Španělská LaLiga

Atlético Madrid – Real Sociedad San Sebastian

3:0

konec (1:0)

01.03.2016, 21:00 • Estadio Vicente Calderón, Madrid • 27. kolo • Jan Havlovic (@jeanhavlovic)

Tipsport: 1.4 4.45 10.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

74

Další žlutou kartu uděluje hlavní rozhodčí Fernándezovi Augustovi, který nedovoleným způsobem zastavil průnik hostujícího Jonathase.

58

První žlutou kartu ve druhém poločase dostává hostující Granero, který ve středu hřiště nedovoleným způsobem bránil Saúla Ňígueze, a žlutou kartu dostal zcela oprávněně.

4

Hned ve čtvrté minutě dostává žlutou kartu hostující Jonathas Real. Brazilský forvard zasáhl rukou do obličeje Godína, a žlutá karta byla udělena zcela oprávněně.

3:0

konec (1:0)

Branky: 8. D. Reyes (vla.), 46. Ñíguez (Vietto), 61. Griezmann (pen.)

Karty:   74. Augusto Fernández (ATM) – 4. Jonathas (RSC), 58. Granero (RSC)

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 10:2. Střely mimo: 4:5. Rohy: 8:1. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 19:10.

Atlético Madrid: Oblak – Torres Juanfran, J. Giménez, Godín (55. Lucas Hernández), Luís – Ñíguez, Gabi (C) (76. Ó. Torres), Augusto Fernández, Koke – Vietto, Griezmann (62. Á. Correa).
Náhradníci: Moyà – Kranevitter, F. Torres, Ó. Torres, Á. Correa, Gámez, Lucas Hernández.

Real Sociedad San Sebastian: Rulli – A. Elustondo, Mikel González, D. Reyes, de la Bella – Prieto (C), Illarramendi, Granero (59. Pardo) – Bruma (82. Capilla González), Jonathas, Litri (59. Vela).
Náhradníci: Olazábal – Vela, Pardo, Yuri, Oiarzabal, Zaldúa, Capilla González.

Rozhodčí: Alejandro Hernández – Sobrino, Naranjo (vš. Španělsko)