23.04.2016, 15:30 • Audi-Sportpark • 31. kolo • Jan Havlovic (@jeanhavlovic)

Tipsport: 2.13 3.4 3.6 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

82

82. Hiroši KIJOTAKE - 2:2

82

Hannover právě vstřelil branku!
Die Roten vyrovnávají na 2:2! Hannover osm minut před koncem základní hrací doby podruhé využívá přesilovou hru a rázem je stav nerozhodný! Na levou stranu dostal přihrávku Albornoz, jehož následný centr byl tečovaný. Balon však dolétl přímo na nohu HIROŠI KIJOTAKEHO, na jehož ránu byl Nyland krátký!

58

58. Hiroki SAKAJ - 2:1

58

Hosté však půl hodiny před koncem základní hrací doby snižují na rozdíl jediné branky a ještě nás čeká dramatický závěr zápasu! Felix Klaus byl podražený před vápnem, nicméně rozhodčí Stegemann udělil hostům výhodu. Té využil Szalai, který dostal míč do pravé části vápna, kam naběhl HIROKI SAKAJ, který mířil přesně!

25

25. Moritz HARTMANN - 2:0

25

Ingolstadt právě vstřelil branku!
Domácí celek momentálně vůbec nemusí mrzet vyloučení Brégeriho, neboť i v deseti Ingolstadt dokázal navýšit své vedení! Po nedovoleném zákroku Antona zahrával Gross standardní situaci, a následný centr krásně zakroutil přímo na hlavu naběhnutého MORITZE HARTMANNA, který dostal míč za záda Zielera!

10

10. Alfredo MORALES - 1:0

10

Domácí celek se dostává po odehraných deseti minutách do vedení! Na pravé straně se dostal po autovém vhazování k centru Danny da Costa, který svým centrem našel přesně hlavu ALFREDA MORALESE, a ten překonal brankáře Zielera přesnou hlavičkou!

2:2

konec (2:0)

Branky: 10. Morales (D. da Costa), 25. Hartmann (Groß) – 58. Sakaj (Szalai), 82. Kijotake

Karty:   3. Hübner (ING) – 32. Anton (HAN), 47. Szalai (HAN)   20. Brégerie (ING)

Střely na branku: 5:7. Střely mimo: 3:7. Rohy: 2:8.

FC Ingolstadt 04: Nyland – D. da Costa, Brégerie, Hübner, Suttner – Groß, Roger, Morales – Hartmann, Lezcano (73. Cohen), Leckie (83. Bauer).
Náhradníci: Özcan – Lex, Hinterseer, Christiansen, Bauer, Levels, Cohen.

Hannover 96: Zieler – Sakaj, Milošević (46. Fossum), Sané, Albornoz – Anton, Schmiedebach – Sarenren-Bazee (67. Sulejmani), Kijotake, Klaus (80. Prib) – Szalai.
Náhradníci: Tschauner – Gülselam, Prib, Fossum, Hoffmann, Schulz, Sulejmani.

Rozhodčí: Stegemann – Fischer, Storks