Olympijské hry - Vodní pólo (ženy)

Čína - Maďarsko

11:13

konec (2:2, 4:4, 3:6, 2:1)

09.08.2016, 14:00 • Maria Lenk Aquatics Centre • Skupina B • Adam Lacek (@laci_17)

Konečný výsledek:

Čína – Maďarsko 11:13
(2:2, 4:4, 3:6, 2:1)

Branky: 5., 16. a 31. Ma, 14., 24. a 28. Niu, 7. a 10. Zhao, 13. C. Zhang, 17. Mei, 22. W. Zhang – 20., 21., 22. a 23. Cziganyová, 13., 16. a 21. Keszthélyiová, 4. a 29. Takácsová, 10. a 11. Bujkaová, 6. Tóthová, 17. Antalová.

01:23

Čína právě vstřelila branku!
Číňanky ještě vykřesaly naději, když početní výhodu využívá další střelou z velké dálky HUANHUAN MA!

03:23

Maďarsko právě vstřelilo branku!
Velmi důležitý gól pro maďarské branky zaznamenává ORSOLYA TAKÁCSOVÁ. Maďarsko tak necelé tři a půl minuty před koncem zápasu vede o tři branky.

04:43

První branka čtvrté části hry padá až po třech minutách hry! Střelou z velké dálky přes několik hráček se prosazuje GUANNAN NIU!

Stav po třetí čtvrtině:

Čína – Maďarsko 9:12

5. a 16. Ma, 7. a 10. Zhao, 14. a 24. Niu, 13. C. Zhang, 17. Mei, 22. W. Zhang – 20., 21., 22. a 23. Cziganyová, 13., 16. a 21. Keszthélyiová, 10. a 11. Bujkaová, 4. Takácsová, 6. Tóthová, 17. Antalová

00:56

Roztrhl se s góly pytel! Číňanky využívají početní výhodu zásluhou GUANNAN NIU, která se trefuje pod rukou obránkyně přesně na zadní tyč!

01:21

Další branka na maďarské straně! Samostatný únik s naprostým přehledem proměňuje opět DORA CZIGANYOVÁ!

02:01

Číňanky se konečně prosazují, střelou z levé strany se prosazuje svým prvním gólem v zápase WEIWEI ZHANG!

02:17

Maďarský koncert pokračuje! DORA CZIGANYOVÁ dostala hodně času a prostoru na středu hřiště a zaznamenává třetí gól během krátké chvíle!

03:09

Maďarky pokračují v gólové sérii! RITA KESZTHÉLYIOVÁ si nezištně doplavala za čínskou obranu s lehkým lobem přes brankářku přidává desátý maďarský gól!

03:56

Maďarky jdou do trháku, další početní výhodu využívá opět DORA CZIGANYOVÁ a poprvé v zápase je rozdíl ve skóre dvougólový!

04:58

Maďarky jdou do vedení, skrytou střelou přes obránkyni se prosazuje DORA CZIGANYOVÁ!

07:10

Maďarky rychle srovnávají, DORA ANTALOVÁ doslova procedila míč z úhlu do čínské branky!

07:27

Číňanky jdou na startu druhé půle do vedení! Početní výhodu využívají střelou zblízka XIAOHAN MEI!

Stav po prvním poločase:

Čína – Maďarsko 6:6

5. a 16. Ma, 7. a 10. Zhao, 13. C. Zhang, 14. Niu – 10. a 11. Bujkaová, 13. a 16. Keszthélyiová, 4. Takácsová, 6. Tóthová

00:01

Číňanky ale ještě na úplném konci prvního poločasu srovnávají, střelou v nouzi se nakonec prosazuje HUANHUAN MA!

00:33

Maďarky se v závěru první půle ujímají vedení, pěknou kombinaci v početní výhodě zakončuje střelou z levé strany RITA KESZTHÉLYIOVÁ!

02:52

Číňanky sehrály secvičenou akci výborně a opět srovnávají stav zápasu! Střelou z úhlu se prosazuje GUANNAN NIU!

03:12

RITA KESZTHÉLYIOVÁ si s penaltovým hodem poradila velmi zkušeně, čínskou brankářku poslala k druhé tyčce, než kam poslal balón!

03:50

Máme opět srovnáno, překvapivou střelou z větší dálky se prosazuje CONG ZHANG!

05:40

Obrovská chyba v defenzivě Číny podpořená další chybou brankářky Yang znamená další snadnou branku pro BARBARU BUJKAOVOU!

06:25

Maďarky rychle srovnávají! Střelou z dálky se prosazuje BARBARA BUJKAOVÁ.

06:43

Razantní střelou o vodu nedala ZIHAN ZHAO žádnou šanci Ganglové na reakci a posílá tak Čínu do vedení!

Stav po první čtvrtině:

Čína – Maďarsko 2:2

5. Ma, 7. Zhao – 4. Takácsová, 6. Tóthová

01:20

Penaltu bez problémů proměňuje ZIHAN ZHAO, která naznačila střelu k pravé tyči, zamířila ale přesně na druhou stranu!

02:25

Maďarky se znovu jímají vedení! ILDIKO TÓTHOVÁ si udělal prostor v předbrankovém prostoru a i díky chybě brankářky Yang dává branku!

03:53

Také Číňanky využívají přesilovku, přesnou ranou ze středu se prosazuje HUANHUAN MA!

04:26

Maďarky otevírají skóre zápasu po parádní akci v početní výhodě! Kistelekiová našla napříč celým bazénem ORSOLYU TAKÁCSOVOU, která zamířila do odkryté části branky!