimek (Kieler), 7. Šárka (Bagin), 19. Poláček (Růžek), 26. Kisugite (Šimek), 29. Šimek (Kisugite), 39. Kindl (Šimek)
Pixbo Wallenstam – EräViikingit 3:3
21:00, konec
Branky a nahrávky: 28. Roos (Svahn), 29. Lindh (Wahlgren), 32. Wiklund (Wahlgren) – 9. Surakka (Ailio), 58. Kailiala (Aro), 59. Kailiala
Slovensko – Ne 3:4
08:00, konec
Branky a nahrávky: 11. Kristína Hudáková, 32. Hudáková (Hudáková), 40. Cupráková (Hudáková) – 10. Billá (Surá), 15. Surá (Čapková), 20. Košturiáková (Billá), 34. Machková (Billá)
RIG Umeå IBF – Vítkovice 1:3
09:00, konec
Branky a nahrávky: 28. Bäckstedtová – 6. Ratajová (Pastušková), 29. Pantělejevová (TS), 39. Niemcová (Kiecková)
Ostrava – Bohemians - NE 2:2
09:20, konec
Branky a nahrávky: 15. Vavrečková, 16. Vrlíková – 21. Reischlová (Bočanová), 23. Šindelářová (Reischlová)
Sveiva IB – Bern 2:4
10:20, konec
Branky a nahrávky: 7. Bergová (Isjominová), 33. Langakerová – 25. Garbareová, 28. Cattaneová (Baumgartnerová), 34. Simone Wyssová (Mischlerová), 38. Simone Wyssová (Schürchová)
ELITE PRAHA – Pixbo Wallenstam 0:7
10:40, konec
Branky a nahrávky: 8. Bobergová (Manninenová), 21. Ahlstrandová (TS), 23. Arvidssonová (Anderssonová), 28. Landénová (Sundbergová), 33. Ahlstrandová (Krantzová), 33. Adelöwová (Arvidssonová), 40. Westhová (Daielssonová)
Chodov – Ostrava 4:0
13:40, konec
Branky a nahrávky: 4. Lacková (Beránková), 21. Řepková (Urbánková), 23. Suchá (Tůmová), 59. Urbánková (Řepková)
Ne – Vítkovice 1:3
14:30, konec
Branky a nahrávky: 15. Čapková (Pilíková) – 4. Pastušková (Ratajová), 6. Kociánová (Pantělejevová), 18. Zuzana Šponiarová (Ratajová)
Slovensko – Pixbo Wallenstam 2:10
15:30, konec
Branky a nahrávky: 20. Paulína Hudáková (Grossová), 35. Paulína Hudáková (Kristína Hudáková) – 5. Krupnová (Manninenová), 5. 88 (65), 6. Adelöwová (Grefténová), 16. Ahlstrandová (Landénová), 18. Bobergová (Westhová), 21. Westhová (Bobergová), 28. Ahlstrandová (Krantzová), 31. Daielssonová (Arvidssonová), 33. Westhová (Krupnová), 36. Bobergová (Krantzová)
Bern – IBF Dalen 2:1
15:36, konec
Branky a nahrávky: 8. Garbareová (Cattaneová), 31. Si. Wyssová (Schürchová) – 11. Strömová
Vítkovice – ELITE PRAHA 3:1
17:30, konec
Branky a nahrávky: 23. Ratajová (Ferenčíková), 31. Hanzlíková (Kociánová), 36. Enenkelová (Kiecková) – 39. Havlíková (Císařová)
Chodov – Bohemians - NE 7:1
17:40, konec
Branky a nahrávky: 6. Řepková (Jůzová), 16. Tůmová (Plášková), 22. Řepková (Lacková), 28. Beránková (Řepková), 33. Plášková (Syslová), 34. Beránková (Lacková), 38. Suchá (Řepková) – 14. Preisslerová (Reischlová)
Pixbo Wallenstam – Ne 3:2
18:30, konec
Branky a nahrávky: 17. Manninenová (Krupnová), 22. Habib Westhová (Heed Arvidssonová), 23. Janssonová (Anderssonová) – 28. Procházková (Červová), 38. Kubišová (Zabavská)
