06.02.2016, 02:00 • MTS Centre, Winnipeg • Ondřej Kočka (@OndraGS)

Tipsport: 2.3 3.65 2.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:40

58:40 Andrej NESTRAŠIL - 3:5

58:40

Carolina právě vstřelila branku!
Carolina proměňuje rychlý protiútok. Na jeho konci je ANDREJ NESTRAŠIL, který dává druhou branku večera.
Asistence: Jordan Staal, Jaccob Slavin

53:48

53:48 Dustin BYFUGLIEN - 3:4

53:48

Winnipeg právě vstřelil branku!
Tohle bude ještě zajímavý závěr. BLAKE WHEELER tečuje střelu Byfugliena po vhazování.
Asistence: Dustin Byfuglien, Bryan Little

49:07

49:07 Andrew LADD - 2:4

49:07

Přeci jen ještě uvidíme zajímavý závěr. ANDREW LADD si dobře počínal před brankou a překonává Warda.
Asistence: Dustin Byfuglien, Mark Scheifele

38:35

38:35 Alexander BURMISTROV - 1:4

38:35

ALEXANDER BURMISTROV byl před brankou nejpohotovější a vyzrál nad hostující obranou. Před koncem druhé třetiny se daří Winnipegu vstřelit první branku.
Asistence: Chris Thorburn, Andrew Copp

10:04

10:04 Justin FAULK - 0:4

10:04

JUSTIN FAULK se nakonec dostává do zakončení. Snová třetina pro Hurricanes pokračuje.
Asistence: Joakim Nordström, Riley Nash

04:33

04:33 Jordan STAAL - 0:3

04:33

Carolina se opět může radovat. Využívá přesilovku. Střelcem je JORDAN STALL, který si pomáhá střelou o tyčku. V polovině páté minuty hosté vedou už 3:0.
Asistence: Jeff Skinner

03:05

03:05 Andrej NESTRAŠIL - 0:2

03:05

ANDREJ NESTRAŠIL dostává na hůl puk na levé straně od Hellebuycka. Je pohotový. Carolina dává v celku rychle druhou branku.
Asistence: Eric Staal, Joakim Nordström.

01:43

01:43 Phillip Di GIUSEPPE - 0:1

01:43

Hosty poměrně rychle do vedení posílá PHILLIP DE GIUSEPPE, který poslal odražený puk od zadního mantinelu do braky.
Asistence: Victor Rask

3:5

Branky a nahrávky: 39. Burmistrov (Thorburn, Copp), 50. Ladd (Byfuglien, Scheifele), 54. Wheeler (Byfuglien, Ehlers) – 2. Giuseppe (Rask), 4. Nestrašil (Staal, Nordström), 5. Staal (Skinner), 11. Faulk (Nordström, Nash), 59. Nestrašil (Staal, Slavin)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Trouba, Byfuglien, Enström, Myers, Stuart, Chiarot – Ehlers, Scheifele, Wheeler – Perreault, Little, Stafford – Ladd, Lowry, Burmistrov – Thorburn, Copp, Armia

Carolina Hurricanes: Ward (Läck) – Hainsey, Faulk, Hanifin, Jordán, Liles, Slavin – Versteeg, E, Staal, Lindholm – Skinner, Rask, Di Giuseppe – Nordström, J. Staal, Nestrašil – Gerbe, McClement, Nash

Rozhodčí: St. Pierre, O´Halloran – Cameron, Sericolo