07.08.2016, 23:00 • Riocentro - Pavilion 3 • Adam Lacek (@laci_17)

Jie Li (NED) – Xue Li (FRA) 3:4 (11:8, 14:12, 8:11, 9:11, 7:11, 11:6, 8:11)
Ying Han (GER) – Nanthana Komwongová (THA) 4:0 (11:2, 11:4, 11:4, 11:3)
Mengyu Yu (SIN) – Jian Fang Lay (AUS) 4:0 (11:9, 11:9, 11:6, 12:10)
Melek Hu (TUR) – Szu-Yu Chen (TPE) 0:4 (10:12, 6:11, 7:11, 8:11)

Francouzská hráčka Xue Li nakonec zvítězila v rozhodujícím setu 11:8 a vítězí tak v zápase 4:3 na sety a postupuje do osmifinále!

Půjde se do sedmého setu! Jie Li získala šestou sadu v poměru 11:6 a o postupu tak rozhodne až rozhodující set.

Ying Han získala svůj postup do osmifinále za minimální čas strávený u stolu. Thajku Komwongovou vyprovodila jednoznačně 4:0 na sety, v tom posledním 11:3!

U konce je už i zápas mezi Melek Hu a Szu-Yu Chen. Tchajwanka zvítězila ve čtvrtém setu 11:8 a v celém utkání suverénně 4:0!

Singapuranka Mengyu Yu postupuje suverénně do dalšího kola! Svou soupeřku Lay z Austrálie vyřídila jednoznačně ve čtyřech setech, v tom posledním 12:10!

Han Ying vyřídila svou soupeřku z Thajska v prvním setu během neuvěřitelných dvou minut! Němka vyhrála 11:2.

Výsledky:

Ning Ding (CHN) – Elizabeta Samaraová (ROM) 4:0 (11:5, 11:8, 11:5, 11:2)
Hoi Kem Doo (HKG) – Georgina Potaová (HUN) 4:2 (8:11, 9:11, 14:12, 11:8. 11:9, 11:8)
Jihee Jeon (KOR) – Matilda Ekholmová (SWE) 4:1 (11:2, 11:3, 3:11, 11:4, 11:2)
Kasumi Ishikawaová (JPN) – Song I Kim (PRK) 3:4 (11:7, 11:7, 9:11, 9:11, 11:9, 9:11, 8:11)

Vynikající zápas je u konce! Kim za obrovského ohlasu arény slaví vítězství 11:8 v rozhodujícím sedmém setu!

Hoi Kem Doo nakonec dokonala obrat z 0:2 na 4:2 v zápase s Potaovou, když šestý set vyhrála 11:8!

Kasumi Ishikawaová nakonec získává pátý set 11:9 a ujímá se důležitého vedení 3:2 na sety!

Rázný konec dostal zápas mezi Jeon a Ekholmová. Korejka vyhrála pátý set jednoznačně 11:2 a celý zápas pak 4:1 na sety a postupuje do osmifinále!

První zápas 3. kola je u konce! Ning Ding ovládla čtvrtý set v zápase s Elizabetou Samaraovou jednoznačně 11:2 a celý zápas pak suverénně 4:0 na sety!

Máme u konce zbývající druhé sety:

Ishikawaová – Kim 11:7 (na sety 2:0)
Doo – Potaová 9:11 (na sety 0:2)

Překvapivý výsledek v podání Rumunky Samaraové, která právě vede ve druhém setu na Ding z Číny vysoko 7:1!