6:0
konec (3:0)
07.07.2016, 18:30 • Brøndby Stadion, Brøndby • 1. předkolo • Aleš Pur (@PurAles)
Tipsport: 1.21 6.0 12.0 vsaďte si na: Tipsport • Předzápasové kurzy: 1.21 - 6.0 - 12.0
Brøndby IF – Valur Reykjavík
6:0
konec (3:0)
Branky: 5. Wilczek, 15. Hjulsager, 26. Pukki, 57. Pukki, 71. Stückler, 90+3. Stückler
Karty: 17. Nørgaard (BRY) – 85. Sigurðsson (VAU)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 47 % : 53 %.
Střely na branku: 8:3. Střely mimo: 5:1. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 17:3.
Brøndby IF:
Rønnow – Larsson (C), Juelsgård, Röcker, Crone – Hjulsager, Nørgaard, Phiri (61. Holst) – Jakobsen (73. Da Silva) – Wilczek (46. Stückler), Pukki. Trenér: Alexander Zorniger.
Náhradníci: Toppel – Albrechtsen, Austin, Borring, Holst, Da Silva, Stückler.
Trenér:
Valur Reykjavík:
Kale – Stefansson, Ómarsson, Christiansen, Eiríksson – Sigurðsson (C) – Halldórsson, K. Sigurdsson (76. Ingvarsson), Lydsson, Lárusson (77. Bergsson) – Hansen (60. Toft). Trenér: Ólafur Jóhannesson.
Náhradníci: Einarsson – Ingvarsson, Bergsson, Toft, Gardarsson, Adolphsson, Sturluson.
Trenér:
Rozhodčí: Tihomir Pejin – Goran Pataki, Bojan Zobenica (všichni CRO)
Diváci:
První zápas: Valur - Brøndby 1:4
Ordabasy – Čukarički 14:00 3:3
Širak – Dila Gori • po penal. (4:1) 15:00 1:0
Kajrat – KF Teuta 16:45 5:0
Pjunik – Europa 17:00 2:1
Dacia Kišiněv – Käpäz 17:00 0:1
Myjava – Admira 17:00 2:3
Samtredia – Qäbälä 17:00 2:1
Rudar – Kukësi 17:30 0:1
Jelgava – Breidablik 17:30 2:2
MTK Budapešť – Aktobe 18:00 2:0
Mariehamn – Odd 18:00 1:1
Jūrmala – Dinamo Minsk 18:00 0:2
Neftçi Baku – Balzan 18:00 1:2
Debrecín – La Fiorita 18:00 2:0
Helsinki – Atlantas 18:00 1:1
FK Radnik – Beroe 18:00 0:2
Loko Záhřeb – UE Santa Coloma 18:00 4:1
Kalju – Riteriai 18:00 4:1
RoPS Rovaniemi – Shamrock 18:00 1:1
Zagłębie – Slavia Sofia 18:00 3:0
Brøndby – Valur 18:30 6:0
Fola – Aberdeen 18:30 1:0
Omonia Nikósie – FC Banants 18:30 4:1
ND Gorica – M. Tel-Aviv 18:30 0:1
Beitar Jerusalém – FK Sloboda 18:45 1:0
Budućnost – FK Rabotnički 19:00 1:0
HB Tórshavn – Levadia Tallinn 19:00 0:2
Stabæk – Connah's Quay 19:00 0:1
Slovan Bratislava – Partizani • zrušeno 19:00 0:0
Zaria Balti – Fehérvár 19:00 2:0
FK Sūduva – Midtjylland 19:00 0:1
Bala Town – AIK Stockholm 19:30 0:2
Víkingur – Ventspils 20:00 0:2
Soligorsk – Runavík 20:00 5:0
Vojvodina – Bokelj 20:00 5:0
Hibernians – Trnava 20:00 0:3
FK Sileks – Vaduz 20:00 1:2
Cracovia – Škendija 20:00 1:2
Llandudno Town – Göteborg 20:00 1:2
Lusitans – Domžale 20:30 1:2
Folgore – Larnaka 20:30 1:3
Cork City – Linfield 20:45 1:1
Cliftonville – Differdange 20:45 2:0
Glenavon – Reykjavík 20:45 0:6
90+3
90+3. Daniel STÜCKLER - 6:0
90+3
90
85
77
76
73
71
71. Daniel STÜCKLER - 5:0
71
61
60
57
57. Teemu PUKKI - 4:0
57
46
26
26. Teemu PUKKI - 3:0
26
17
15
15. Andrew HJULSAGER - 2:0
15
5
5. Kamil WILCZEK - 1:0
5