Tipsport: 2.3 3.65 2.87 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Andrej Nestrašil (CAR) – 2+0, 6 střel, čas na ledě 16:08
Michal Jordán (CAR) – 0+0, 0 střel, čas na ledě 11:32 (04:53:21)
1. Cam Ward (CAR) 33 zák., 3 góly, 91,7%

Střely na bránu: 36:29
Hity: 29:16
Vhazování: 24:30
Trestné minuty: 8:4
Ve třetí třetině jsme se nakonec dočkali dramatu. Winnipegu se podařilo snížit na rozdíl jediné branky. Tlak domácích Jets narůstal. Ovšem ještě před odvoláním brankáře se podařilo Carolině vstřelit pátou branku. Definitivní tečku za výsledkem udělal Andrej Nestrašil. Carolina si připisuje důležitou výhru. Velkou zásluhu na tom má skvělý vstup do zápasu. Hurricanes tak dál bojují o play-off. Winnipeg se naopak propadá na předposlední místo Západní konference.

59:50

Powerplay už Winnipeg nezúročí.

59:25

Winnipeg se usazuje v útočném pásmu. Hutchinson míří na střídačku.

59:10

Carolině se daří držet puk.

59:00

Hala opět ztichla. Očekávalo se velké drama, ze kterého nakonec sejde.

58:40

58:40 Andrej NESTRAŠIL - 3:5

58:40

Carolina právě vstřelila branku!
Carolina proměňuje rychlý protiútok. Na jeho konci je ANDREJ NESTRAŠIL, který dává druhou branku večera.
Asistence: Jordan Staal, Jaccob Slavin

57:58

Stafford opět nevyzrál na Warda. Carolina se jen brání.

57:00

Šanci na vyrovnání cítí i MTS Centre, která v závěru ožívá.

56:15

Tlak domácích pokračuje. Ward s obranou zatím odolává.

55:24

Pro změnu icing domácího týmu.

55:12

Oddechový čas pro hosty.

55:12

Carolina opět vyhazuje pouze na zakázané uvolnění.

54:47

Nepřesná dorážka Trouby. Tlak Winnipegu ale pokračuje.

54:23

Icing Caroliny.

53:48

53:48 Dustin BYFUGLIEN - 3:4

53:48

Winnipeg právě vstřelil branku!
Tohle bude ještě zajímavý závěr. BLAKE WHEELER tečuje střelu Byfugliena po vhazování.
Asistence: Dustin Byfuglien, Bryan Little

53:30

Carolina vyváží puk do útoku. Jejich akce ale nemá dlouhého trvání.

53:02

Trouba střílí zpoza pravého kruhu. Ward vyráží.

52:55

Ofsajd domácího týmu. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

51:40

Byfuglien střílí od modré. Ward musí být pohotový ještě při následné dorážce.

51:35

Puk letí opět rychle na branku Warda. Ten ale puk zaléhává a dobře zabraňuje tlaku domácího útočníka Littla.

51:24

Ward si připisuje další důležitý zákrok. Jeho tým tak stále vede o dvě branky. Následuje komerční přestávka.

50:45

Nyní ale kouše Nestrašil. Hutchinson českého útočníka vychytává.

50:05

Winnipeg bude v posledních deseti minutách ještě kousat.

49:18

Čárový rozhodčí dostal pukem do stehna. Přerušuje se. Sudí ale bude moci pokračovat.

49:07

49:07 Andrew LADD - 2:4

49:07

Přeci jen ještě uvidíme zajímavý závěr. ANDREW LADD si dobře počínal před brankou a překonává Warda.
Asistence: Dustin Byfuglien, Mark Scheifele

48:51

Byfuglien dostal puk téměř do branky, ale ta byla hostující obranou posunuta. Rozhodčí razantně rozpažují. Branka neplatí. Nebude se zkoumat ani na videu.

47:53

Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (Skinner – 2 min., hákování).

47:38

Signalizované další vyloučení. Ven půjde opět hostující hráč.

47:10

Byfuglien to zkouší od modré, betony Warda připravené.

46:38

V ofsajdu Rask z Caroliny. Následuje komerční přestávka.

45:40

Po oslabení se Carolina dostala do rychlého útoku. Hutchinson úspěšnější.

45:34

44:30

Winnipeg je aktivní. Zatím ale Carolina zvládá oslabení dobře.