Ostrava – Bern 0:3
18:40, konec
Branky a nahrávky: 17. Wyssová (Schürchová), 24. Mischlerová (Schürchová), 38. Cattaneová
RIG Umeå IBF – Slovensko 2:3
19:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Ternerová (Erikssonová), 40. Svarfvarová (Sundová) – 20. Kristína Hudáková (Klára Grossová), 21. Kristína Hudáková (Klára Grossová), 34. Klára Grossová
IBF Dalen – Sveiva IB 2:0
19:40, konec
Branky a nahrávky: 1. Strömová, 19. Boströmová (Hägerströmová)
Zug United – Česko U19 6:4
08:00, konec
Branky a nahrávky: 26. Nilsson (Rantala), 29. Poletti (Fletcher), 29. Rantala (Nilsson), 36. Rantala (Janssen), 39. Meier (Nilsson), 40. Fletcher (Poletti) – 5. Kryštof Krbec (Krebner), 14. Bína (Tlapák), 19. Daberger (Koláčný), 32. Bína (Jurdzin)
Otrokovice – SV Wiler-Ersigen U21 3:1
10:20, konec
Branky a nahrávky: 16. Ťopek (Pančocha), 28. Ťopek (Pančocha), 40. Hrdina (Krchňáček) – 6. Püntener (Rentsch)
Královské Vinohrady – Česká Lípa 7:3
11:20, konec
Branky a nahrávky: 13. Dolejš (Jakub), 30. Hanák (Skřivánek), 30. Zavadil (Stuchlík), 36. Zavadil (Stuchlík), 38. Lisa (Zavadil), 38. Stuchlík, 39. Stuchlík (Zavadil) – 3. Kněžour (Vondráček), 22. Podrabský (Bureš), 33. Fišer (Hudík)
Thurgau – Slovensko U19 8:2
12:40, konec
Branky a nahrávky: 9. Lax (Strandljung), 30. Lienert (Scherrer), 31. Krucker (Scherrer), 33. Aerni, 34. Jolma (Lax), 36. Rubi (Jolma), 40. Lax (Jolma), 40. Beerli (Wattinger) – 27. Dudovič, 34. Meliš (Kubička)
Black Angels – Phoenix 3:2
15:00, po s.n. (2:1)
Branky a nahrávky: 25. Nachtman (Renčín), 40. Ludvík (Štěrba), rozh. náj. Štěrba – 5. Csipkereki (Balázs), 26. Harangozó (Gergely)
SPb United – Otrokovice 0:14
15:00, konec
Branky a nahrávky: 7. Uhrinovský (Ťopek), 10. Uhrinovský (Ťopek), 11. Martin Nagy (Michal Nagy), 14. Martin Nagy (Krchňáček), 15. Vyoral (Ťopek), 16. Petřík (Ťopek), 18. Mati (Vyoral), 18. Olbert (Vyoral), 19. Nagy (Krchňáček), 19. Hrdina (Nagy), 20. Mati (Olbert), 23. Koníček (Petřík), 27. Petřík (Jurčík), 31. Kostka (Jurčík)
FBC Start98 – Znojmo 2:1
16:00, konec
Branky a nahrávky: 38. Vavro (Řehulka), 40. Stejskal – 24. Fridrich
Česko U19 – Česká Lípa 4:1
17:20, konec
Branky a nahrávky: 25. Koláčný (Juha), 26. Macháček (Maxa), 31. Tlapák (Bína), 40. Juha – 22. Mlejnek (Slaný)
Litvínov – Lotyšsko U19 3:2
17:20, konec
Branky a nahrávky: 4. Klemeš (Hocelík), 14. Vitvar (Skalitz), 29. Skalitz (Mandelbaum) – 35. Kivitis (Miezitis), 37. Blumfelds (Stiprais)
SV Wiler-Ersigen U21 – Slovensko U19 1:3
18:20, konec
Branky a nahrávky: 25. Schmid (Bürki) – 17. Dudovič (Leskovský), 18. Moravčík (Gašparík), 26. Zemančík
Ostrava – Liberec 3:2
18:20, po s.n. (2:0)
Branky a nahrávky: 32. Smeták, 39. Malajka, rozh. náj. Eichner – 1. Valeš (Ferdan), 35. Procházka