07.08.2016, 00:00 • Martin Augustin (@ogy_16)

Yang Wang je ve 3. kole! Slovenský zástupce vítězí nad Madridem 4:1 na sety.

Marcos Madrid vyhrál čtvrtý set 11:5 a vynutil si minimálně ještě jednu sadu!

Yang Wang vede už 3:0 na sety. Třetí sadu vyhrál 11:6.

Skončily také zápasy mezi Brazilcem Tsuboiem a Jianem Wangem – 0:4, a Ionescuem a Alamianem – 4:1.

Yang Wang jde do vedení 2:0 na sety! Slovenský reprezentant to má dobře rozehrané.

Paul Drinkhall postupuje do druhého kola! Aleksandara Karakaševiće přehrál v páté sadě 11:5 a celkově zvítězil 4:1.

Slovensko reprezentující Wang to zvládl a ujímá se v duelu s Marcosem Madridem vedení.

Omar Assar vítězí v šestém setu nad Afanadorem jasně 11:4 a postupuje do druhého kola, přestože prohrával už 0:2 na sety!

Pro Inda Achantu Olympiáda končí. Adrian Crisan vyhrál pátý set 11:8 a celkově zvítězil 4:1.

Bojan Tokić se stává dalším postupujícím do druhého kola! Pátou sadu vyhrál 11:9 a zápas celkově 4:1.

Prvním postupujícím do druhého kola se stává Jakub Dyjas. Ten vítězí nad Aguirrem 4:0 na sety.