konec (1:1)

21.04.2016, 20:30 • 34. kolo • Jakub Kopřiva

Tipsport: 1.7 3.9 5.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, hezký zbytek večera. (22:21:50)
Je dobojováno. Domácí byli v prvním poločase jasně lepší, šli do vedení, ale hosté v samém závěru vyrovnali. Ve druhém poločase se Getafe ještě jednou prosadilo a nakonec ubránilo překvapivou výhru.

90+3

90+2

Z rohu nic nebylo a vypadá to, že všechny body získá hostující Getafe.

90+1

Rohový kop pro San Sebastian.

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89

Domácí zahrávali rohový kop, ale nic z něho nebylo.

87

Zasahovat musel i domácí Oier Olazábal, ale zvládl to a dopředu už míří jeho spoluhráči.

86

Střídání v týmu Getafe CF: ze hřiště odchází Moisés Gómez, přichází Víctor.

85

Domácí jsou jasně lepší, ale ve finální fázi se jim nedaří a Getafe trochu překvapivě míří za vítězstvím.

84

Žlutou kartu dostává Esteban Granero (Real Sociedad San Sebastian).

82

Hosté zahrávali rohový kop, ale nic z něho nebylo a dopředu už pospíchají domácí fotbalisté.

81

Je před námi posledních deset minutek, tak uvidíme, co domácí udělají s nepříznivým výsledkem.

79

Střídání v týmu Real Sociedad San Sebastian: ze hřiště odchází Markel Bergara, přichází Xabi Prieto.

77

A málem to bylo 3:1! Na hranici velkého vápna se k míči dostal Medrán a po jeho ráně skončil kulatý nesmysl těsně vedle!

75

Po dlouhém nákopu vyběhl daleko ze své branky Vicente Guaita, který to zvládl skvěle a hlavou uklidil míč do bezpečí.

73

Po rohu jeden z hráčů hlavičkoval, ale přímo do míst, kde byl připravený Vicente Guaita.

72

72

A po další akci to vzal na sebe Vela, ale jeho rána přesná nebyla a od své branky bude rozehrávat Vicente Guaita.