NHL

Detroit Red Wings – Ottawa Senators

3:1

konec (1:0, 0:0, 2:1)

11.02.2016, 01:12 • Joe Louis Arena, Detroit • Lukáš Podleśny (@LukasPodlesny), Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 1.9 3.9 3.29 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

55:39

Tomáš Tatar (DET) dostal menší trest, 2 minuty nedovolené bránění.

51:42

Jakub Kindl (DET) dostal menší trest, 2 minuty hákování.

44:30

Tomáš Jurčo (DET) odpyká týmový trest, 2 minuty příliš mnoho hráčů na ledě.

42:36

Mark Borowiecky (OTT) dostal menší trest, 2 minuty držení.

39:22

Hoffman si to nejprve namířil před bránu, ale bekhendem minul a kotouč se vrátil až k Andersonovi. Zde byl při napadání až příliš aktivní Luke Glendening (DET), jenž se provinil podražením.

33:04

Druhou přesilovou hru v utkání si zahraje Ottawa. I přes nevůli domácího publika je na dvě minuty za hákování vyloučen Darren Helm (DET).

19:39

V samém závěru třetiny je vyloučen Alexej Marčenko (DET). Přestupkem domácího beka bylo nedovolené bránění.

14:27

Teď si navíc domácí zahrají přesilovou hru. Na trestnou lavici totiž usedá Alex Chiasson (OTT), jehož přestupkem byla vysoká hůl.

3:1

Branky a nahrávky: 4. DeKeyser (Nyquist, Athanasiou), 43. Zetterberg (Dacjuk), 59. Helm – 58. Smith (Hoffman, Karlsson)

Detroit Red Wings: Mrázek (Howard) – DeKeyser, Quincey, Marčenko, Ericsson, Kindl, B.Smith – Abdelkader, Dacjuk (A), Zetterberg (C) – Larkin, Richards, Tatar – Nyquist, Athanasiou, Jurčo – Sheahen, Glendening, Helm

Ottawa Senators: Anderson (Hoffman) – Karlsson (C), Methot, Ceci, Phaneuf, Borowiecki, Wideman – Ryan, Turris (A), Hoffman – Stone, Pageau, Z.Smith – Chiasson, Zibanejad, Prince – Neil (A), Lazar, Dzingel

Rozhodčí: Justin St. Pierre, Ian Walsh – Greg Devorski, Brad Lazarowich

Diváci: 20.027