2. liga skupina Západ

SC Marimex Kolín – HC Tygři Klášterec nad Ohří

4:1

konec (2:0, 0:0, 2:1)

06.02.2016, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 32. kolo • Tereza Nedbalová (@TerezaNedbal)

Tipsport: 1.13 7.0 9.21 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:14

Kozlové právě vstřelili branku!

Kozlové v oslabení trefují 4 branku! Autorem této branky je JAN VESELÝ. Stav utkání 4:1.

Asistence: Dominik Zumr, Petr Morkes.

58:57

Současně vyloučeni Martin Ježek (KOL) hrubost a u hostů Jan Hammerbauer (KNO) sekání. Oba 2 minuty.

57:00

Vyloučen Martin Barták (KOL) na 2 minuty za hákování. Hosté mají příležitost snížit.

47:07

Vyloučen Jan Veselý (KOL) na 2 minuty za zdržování hry – vyhození puku.

46:05

Klášterec právě vstřelil branku!

Hosté se přeci jen prosazují. Na 3:1 snižuje LUKÁŠ HRDLIČKA.

Asistence: Marek Jáchym, Michal Kozák.

44:41

Další šanci měl Semirád, který byl sám metr před brankou, ale vystřelil úplně mimo branky. Další pokus měl Veselý, který orazítkoval plexisklo. Hra pokračuje pořád v útočném pásmu Kolína.

43:53

Po několikadesítek pokusů Kozlové konečně trefují Kaššákovu branku! Ježek si po lajně najel až do útočného pásma, kde nahrál přímo na hůl PETRA MORKESE, který neváhal ani vteřinu a ihned po obdržení puku vystřelil kotouč přímo pod víko! Zvyšuje tak náskok Kolína 3:0.

Asistence: Martin Ježek

41:06

Zumr tvdrou střelou pokládá na zem Kaššáka. Který opět tuto střelu chytá, hru přerušuje.

37:14

Marek Voženílek od modré vystřelil na Kaššáka, těsně před brankou svou holí tečoval puk Josef Malý, ale puk zamířil do ochranné sítě.

34:30

Kozlové se zmocnili ve svém oslabení puku a do ataku vyrazil Semirád, kterého však ihned za červenou čárou hosté dostihli a zatáhli do rohu.

32:56

Sudí trestají Marka Voženílka (KOL) na 2 minuty za hákování.

29:55

Nejzaneprázdnější na ledě je Jan Kaššák, nebýt jeho tak výsledek je daleko vyšší. Svůj tým i za stavu 2:0 pro Kolín, zatím skvěle drží.

28:23

Morkesovu lehkou střelu v pohodě Kaššák zachytil a kotouč vyrazil do rohu. Poté se o střelu pokusil ještě Zumr, jeho střelu však už Kaššák do své lapačky chytl a hru přerušil.

24:38

Jankovský sám přímo před Kaššákem přestřelil branku hostů!

22:15

Další dělovku z kláštercké hole vyslal kapitán hostujícího celku Miroslav Kuncl od modré. Kotouč letěl však těsně nad kolínskou klecí.

21:23

Michal Kozák zkusil od modré čáry vystřelit na Moravce, ten kotouč zachytil mezi betony. Hra přerušena.

21:04

Kozlové nyní krásnými kombinacemi přehrávali hosty. Do jejich branky se však přes Kaššáka nedostali.

19:59

V poslední vteřině ještě zaútočil Dominik Zumr. Ten v posledních pěti vteřinách vyhrál buly a ihned se vydal úplně sám do rychlého útoku. Od modré tvrdě tvrdě vystřelil puk, ale jeho střela šla těsně nad branku Kaššáka.

19:45

Dominik Zumr, měl obrovskou šanci. Jeho kotouč však přepadl sice za Kaššákův beton, ale za branku podél tyče.

