konec (0:0)

22.06.2016, 21:00 • Stade de Nice, Nice • Skupina E • Štěpán Hladký

Tipsport: 4.85 3.35 1.92 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

45+1

Axel Witsel zasáhl svého soupeře loktem do obličeje, za což ho hlavní sudí odměnil žlutou kartou. První poločas pravděpodobně každou chvílí skončí.

36

36. Žlutá karta - Erik Johansson

36

Erik Johansson si pomohl v souboji s Romelu Lukakuem pomocí nedovoleného zákroku. Rozhodčí preventivně uděluje žlutý kartónek.

32

32. Žlutá karta - Albin Ekdal

33

Albin Ekdal teď musel zatáhnout za pomyslnou záchranou brzdu, když fauloval pronikajícího Kevina De Bruyneho. Belgičané se totiž hnali do brejku tři na dva.

30

30. Žlutá karta - Thomas Meunier

30

Thomas Meunier vyfasoval za dohrání švédského hráče zezadu žlutý kartónek. Německý sudí tak uděluje ve třicáté minutě první karetní trest.

0:1

konec (0:0)

Branky: 84. Nainggolan (E. Hazard)

Karty:   33. Ekdal (SWE), 36. E. Johansson (SWE) – 30. Meunier (BEL), 45+1. Witsel (BEL)

Držení míče: 49 % : 51 %.
Střely na branku: 4:8. Střely mimo: 5:8. Rohy: 4:12. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 10:14.

Švédsko: Isaksson – Lindelöf, E. Johansson, Granqvist, M. Olsson – Seb. Larsson (70. Durmaz), Ekdal, Källström, Forsberg (82. Zengin) – Berg (63. Guidetti), Ibrahimović (C).
Náhradníci: Olsen, Carlgren – Lustig, P. Jansson, Hiljemark, Wernbloom, Augustinsson, Lewicki, Kujović, Guidetti, Durmaz, Zengin.

Belgie: Courtois – Meunier, Alderweireld, Vermaelen, Vertonghen – Nainggolan, Witsel – Ferreira-Carrasco (71. D. Mertens), De Bruyne, E. Hazard (C) (90+3. Origi) – R. Lukaku (87. Benteke).
Náhradníci: Mignolet, J-F. Gillet – Fellaini, D. Mertens, Denayer, Origi, Kabasele, Dembélé, Benteke, J. Lukaku, Batshuayi, Ciman.

Rozhodčí: Felix Brych – Mark Borsch, Stefan Lupp (všichni Německo)