Play-off NHL

Nashville Predators – San Jose Sharks

4:1

konec (0:1, 2:0, 2:0) Stav série: 1:2

04.05.2016, 03:10 • Bridgestone Arena, Nashville • Semifinále Z. konference • David Panuška

54:08

Brenden Dillon ovšem v tomto snažení fauloval a půjde na trestnou lavici. Necelých šest minut před koncem třetí třetiny to pro domácí vypadá slibně.

51:08

Hned po buly tu máme vyloučení. Roman Josi krosčekoval Thorntona před brankou, který mu to oplatil podobným metrem. Bude se hrát čtyři na čtyři.

38:21

Akce na druhé straně skončila posunutou brankou a hráči v brankovišti. Tato akce se hostujícímu celku moc nepovedlo. Barret Jackman ovšem dostává dvouminutový trest.

33:57

Síly na ledě se vyrovnají. Dvouminutovým trestem je potrestán Craig Smith, který zahrál vysokou holí do obličeje jednoho z hostů při vyhození puku.

32:57

Následovala aktivní hra domácího celku, kterou si dokázali vynutit přesilovou hru. Matt Nieto zahákoval jednoho z domácích a odpyká si dvě minuty.

22:19

Uvidíme přesilovku pro domácí hokejisty. Joonas Donskoi zahrával vysokou holí za brankou Rinneho a dostane první trest této třetiny.

19:06

Ještě uvidíme jedno vyloučení. Domácí Viktor Arvidsson míří na trestnou lavici za sekání v obranném pásmu.

15:16

Po ponechané výhodě se do sebe pustilo ve středu hřiště několik hráčů. James Neal se chtěl prát s Pavelskim, který ale podobný názor nesdílel. Za krosček je potrestán Anthony Bitetto. Za hrubost inkasují dvouminutové tresty také obránci Brent Burns a Barett Jackman.

01:11

Úvodní snažení domácích bude pokračovat. Karlsson zahákoval Romana Josiho na modré čáře a dostane dvě minuty.

4:1

Branky a nahrávky: 26. Neal (Ekholm, Johansen), 35. Weber, 47. Wilson (Ellis, Fisher), 56. Forsberg (Josi, Weber) – 14. Marleau (Hertl, Vlasic)

Nashville Predators: Rinne (Hutton) – Weber, Josi, Ellis, Ekholm, Bitetto, Jackman – Neal, Johansen, Järnkrok – Smith, Åberg, Forsberg – Arvidsson, Fisher, Wilson – Sissons, Gaustad, Salomäki.

San Jose Sharks: Jones (Reimer) – Burns, Martin, Braun, Vlasic, Polák, Dillon – Pavelski, Thornton, Hertl – Ward, Couture, Donskoi – Karlsson, Marleau, Nieto – Wingels, Tierney, Spaling.

Rozhodčí: Pollock, O'Halloran – Racicot, Amell

01:11 SJS 2 Karlsson, hákování
13:13 SJS 0:1 Marleau (Hertl, Vlasic)
15:16 NSH 2 Bitetto, krosček