Mistrovství Evropy

Maďarsko – Portugalsko

3:3

konec (1:1)

22.06.2016, 18:00 • Stade de Lyon, Lyon • Skupina F • Lucie Rapantová (@rapalu22)

Tipsport: 11.0 4.0 1.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji všem za pozornost a přeji hezký zbytek večera. (20:26:57)

Cristiano Ronaldo se stal prvním hráčem historie, který skóroval na čtyřech po sobě jdoucích evropských šampionátech.

Island narazí na Anglii a Portugalsko změří síly s Chorvatskem.
Maďarsko ovládlo skupinu F a postupuje z 1. místa, Portugalsko končí ve skupině na 3. místě, ale i tak má jistý postup.
Rozhodčí Atkinson naposledy foukl do píšťalky, a ukončil tak dnešní utkání, které skončilo nerozhodným stavem 3:3. K vidění bylo velmi pohledné utkání, které muselo bavit i nezaujaté diváky. Za zmínku stál rozhodně druhý poločas, ve kterém padly 4 branky, a to ve velmi krátkém časovém úseku. Na listinu střelců se dnes za Maďarsko zapsal v 19. minutě Gera a v 47. a 55. minutě kapitán Dzsudzsák, za Portugalsko skóroval ve 42. minutě Nani a v 50. a v 62. minutě Ronaldo. Kritizovaný kapitán Portugalska tak dal všem jasně najevo, že střílet pořád umí a pro svůj tým je vždy velmi platný, navíc Nanimu nahrával na gól, takže si připsal i asistenci.

90+4

90+4

V současně hraném zápasu vstřelil Island v samotném závěru gól a vede nad Rakouskem 2:1.

90+3

Maďarsko se s míčem opět dostalo na útočnou polovinu, ale ztroskotalo na nepřesné přihrávce.

90+2

Teď už se Maďaři pokusili založit útočnou akci, ale u pravé postranní čáry byl faulovaný Lang a sudí musel hru přerušit.

90+1

Maďarsko je u míče, remíza 3:3 mu vyhovuje, a tak nikam nespěchá. Fotbalisté v červených dresech si přihrávají mezi sebou na vlastní polovině hřiště.

90

Druhý poločas je nastaven o 3 minuty.

90

Standardní situaci si vzal na starost Ronaldo, který vsadil na přímou střelu, ale ta byla nepřesná a skončila vysoko nad bránou. Ani v 90. minutě se skóre nemění.

90

Běží poslední minuta řádné hrací doby, podaří se Portugalsku skórovat?

89

Na hrací ploše zůstal ležet faulovaný Ronaldo, který se drží za koleno. Rozhodčí faul odpískal a Portugalsko bude zahrávat volný přímý kop.

86

Ronaldo se postaral o další střelecký pokus, ale tentokrát nemířil úplně přesně. Následovat bude odkop od brány.

85

Portugalci jsou stále u balonu a snaží se dostat do vedení, ale obrana Maďarska si dává velký pozor a drží nadějný výsledek 3:3.

3:3

konec (1:1)

Branky: 19. Gera, 47. Dzsudzsák, 55. Dzsudzsák – 42. Nani (Ronaldo), 50. Ronaldo (Mário), 62. Ronaldo (Quaresma)

Karty:   13. Guzmics (HUN), 28. Juhász (HUN), 34. Gera (HUN), 56. Dzsudzsák (HUN)

Držení míče: 41 % : 59 %.
Střely na branku: 5:6. Střely mimo: 3:11. Rohy: 3:9. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 15:8.

Maďarsko: Király – Lang, Guzmics, Juhász, Korhut – Gera (46. Bese), Pintér – Dzsudzsák (C), Elek, Lovrencsics (83. Stieber) – Szalai (70. Németh).
Náhradníci: Dibusz, Gulácsi – Kádár, Fiola, Nagy, Németh, Böde, Kleinheisler, Nikolić, Stieber, Bese, Priskin.

Portugalsko: Patrício – Vieirinha, Pepe, R. Carvalho, Eliseu – A. Gomes (61. Quaresma), Carvalho, Mário, Moutinho (46. Sanches) – Ronaldo (C), Nani (81. D. Pereira).
Náhradníci: A. Lopes, Eduardo – Alves, Fonte, Guerreiro, Éder, D. Pereira, Sanches, R. Silva, Quaresma, Soares, A. Silva.

Rozhodčí: Atkinson – Mullarkey, Child