Anglická Premier League

Arsenal FC – West Bromwich Albion

2:0

konec (2:0)

21.04.2016, 20:45 • Emirates Stadium, London • 30. kolo • Lukáš Konvičný (@LKonvicny)

Tipsport: 1.24 6.1 14.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z tohoto utkání vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalšího online přenosu na počtenou. (22:42:26)
Držení míče: 71 % : 29 %.
Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 6:4. Rohy: 2:6. Ofsajdy: 3:0. Fauly: 14:14.
Zápas mezi Arsenalem a West Bromem je u konce. Kanonýři byli celý zápas lepším týmem, West Brom příliš do ničeho nepustili. Do vedení se domácí dostali v 6. minutě, kdy se trefil Alexis. Ten samý hráč zvýšil v 38. minutě na 2:0 z přímého kopu. Hosté mohli ještě před druhou brankou Alexise vyrovnat, ale McAuley hlavičkoval do břevna. V druhé půli branka nepadla, a tak si domácí připsali tři body za výhru 2:0.

90+2

90+1

Nad rámec základní hrací doby byly nastaveny 2 minuty.

89

Arsenal je stále na půli svého soupeře aktivní a snaží se přidat další branku.

88

Další velká šance Gunners! Po narážečce mezi Ramseym a Campbellem střílel Giroud, ale tvrdá rána pouze skončila u dobře chytajícího Fostera, jenž střelu pohotově vyrazil hlavou.

86

Střídající Campbell se okamžitě uvedl na hřišti nadějnou šancí, po přihrávce Ramseyho a krátké přešlapovačce vystřelil na zadní tyč, ale pouze o kousek minul Fosterovu branku.

85

Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Alexis Sánchez, přichází Theo Walcott.
Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Mesut Özil, přichází Joel Campbell.

83

Do šance se po narážečce s Özilem tlačil Ramsey, ale znovu si vylámal zuby na dobře bránících hráčích WBA.

81

Střídání v týmu Arsenal FC: ze hřiště odchází Alex Iwobi, přichází Francis Coquelin.

80

Další dobrá příležitost domácích končí stejně jako v předešlých případech, na kopačkách bránících hráčů.

77

Kanonýři se po pěkné kombinaci dostali až do vápna, odkud Özil svým jemným centrem hledal spoluhráče, ale Baggies se ubránili.

75

West Bromwichi se nedá upřít snaha, jeho hráči makají, snaží se okamžitě domácí hráče dostupovat, ale nikam to nevede. Arsenal zatím brání velice dobře.

72

Teď při Arsenalu stáli všichni svatí! Na rohový kop si do pokutového území naběhli všichni vysocí hráči, Čech včetně obránců centr podběhl, ale Rondón na zadní tyči nedokázal zaváhání domácích využít.

70

West Brom se snaží útočit pouze pomocí dlouhých centrů na útočníky, to se však zatím nedaří. Obrana Arsenalu v čele s Mertesackerem je zatím zvládá s přehledem.