Evropská liga (předkola)

FK Jelgava – Breidablik Kópavogur

2:2

konec (1:2)

07.07.2016, 17:30 • Zemgales Olympic Centre (Jelgava, LVA) • 1. předkolo • Tomáš Kříž

Tipsport: 1.98 3.4 3.27 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Jelgava dokázala na domácí půdě v druhé půli zabrat a srovnat skóre s Breidablikem, který dokázal vstřelit dvě rychlé branky v první půli zápasu. Hosté se budou domů vracet s horší náladou, domácí však můžou slavit postup dále. V dalším kole narazí na Slovan Bratislava. To je ode mě vše pro dnešní večer, přeji všem příjemný zbytek večera. Loučí se komentátor Tomáš Kříž. (19:25:05)
Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 5:2. Rohy: 7:11. Ofsajdy: 0:1. Fauly: 17:12.

90+3

Je tu konec zápasu! Hosté nevyužili rohový kop ve svůj prospěch a remizují v tomto zápase s Jelgavou 2:2, což znamená postup Jelgavy dále v Evropské lize, Breidablik zde svou pouť končí.

90+3

Hosté mají poslední šanci v podobě rohového kopu.

90+1

Hosté se ještě v závěru dostávají k volnému přímému kopu! Bude to stačit na vstřelení branky?

90

Jsou signalizovány 3 minuty nastavení.

90

Probíhá 90 minuta zápasu. Uvidíme, kolik rozhodčí přidá.

89

Poslední minuty hry se odehrávají na středu hřiště, kde míč drží domácí Jelgava.

88

Za současného stavu postupuje domácí Jelgava, která v prvním zápase dokázala zvítězit na hřišti soupeře 3:2.

86

V posledních minutách zápasu vidíme faul i ze strany domácích. Provinil se Grigaravičius. Helgason bude rozehrávat.

86

Další faul v podání hostů, tentokráte se provili Ólafsson.

85

Po pár minutách ve hře fauluje hráč Glenn. Míče se ujmou domácí.

84

Ze hřiště odchází střelec úvodní branky Turkovs, namísto něj na hrotu uvidíme Kovaļovse.

83

Poslední střídání hostů. Odchází Eyjólfsson, za něj přichází Glenn.

81

Zahrával jej Sigurjónsson, který skvělým centrem našel jednoho ze svých spoluhráčů. Ten však nedokázal nasměrovat míč do branky, a tak se míč stěhuje na kopačky Jelgavy.

81

Hosté se snaží tlačit do šancí a těží z toho rohový kop z levé strany.

78

V této části zápasu je FK Jelgava jednou nohou v 2. předkolu Evropské ligy.

77

Na straně hostů dochází ke dvojímu střídání. V druhém odchází ze hřiště Yeoman a přichází namísto něj Hlynsson.

2:2

konec (1:2)

Branky: 16. Turkovs, 70. Diallo – 31. Hreinsson, 33. Bamberg (pen.)

Karty:   12. Turkovs (JLG), 32. Smirnovs (JLG), 57. Freimanis (JLG), 76. Lazdiņš (JLG) – 39. Atlason (BDK)

FK Jelgava: Ikstens – Freimanis (C), Diallo, Smirnovs (46. Savčenkovs), Redjko – Kļuškins, Lazdiņš, Bogdaškins, Nakano, Grigaravičius – Turkovs (84. Kovaļovs)
Náhradníci: Melecis – Sorokins, Savčenkovs, Kovaļovs, Silich, Malašenoks, Klimovich

Breidablik Kópavogur: Gunnleifsson – Adalsteinsson (C), Helgason, Muminović, Ólafsson – Atlason, Eyjólfsson (83. Glenn), Sigurjónsson, Yeoman (77. Hlynsson), Bamberg (77. Sigurjónsson) – Hreinsson
Náhradníci: Fridriksson – Sigurjósson, Leifsson, Hlynsson, Glenn, Margeirsson, Sampsted

Rozhodčí: Petur Reinert – Regin Engholm, Andreas Petur Hansen, Dagfinn Olsen (všichni FRO)

První zápas: Breidablik - Jelgava 2:3

Ordabasy – Čukarički 14:00 3:3

Širak – Dila Gori po penal. (4:1) 15:00 1:0

Kajrat – KF Teuta 16:45 5:0

Pjunik – Europa 17:00 2:1

Dacia Kišiněv – Käpäz 17:00 0:1

Myjava – Admira 17:00 2:3

Samtredia – Qäbälä 17:00 2:1