Střídání v týmu KR Reykjavík: ze hřiště odchází O. Hauksson, přichází Tryggvason.

79

Střídání v týmu Grasshoppers Curych: ze hřiště odchází Munsy, přichází Tabakovic.

78

Reykjavík právě vstřelil branku!
K míči se postavil OSKAR HAUKSSON, který pokutový kop proměnil a islandský celek tedy znovu vyrovnává – 3:3.

77

Pokutový kop pro domácí!

76

Střídání v týmu KR Reykjavík: ze hřiště odchází Pálmason, přichází Fazlagic.

69

Střídání v týmu Grasshoppers Curych: ze hřiště odchází Brahimi, přichází Kamberi.

61

Střídání v týmu Grasshoppers Curych: ze hřiště odchází Gjorgjev, přichází Andersen.

59

Grasshoppers Curych právě vstřelil branku!
A hosté jdou znovu do vedení. Po zisku míče se hosté vydali dopředu a celou akci zakončil přesnou střelou RIDGE MUNSY, který vrací vedení na stranu Švýcarů.

51

Tak to je neuvěřitelné střídání, protože MORTEN BECK ANDERSEN je na hřišti nějakých pět minutek, ale na svém kontě má už dvě branky, protože v padesáté minutě vyrovnal na 2:2 a domácí celek je zpět ve hře.

47

Tak to je skvělý vstup domácího celku do druhého dějství. MORTEN BECK ANDERSEN, který byl na hřišti zhruba minutu, se dostal do zakončení a snižuje na 1:2.

46

Střídání v týmu KR Reykjavík: ze hřiště odchází Fridjonsson, přichází Andersen.

35

Domácí měli míč, ale přišli o něj a z rychlé akce se švýcarský celek podruhé prosazuje. Tentokrát se trefil NIKOLA GJORGJEV, který zamířil přesně.

20

A pozor, protože po bleskové akci tu máme první branku a celek ze Švýcarska jde do vedení. Na konci brejku byl RIDGE MUNSY, který nezaváhal a překonal Magnússona.

3:3

konec (0:2)

Branky: 47. Andersen, 51. Andersen, 78. Hauksson (pen.) – 20. Munsy, 35. Gjorgjev, 59. Munsy

Karty:   85. Hauksson (REY) – 81. Lüthi (GRS), 90+3. Kamberi (GRS)

Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 4:5. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 5:5. Fauly: 7:12.

KR Reykjavík: Magnússon – Beck, Præst, Gunnarsson, Margeirsson, Fridjonsson (46. Andersen), Pálmason (76. Fazlagic), I. Sigurdsson (C), Chopart, Jósepsson, O. Hauksson (90. Tryggvason)
Náhradníci: Jensson – Thórdarson, Andersen, Fazlagic, Tryggvason, Michaelsson, Sigurdarson

Grasshoppers Curych: Mall – Pnishi, Sigurjónsson, Bašić (C), Brahimi (69. Kamberi), Lavanchy, Munsy (79. Tabakovic), Caio, Bamert, Lüthi, Gjorgjev (61. Andersen)
Náhradníci: Vasić – Antonov, Andersen, Tabakovič, Kamberi, Gülen, Alpsoy

Rozhodčí: Kjaesgaard Andersen – Larsen, Sørensen