Trap - kvalifikace (ženy)
konec
Rozhodčí:
Diváci:
400m polohový závod - finále (muži) 03:03
100m motýlek - semifinále (ženy) 03:14
400m volný styl - finále (muži) 03:30
400m polohový závod - finále (ženy) 03:49
100m prsa - semifinále (muži) 04:08
4 x 100 m volným stylem - finále (ženy) 04:24
100m znak - rozplavby (ženy) 18:14
200m volný styl - rozplavby (muži) 18:19
100m prsa - rozplavby (ženy) 18:56
100m znak - rozplavby (muži) 19:16
400m volný styl - rozplavby (ženy) 19:33
4 x 100 m volným stylem - rozplavby (muži) 20:05
Do 81 kg - odpolední předkola (muži) *23:30
Do 91 kg - odpolední předkola (muži) 00:15
Do 60 kg - dopolední předkola (muži) 16:00
Do 69 kg - dopolední předkola (muži) 16:45
Do 81 kg - dopolední předkola (muži) 17:45
Do 60 kg - odpolední předkola (muži) 22:00
Do 69 kg - odpolední předkola (muži) 22:45
Do 81 kg - odpolední předkola (muži) 23:55
1. Scanlanová (AUS) 70
2. Rossiová (ITA) 69
3. Galvezová (ESP) 69
4. Cogdellová (USA) 68
5. Rooneyoá (NZL) 68
6. Skinnerová (AUS) 67
6. Meyerová (CAN) 67
8. Dmitrijenková (KAZ) 66
9. Ahrensová (NAM) 66
10. Makelavá-Nmmelaová (FIN) 66
11. Rabajová (RUS) 65
12. Paková (PRK)
13. Arianna Perilliová (SMR) 65
14. Bassilová (LIB) 65
15. Čen (CHN) 64
16. Alessandra Perilliová (SMR) 63
17. Lin (TPE) 62
18. Barsuková (RUS) 62
19. Beckmannová (GER) 61
20. Nakajamaová (JPN) 61
21. Teixeiraová (BRA) 60
1. Scanlanová (AUS) 47
2. Rooneyová (NZL) 47
3. Makelaová-Nummelaová (FIN) 46
4. Galvezová (ESP) 46
5. Cogdellová (USA) 45
6. Ahrensová (NAM) 45
7. Rossiová (ITA) 45
1. Galvezová (ESP) 24
2. Rooneyová (NZL) 24
3. Dmitrijenková (KAZ) 24
4. Rossiová (ITA) 24
5. Bassilová (LIB) 23
6. Paková (PRK) 23
Skupina 1
Marija Dmitrijenková (KAZ)
Fang Čen (CHN)
Laetisha Scanlanová (AUS)
Arianna Perilliová (SMR)
Jessica Rossiová (ITA)
Natalie Rooneyová (NZL)
Skupina 2
Tatjana Barsukovová (RUS)
Janice Teixeiraová (BRA)
Jukie Nakajamaová (JPN)
Satu Makela-Nummelaová (FIN)
Corey Cogdellová (USA)
Skupina 3
Gaby Diana Ahrensová (NAM)
Jekatěrina Rabayovová (RUS)
Fatina Galvezová (ESP)
Ji Chun Linová (TPE)
Catherine Skinnerová (AUS)
Skupina 4
Jong Hui Paková (PRK)
Alessandra Perilliová (SMR)
Cynthia Meyerová (CAN)
Jana Beckmannová (GER)
Ray Bassilová (LIB)