Evropská liga (předkola)

CSMS Iasi – HNK Hajduk Split

2:2

konec (2:0)

14.07.2016, 20:00 • Stadionul Emil Alexandrescu, Iasi • 2. předkolo • Vojtěch Balon (@VojtaBalon)

Tipsport: 2.24 3.16 3.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany pro dnešek vše, u dalších onlajnů na počtenou! (21:57:24)
Máme za sebou krásný zápas plný zvratů, po kterém zůstávají šance na postup otevřené, díky dvěma gólům vstřeleným na hřišti soupeře má ovšem o něco lepší výchozí pozici Hajduk. Splitští přitom byli v první půli na ručník a zcela zaslouženě prohrávali 0:2! Po změně stran se ale začaly dít věci. Střídající Ohandza necelé tři minuty po svém nástupu na trávník snížil a Ahmed Said, další žolík z lavičky, poté v samotném závěru nastavení vyrovnal na konečných 2:2!

90+5

90+5

Ahmed Said to přehnal s oslavami (není se čemu divit) a za svlečení dresu vyfasoval žlutou kartu.

90+4

90+4. Ahmed SAID - 2:2

90+4

Hajduk právě vstřelil branku!
To je neuvěřitelné, Hajduku se v samotném závěru nastavení podařilo vyrovnat! Střídající AHMED SAID vypálil z dobrých dvaceti metrů a jeho rána před Grahovacem nečekaně poskočila a domácí gólman už vůbec nestihl zareagovat!

90+2

Balon je na polovině hřiště a pokud chtějí fotbalisté Hajduku vyrovnat, budou muset pořádně zabrat. Domácí totiž mají v tuto chvíli vše ve svých rukou.

90+1

Hajduk zahrával další roh, Juranovićův centr z pravé strany ovšem modrobílí dokázali odvrátit do bezpečí. Splitským fotbalistům se čas začíná rychle krátit.

90

Ukrajinský sudí Možarovskyj nastavil nad rámec druhého poločasu hned čtyři minuty, ještě se tak máme na co těšit!

88

Naopak do rychlého protiútoku se vydal střídající Roman, jenž následně posunul míč Ciucăovi. Ten zkusil štěstí z ostrého úhlu, jeho pokus o lob ale skončil fiaskem – balon přeletěl i atletickou dráhu a skončil až kdesi v desáté řadě.

87

Hajduk nyní zahrával dva rohové kopy v krátkém časovém sledu, ani jeden z centrů Miliće a Kožulje do pokutového území se ovšem nesetkal s úspěchem.

86

Na druhé straně zkusil štěstí střídající Ahmed Said, jeho rána z dobrých pětadvaceti metrů však mířila přesně do středu brány, a Branko Grahovac tak měl úlohu snadnou.

84

Čosić zahrával další roh pro Hajduk, exekuce mu ale vůbec nevyšla a domácí se vydali do protiútoku, který vedl střídající Roman, jenž ovšem nedokázal vyzrát na vyběhnuvšího Danteho Stipicu!

83

Střídání v týmu CSMS Iasi: ze hřiště odchází Piccioni, přichází Roman.

82

Se žlutými kartami se najednou roztrhl pytel, tři minuty po Ciucăovi byl stejným způsobem potrestán Madalin.

80

Do konce základní hrací doby zbývá odehrát něco málo přes deset minut a převaha Hajduku začíná být markantní, podaří se chorvatskému klubu vyrovnat?

79

Střídající Madalin Ciucă na útočné polovině naprosto zbytečně zajel do Kožulje, arbitr Možarovskyj mu tak ukázal žlutou kartu. Ukrajinský rozhodčí tak učinil vůbec poprvé v zápase, a to už běží devětasedmdesátá minuta...

78

Střídání v týmu CSMS Iasi: ze hřiště odchází Ţigănaşu, přichází Madalin.

76

Střídající Ahmed Said se v pokutovém území wrestlerským způsobem probil k míči, což ovšem neuniklo očím ukrajinského sudího, Saidovi tak byl odpískán útočný faul.

2:2

konec (2:0)

Branky: 19. Cristea, 23. Piccioni – 48. Ohandza, 90+4. Said

Karty:   79. Ciucă (CSM), 82. Madalin (CSM) – 90+5. Said (HJS)

Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 4:6. Rohy: 1:11. Ofsajdy: 1:1. Fauly: 17:16.

CSMS Iasi: Grahovac – Voicu "C", Mihalache, Frasinescu, Ţigănaşu (78. Madalin) – Ciucur (64. Ciucă), Mitić, Gheorghe, Böle – Cristea – Piccioni (83. Roman).
Náhradníci: Caparco – Bădic, Cretu, Ciucă, Roman, Madalin, Sarić

HNK Hajduk Split: Stipica – Juranović, Čosić, Nižić, Milić – Bašić (57. Mujan), Jefferson – Tudor (68. Said), Vlašić "C", Kožulj – Mastelić (46. Ohandza).
Náhradníci: Grbić – Ohandza, Mujan, Kalik, Said, Pejić, Ismajli

Rozhodčí: Možarovskyj – Vojťuk, Šlončak (všichni Ukrajina)

Odveta: Hajduk Split - CSMS Iasi 2:1

Širak – Trnava 15:00 1:1

Kajrat – Maccabi Tel Aviv 16:45 1:1