Juniorská liga

FK Třinec – 1. SC Znojmo FK

0:2

konec (0:1)

21.03.2016, 15:00 • Hřiště s umělým povrchem, sportovní areál na Lesní, Třinec • 24. kolo • Ondřej Zoubek (@VondraZoubek)

Tipsport: 1.85 4.8 2.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

48

Znojmo právě vstřelilo branku!
Šumbera poslal skvělý pas z obranné poloviny mezi Foitzika s Formelou. JINDŘICH STEHLÍK se pohyboval na hranici ofsajdu, ale praporek zůstal dole, a tak postupoval sám na branku a obelstil Adamušku střelou kolem nohy – 0:2!

39

Znojmo se šest minut před přestávkou ujímá vedení! Hosté přenesli hru na Bognera, jehož centr propadl třinecké obraně na přední tyč, odkud dopravil balon za bezmocného Adamušku JAN LANDŠPERSKÝ – 0:1!