43:34

Vyloučení v týmu Carolina Hurricanes (McClement – 2 min., podražení).

43:34

Ward čelil nebezpečné akci. Navíc je signalizované vyloučení hostujícího hráče.

42:40

Na puku Carolina. Sice ve svém pásmu. To ale Hurikánům stačí.

41:31

Nyní ale střele čelí Ward. Winnipeg se snaží zlobit.

41:00

Třetí třetinu začíná aktivněji Carolina. Hutchinson se musí mít v první minutě na pozoru.

40:01

Ve druhé třetině už byl Winnipeg lepší. Většinu druhé dvacetiminutovky útočil, ale Warda se mu nedařilo překonat. To se až v samém závěru povedlo Burmisrovovi. V poslední minutě měl ještě velkou šanci Ladd. Carolina půjde do závěrečné třetiny s pohodlným náskokem.

Který z týmů vyhraje třetí třetinu?

40:00

39:34

Z brankové čáry nyní Ward nejspíš vyrazil puk. Po špatném zákroku byla jeho branka odkrytá. Toho chtěl rychlým objetím branky využít Ladd. Ward se ale stihl vrátit a puk vyrazit.

38:35

38:35 Alexander BURMISTROV - 1:4

38:35

ALEXANDER BURMISTROV byl před brankou nejpohotovější a vyzrál nad hostující obranou. Před koncem druhé třetiny se daří Winnipegu vstřelit první branku.
Asistence: Chris Thorburn, Andrew Copp

37:45

Stafford to zkoušel pohotovu střelou z otočky. Bezchybný byl ovšem opět Ward.

37:15

Nestrašil pomohl obraně. Přesto se Carolina do útoku nedostala.

36:02

35:54

Hutchinson raději přikryl puk před atakem Erica Staala zpoza branky.

35:20

Druhá minuta přesilovky vypadá už lépe. Hutchinson čelil v krátké době několika střelám.

35:00

Zatím není přesilovka Caroliny příliš povedená.

34:02

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Perreault – 2 min., sekání).

32:33

Ward chytá raději do lapačky střelu domácího kapitána zpoza kruhu.

31:31

Další komerční přestávka.

30:40

Krátce se do útoku podívala i Carolina. Po střele obránce od modré přichází o puk.

29:38

Ward vytahuje skvělý zákrok. Útočníci Winnipegu začínají být zoufalí, momentálně se za hlavu může chytat hlavně Stafford.

29:05

Hutchinson vyjel nyní dobře a odehrál puk. Zabránil tak Lindholmovi ve skórování.

28:45

Ward opět vyráží. Winnipeg tuto třetinu hraje opravdu velmi aktivně.

27:40

Signalizovaný ofsajd domácích přerušil jejich útok.

27:10

Winnipeg bude pokračovat v útoku i po komerční pauze.

26:05

A je tomu tak i u překvapivé teče Scheifele. Ward pravděpodobně pohotově vyráží.

25:45

Carolina se ve druhé třetině brání. Ward ale střelám domácícm odolává.

24:56

Burmistrov zavezl puk do útočného pásma. Kolegové z útoku mu ale příliš nepomohli.

23:47

Fanoušci v MTS Centre už se radovali. Wheelerovi se nepodařilo překonat Warda.

23:24

Winnipeg se snaží tlačit. Icing Caroliny.

22:46

Střela Winnipegu zablokována obranou Hurikánů.

21:55

Domácí v plném počtu. Tahle přesilovka na úvod druhé třetiny se Carolině nepovedla.

20:48

Carolina sice hraje přesilovku, nyní ale zapomněla na Wheelera. Toho vychytal Ward.

20:01

Třetina hrůzy pro Winnipeg skončila. Asi nikdo nečekal, že by Jets po první dvacetiminutovce prohrávali 4:0. Carolina má nyní zápas ve svých rukách. V nadcházejících dvou třetinách se bude snažit udržet vítězný stav. Carolina Hurricanes má po první třetině nakročeno k vítězství opravdu slušně.

Který z týmů vyhraje druhou třetinu?

20:00

19:55

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Armia – 2 min., sekání).

19:20

Perreault se napřáhl ke střele z levého kruhu. Warda nepřekonal.

19:00

Winnipeg se snaží v poslední minut ještě zaútočit.

18:14

Oslabení Jets zvládají. Byfuglien se vrací na led.

