Vítěz: S. Tasiadis (GER)
konec (2. D. Gargald Chanut (FRA), 3. D. Florence (GBR))
07.08.2016, 18:30 • White Water Stadium, Rio de Janeiroe • Ondřej Jícha (@OndraJicha)
C1 - rozjížďky (muži)
Vítěz: S. Tasiadis (GER)
konec (2. D. Gargald Chanut (FRA), 3. D. Florence (GBR))
Rozhodčí:
Diváci:
400m polohový závod - finále (muži) 03:03
100m motýlek - semifinále (ženy) 03:14
400m volný styl - finále (muži) 03:30
400m polohový závod - finále (ženy) 03:49
100m prsa - semifinále (muži) 04:08
4 x 100 m volným stylem - finále (ženy) 04:24
100m znak - rozplavby (ženy) 18:14
200m volný styl - rozplavby (muži) 18:19
100m prsa - rozplavby (ženy) 18:56
100m znak - rozplavby (muži) 19:16
400m volný styl - rozplavby (ženy) 19:33
4 x 100 m volným stylem - rozplavby (muži) 20:05
Do 81 kg - odpolední předkola (muži) *23:30
Do 91 kg - odpolední předkola (muži) 00:15
Do 60 kg - dopolední předkola (muži) 16:00
Do 69 kg - dopolední předkola (muži) 16:45
Do 81 kg - dopolední předkola (muži) 17:45
Do 60 kg - odpolední předkola (muži) 22:00
Do 69 kg - odpolední předkola (muži) 22:45
Do 81 kg - odpolední předkola (muži) 23:55
1. Sideris Tasiadis (GER) 92,23
2. Denis Gargald Chanut (FRA) 93,48
3. David Florence (GBR) 94,11
4. Benjamin Savšek (SLO) 94,36
5. Takuja Haneda (JPN) 94,58
6. MAtej Benuš (SK) 96,78
7. Grzegorz Hedwig (POL) 96,67
8. Ander Elosegi (ESP) 97,33
9. Ian Borrows (AUS) 97,40
10. Alexandr Lipatov (RUS) 98,72
11. Jose carvalho (POR) 99,18
12. Casey Eichfeld (USA) 100,02
13. Ťien-ming Šu (CHN) 100,68
14. Vítězslav Gebas (ČR) 102,78
-----------------------------------------------------------
15. Cameron Smedley (CAN) 104,83
16. Felipe Borges (BRA) 105,14
17 Sebastian Ross (ARG) 108,81
18. Jean Pierre Renan Bouhris (SEN) 109,27
19. Richard Merjan (LIB) 120,20 (21:07:07)
19
Cíl
19
19
2. mezičas
19
19
1. mezičas
19
19
18
17
17
16
16
16
15
15
14
14
14
13
13
12
12
11
Cíl
11
11
2. mezičas
11
11
1. mezičas
11
11
10
10
10
9
9
9
8
8
8
8
7
7
7
6
6
5
4
4
4
3
3
3
3
3
3
2
2
1
1
1
1
1. David Florence (GBR) 94,11
2. Matej Benuš (SVK) 95,05
3. Grzegorz Hedwig (POL) 96,67
4. Ander Elosegi (ESP) 97,33
5. Ian Borrows (AUS) 97,40
6. Takuja Haneda (JPN) 98,69
7. Benjamin Savšek (SLO) 99,69
8. Casey Eichfeld (USA) 100,02
9. Sideris tasiadis (GER) 100,47
10. Alexandr Lipatov (RUS) 101,78
11. Denis Gargaud Chanut (FRA) 102,03
12. Cameron Smedley (CAN) 104,93
13. Sebastian Rossi (ARG) 108,81
14. Vítězslav Gebas (ČR) 109,92
15. Ťien-ming Šu (CHN) 110,19
16. Jean Pierre Renan (SEN) 110,94
17. Jose Carvalho (POR) 111,01
18. Richard Merjan (LIB) 120,20
19. Felipe Borges (BRA) 122,30
18
Finiš slovenského kanoisty
18
18
2. mezičas
18
18
První mezičas
18
18
18
18
18
18
17
17
17
16
16
16
15
15
15
14
14
14
13
13
13
12
12
12
11
Finiš Gebase
11
11
Gebasova ztráta narůstá
11
11
Gebas ztrácí necelou vteřinu
11
11
10
10
10
9
8
8
8
7
7
7
7
6
6
6
5
5
6
5
5
5
4
4
4
3
3
3
2
2
2
1
1
Situace pro slalomáře není vůbec příznivá
Ťien-ming Šu (CHN)
Richard Merjan (LIB)
Jean Pierre Renan (SEN)
Felipe Borges (BRA)
Sebastian Rossi (ARG)
Ian Borrows (AUS)
Cameron Smedley (CAN)
Jose Carvalho (POR)
Grzegorz Hedwig (POL)
Alexandr Lipatov (RUS)
Vítězslav Gebas (CZE)
Casey Eichfeld (USA)
Ander Elosegi (ESP)
Sideris Tasiadis (GER)
Takuja Haneda (JPN)
David Florence (GBR)
Benjamin Šavšek (SLO)
Denis Gargaud Chanut (FRA)
Matej Benuš (SVK)
Pokud se kanoista se dotkna branky, ať už tělem, pádlem, či lodí, připočtou se mu ke konečnému času 2 sekundy. Za neprojetí rovnou 50. Výhodou je, že jakmile se kanoista dotkne branky, další dotek už se mu jako penalizace nepočítá.