3:4

konec (1:1, 1:1, 1:2)

06.02.2016, 12:00 • ČEZ stadion, Kladno • 12. kolo • Adam Soukup (@AdamSoukup1)

To je ode mne pro dnešek vše, děkuji za pozornost a u dalších on-line přenosů napočtenou. (14:15:07)
Je dobojováno! Havlíčkův Brod dokázal ve třetí třetině otočit vývoj utkání na svoji stranu a jelikož už se Rytířům vyrovnat nepodařilo, tak si Rebelové z ČEZ stadionu odvážejí všechny tři body!

Konec zápasu

59:01

Probíhá poslední minuta třetí třetiny.

58:53

Oddechový čas pro domácí.

58:41

Rytíři Kladno to zkoušejí se šesti bruslaři, David Stahl je již na střídačce!

58:01

Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.

51:49

Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
Hosté se dostávají poprvé v zápase do vedení! Králíček opustil trestnou lavici a ihned dostal přesnou přihrávku. Následně zavezl puk do útočného pásma, kde ho ještě předal VOJTĚCHU VEVERKOVI, který se střelou u tyče nemýlil. Asistence: Daniel Králíček.

51:30

49:30

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Daniel Králíček – 2 min., nesportovní chování).

49:16

47:16

Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Tomáš Lachman – 2 min., podražení).

45:49

Hosté ovšem bleskově srovnávají. K puku se dostal VOJTĚCH VEVERKA, sjel si mezi kruhy a přesným zakončením vyzrál na Stahla. Bez asistence.

44:48

43:49

Kladno právě vstřelilo branku!
Nádherná trefa v podání kladenského útočníka a ještě ke všemu v oslabení! Puku se zmocnil ADAM KUBÍK, prokličkoval do útočného pásma, obhodil si obránce a následnou střelou pod horní tyč dostal Kladno znovu do vedení. Bez asistence.

42:47

Rytíři zatím pětiminutové oslabení zvládají na výbornou a dokonce se dostávají i do útoku.

40:01

Je za námi již i druhá dvacetiminutovka, ta nám nabídla podobný průběh jako ta první, a tak máme stav po druhé periodě 2:2. Rozhodne třetí třetina o vítězi, nebo se dočkáme prodloužení?

3:4

Branky a nahrávky: 8. Kalaj (Kubík), 33. O. Bláha (Kryll), 44. Kubík – 17. Beran (Holenda), 39. Vlach, 46. Veverka, 52. Veverka (Králíček)

Rytíři Kladno: Stahl (Blažek) – Haspeklo, Kryll, Šíma, J. Kučera, Veber, Kiml, Smrž – Řepka, Hrabík, Svoboda, O. Bláha, M. Kučera, Kalaj, Husarik, Kovacs, Kubík, Pejchal

BK Havlíčkův Brod: Kulich (Folvarský) – Kopic, Polák, Hrabaň, Rubner, Benák, Jančařík, Lachman, Němec – Piskáč, Michálek, Donda, Vlach, Beran, Holenda, Králíček, Přibyl, Veverka, Hendrych

Rozhodčí: Pavlovič – Svoboda, Svobodová