17:00

Třetina hrůzy pro domácí pokračuje. Nyní čelí přesilovce Caroliny.

16:14

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Byfuglien – 2 min., vysoká hůl).

15:54

Winnipeg mohl snížit. Trouba mohl dorazit z velké blízkosti, ale byl neúspěšný.

15:31

Postavení mimo hru se provinili domácí.

14:57

A opět zakončuje Myers. Ward chytá do lapačky.

14:33

V útoku se snaží uspět domácí tým. Myers byl aktivní, ale neúspěšný.

13:25

Moc nechybělo a viděli jsme další branku v síti Winnipegu. Dorážka hostů se téměř povedla.

13:00

Hosté pokračují na puku. Winnipeg se jen brání.

12:27

Po ztrátě Burmistrova musel zasahovat Hutchinson.

11:30

V hale je hrobové ticho. Domácí publikum si takový začátek nepředstavovalo.

10:04

10:04 Justin FAULK - 0:4

10:04

JUSTIN FAULK se nakonec dostává do zakončení. Snová třetina pro Hurricanes pokračuje.
Asistence: Joakim Nordström, Riley Nash

09:10

Carolina pokračuje ve větší aktivitě. Je stále u puku.

08:37

Skvělý začátek Caroliny pokračuje. Ward raději podržel puk po střele domácího útočníka.

06:00

Winnipeg nestíhá ani po změně brankáře. Hráči Caroliny jsou stále mnohem rychlejší.

04:33

Winnipeg na špatný začátek odpovídá střídáním brankářů. Hellebuycka střídá Hutchinson.

04:33

04:33 Jordan STAAL - 0:3

04:33

Carolina se opět může radovat. Využívá přesilovku. Střelcem je JORDAN STALL, který si pomáhá střelou o tyčku. V polovině páté minuty hosté vedou už 3:0.
Asistence: Jeff Skinner

03:55

Vyloučení v týmu Winnipeg Jets (Byfuglien – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).

03:05

03:05 Andrej NESTRAŠIL - 0:2

03:05

ANDREJ NESTRAŠIL dostává na hůl puk na levé straně od Hellebuycka. Je pohotový. Carolina dává v celku rychle druhou branku.
Asistence: Eric Staal, Joakim Nordström.

01:43

01:43 Phillip Di GIUSEPPE - 0:1

01:43

Hosty poměrně rychle do vedení posílá PHILLIP DE GIUSEPPE, který poslal odražený puk od zadního mantinelu do braky.
Asistence: Victor Rask

00:01

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Trouba, Byfuglien, Enström, Myers, Stuart, Chiarot – Ehlers, Scheifele, Wheeler – Perreault, Little, Stafford – Ladd, Lowry, Burmistrov – Thorburn, Copp, Armia

Carolina Hurricanes: Ward (Läck) – Hainsey, Faulk, Hanifin, Jordán, Liles, Slavin – Versteeg, E, Staal, Lindholm – Skinner, Rask, Di Giuseppe – Nordström, J. Staal, Nestrašil – Gerbe, McClement, Nash.

Rozhodčí: St. Pierre, O´Halloran – Cameron, Sericolo

Který z týmů vstřelí první branku v první třetině?

2. Eddie Läck – 23 zápasů, 2,72 g/záp., 90,12 %
Přeji pěkný den, minulý víkend měla NHL "pauzu". Konalo se Utkání hvězd, tento víkend opět nebude chybět pořádná porce zápasů. My budeme společně sledovat zápas Winnipeg JetsCarolina Hurricanes. Utká se tým Centrální a Metropolitní divize, oba týmy se tedy často nesetkávají. V této sezoně to bude poprvé.

Zejména u Jets to se šancemi na play-off vypadá hodně špatně. V současné době ztrácí na poslední postupovou příčku 8 bodů. Pozitivní to není ani u Hurricanes. Ti sice ztrácí jen 4 body, ale oproti některým týmům mají i o 3 zápasy více.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

3:5

Branky a nahrávky: 39. Burmistrov (Thorburn, Copp), 50. Ladd (Byfuglien, Scheifele), 54. Wheeler (Byfuglien, Ehlers) – 2. Giuseppe (Rask), 4. Nestrašil (Staal, Nordström), 5. Staal (Skinner), 11. Faulk (Nordström, Nash), 59. Nestrašil (Staal, Slavin)