Olympijské hry - Vodní pólo (muži)

Francie - Černá Hora

4:7

konec (0:2, 0:3, 1:0, 3:2)

07.08.2016, 00:30 • Maria Lenk Aquatics Centre • Skupina B • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny)

0:35

Navíc přichází další zářez Černé Hory. Tentokrát v podání DARKA BRGULJANA – 4:7!

4:30

V poslední čtvrtině se nám s góly rozsypal pytel. Okamžitou odpověď na černohorskou branku přináší MATHIEU PEISSON – 4:6!

4:58

Jenže po francouzské ztrátě z rychlého kontru udeřil ALEKSANDAR RADOVIĆ – 3:6! Veledůležitá branka Černé Hory.

5:59

Tak pozor! Černá Hora pokračuje v neúspěších a naopak znovu inkasuje. Tentokrát z ruky MEHDIHO MARZOUKIHO – 3:5!

6:38

Nyní už ale máme sníženo! Ke střele z větší vzdálenosti se odhodlal UGO CROUSILLAT a jeho bomba letěla mimo dosah černohorského brankáře – 2:5!

2:12

Konečně se prosazuje Francie! Povedená akce skončila až u ENZA KHASZE, jenž tvrdou střelou propálil bloky i brankáře Černé Hory – 1:5!

0:33

Účet druhé čtvrtiny uzavírá VJEKOSLAV PAŠKOVIĆ, jenž využil dostatek prostoru a nekompromisní střelou zvyšuje na 0:5!

2:07

Uběhla jen vteřina z početní výhody a neatakovaný SAŠA MIŠIĆ dává čtvrtou branku Černé Hory – 0:4!

5:26

A konečně je tady branka! ALEKSANDAR RADOVIĆ si ve středu hřiště našel cestu pro svou ránu a přesným zakončením soupeři nedal sebemenší šanci – 0:3!

1:16

Odpověď zní ano! Po přihrávce ze středu měl chvilku času DARKO BRGULJAN a ten rychlou střelou o vodní hladinu dává branku na 0:2!

6:25

A Černá Hora se dostává do vedení! Úspěšnou ranou zblízka se prosadil ALEKSANDAR RADOVIĆ – 0:1!