0:2

konec (0:0)

14.07.2016, 16:30 • Martin Augustin (@ogy_16), Dominik Jakubec

Tipsport: 3.05 3.4 2.18 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě z dnešního utkání vše a těším se s vámi na viděnou u dalších přenosů. (18:17:48)
Máme za sebou zajímavé utkání, v němž Slovan nakonec podlehl ruskému vicemistrovi 0:2. V první půli byl bronzový tým loňského ročníku Synot ligy aktivnější, své šance ale v branku nepřetavil, a tak po změně stran střílel ruský celek. Do vedení se dostal po necelé hodině hry a v 74. minutě Rostov upravil na konečný výsledek.

90

88

V samotném závěru mohl Rostov ještě zvýšit. Jeden z útočníků hlavičkoval z hranice velkého vápna, ale Kolář opět vytáhl parádní zákrok a míč vyrazil.

85

Slovan se ještě snaží s výsledkem něco udělat, to se ale zatím nedaří.

81

Nebezpečnou střelu dokázal Kolář konečky prstů vyrazit na roh.

80

Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Komličenko, přichází Sixta.
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Folprecht, přichází Sackey.

77

Po standardní situaci se ke střele dostal Breite, jeho pokus však mířil mimo.

75

Střílený centr Lukáše Bartošáka dobře směřoval k Ekpaiovi, těsně před ním ale dokázala obrana odvrátit balon do bezpečí.

74

Rostov právě vstřelil branku!
A je to již o dvě branky. Breite ztratil na pravé straně míč, soupeř po rychlé akci přesunul balon na druhou stranu a jeden z útočníků Rostova již postupoval sám na brankáře. Tváří v tvář Kolářovi nasměroval míč o tyč do branky, gólman neměl šanci zasáhnout.

70

Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Bartl, přichází Hadaščok.
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Pokorný, přichází Obročník.
Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Ševčík, přichází Bláha.

66

Slovan zahrával z úhlu standardní situaci. Ondřej Karafiát se pokusil překvapit soupeřova brankáře přímým zakončením, ale gólman jeho úmysly přečetl a míč vyboxoval.

59

Z toho následně žádné větší ohrožení branky Slovanu nepřišlo.

58

A už to mohlo být 0:2! Hráči v modrém se už dostali do šestnáctky a jeden z útočníků tvrdě vypálil, ale jeho pokus zblokoval Karafiát. K balonu se ovšem opět dostal Rostov a brankář Kolář musel vytáhnout fantastický zákrok, aby míč vyrazil na roh.

57

Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Lesniak, přichází Breite.

56

Ruský celek se z první střely na branku ujímá vedení. Po rychlé akci po pravé straně následovala zpětná přihrávka do vápna a jeden z útočníků nekompromisní střelou z prostoru penaltového puntíku uklidil míč ke vzdálenější tyči.

46

Střídání v týmu FC Slovan Liberec: ze hřiště odchází Navrátil, přichází Ekpai.

46

V první půli si více šancí vytvořil Slovan Liberec, když ve vůbec největší selhal po necelé půlhodině hry Nikolaj Komličenko, který nestihl zakončit do prázdné branky. Naopak Rostov zahrozil až v samotném závěru, brankáře Koláře ale nepřekonal. Uvidíme, zda se ve druhé půli bezbrankový stav změní.