14:57

Jan Hanzl v obranném pásmu vybojoval kotouč a poté ihned nahrál najíždějícímu Malému, ten kotouč poslal po svém pravoboku na Veselého, který si parádně obehrál všechny protihráče. Počkal si a nahrával najíždějícímu úplně volnému Semirádovi, ten však kotouč netrefil.

12:42

Domácím se nezdařilo vstřelit gól v početní převaze. Poté když se hra sjednotila na 5 proti 5, Kozlové zabodovali! Od modré tvrdě pálil Tomáš Pácal, který udeřil do Kaššákova ramene, poté se ihned JAN VESELÝ zmocnil vyraženého kotouče a vyslal ho do pravé šibenice Kaššákovy branky! Stav utkání 2:0.

Asistence: Tomáš Pácal, Josef Malý

12:18

Kozlové se točí kolem Kaššáka jak na kolotoči, ale ani jeden z pětice zatím na něho nevystřelil.

11:22

Hosté vystrnadili Kozly z pásma. A nyní jsou u puku!

10:36

Hosté míří opět do 4. Vyloučen Lukáš Hrdlička (KNO) na 2 minuty za vysokou hůl. Domácím byla nabídnuta druhá přesilová hra, napraví si reputaci a ukážou svou silnou stránku?

08:47

A
Velmi smolný gól pro hosty nyní padl do Kaššákovy branky. Kozlové nekomprosmisně stříleli na hostujícího brankaře a ten měl však vše pod kontrolou. Ovšem poté vystřelil Jiří Kadlec od modré a puk zůstal těsně za betonem Kaššáka. Důrazný RADOVAN CHVOJKA poté dorazil kotouč do Kaššákovy branky!
Domácí vedou 1:0.
Asistence: Jiří Kadlec, Petr Morkes

08:28

Hosté kompletní. Domácí se v přesilové hře také neprosadili.

07:34

Domácí ve velké šanci, svojí střelou zaměstnali Kaššáka v bráně. Ten puk vyrazil svým ramenem a hra stále pokračuje.

06:28

Hosté potrestáni. Tentokrát nabídli domácímu týmu přesilovou hru, velmi laciným trestem. Hráčská lavice potrestána za hru v šesti. Dvě minuty si odsedí Marek Jáchym (KNO).

06:17

Domácí kompletní, Klášterec se nedostal v přesilové hře vůbec do útočného pásma.

05:29

Kozlové, ale hosty ke hře nepustili od začátku jejich oslabení. Hra je se v útočném pásmu Kolína podél mantinelu.

04:17

Pozor, je tu další přesilová hra hostů. Potrestán Martin Ježek (KOL) na 2 minuty za krosček. Hosté by mohli napravit první přesilou hru a rosvítit 1 na své straně na číselné tabuli.

02:53

Domácí jsou kompletní. Přesilová hra se hostům takřka vůbec nezdařila, nebýt jedné střely, tak snad měli více ze hry domácí.

00:53

Máme tu vůbec první vyloučení dnešního zápasu. Potrestán Dominik Zumr (KOL) 2 minuty za držení hole. Hostlm tak nabídl první přesilovou hru, jak s ní zúročí?

4:1

Branky a nahrávky: 9. Chvojka (Kadlec, Morkes), 13. Veselý (Pácal, Malý), 44. Morkes (Ježek), 60. Veselý (Zumr, Morkes) – 47. Hrdlička (Jáchym, Kozák)

SC Marimex Kolín: Moravec (Sejpal) – Pácal, Hanzl, Kadlec J. st. "A", Voženílek, Březina, Barták – Veselý, Semirád, Malý "C" – Jankovský, Zumr, Morkes "A" – Navrátil, Chvojka, Ježek – Jelínek, Hlavatý, Kadlec J. ml.

HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák – Kuncl "C", Koblitzs "A", Žižka, Kopica, Chotaš, Pokorný, Kozák, Toušek, Hammerbauer, Vrtek, Hrdlička "A", Ngyuyes, Jáchym, Diviš, Lehnert, Toman

Rozhodčí: Mertl – Marek, Rybáček