2. liga skupina Západ

SC Marimex Kolín – HC Tygři Klášterec nad Ohří

4:1

konec (2:0, 0:0, 2:1)

06.02.2016, 17:07 • Zimní stadion Kolín • 32. kolo • Tereza Nedbalová (@TerezaNedbal)

Tipsport: 1.13 7.0 9.21 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

58:57

Současně vyloučeni Martin Ježek (KOL) hrubost a u hostů Jan Hammerbauer (KNO) sekání. Oba 2 minuty.

57:00

Vyloučen Martin Barták (KOL) na 2 minuty za hákování. Hosté mají příležitost snížit.

47:07

Vyloučen Jan Veselý (KOL) na 2 minuty za zdržování hry – vyhození puku.

32:56

Sudí trestají Marka Voženílka (KOL) na 2 minuty za hákování.

10:36

Hosté míří opět do 4. Vyloučen Lukáš Hrdlička (KNO) na 2 minuty za vysokou hůl. Domácím byla nabídnuta druhá přesilová hra, napraví si reputaci a ukážou svou silnou stránku?

06:28

Hosté potrestáni. Tentokrát nabídli domácímu týmu přesilovou hru, velmi laciným trestem. Hráčská lavice potrestána za hru v šesti. Dvě minuty si odsedí Marek Jáchym (KNO).

04:17

Pozor, je tu další přesilová hra hostů. Potrestán Martin Ježek (KOL) na 2 minuty za krosček. Hosté by mohli napravit první přesilou hru a rosvítit 1 na své straně na číselné tabuli.

00:53

Máme tu vůbec první vyloučení dnešního zápasu. Potrestán Dominik Zumr (KOL) 2 minuty za držení hole. Hostlm tak nabídl první přesilovou hru, jak s ní zúročí?

4:1

Branky a nahrávky: 9. Chvojka (Kadlec, Morkes), 13. Veselý (Pácal, Malý), 44. Morkes (Ježek), 60. Veselý (Zumr, Morkes) – 47. Hrdlička (Jáchym, Kozák)

SC Marimex Kolín: Moravec (Sejpal) – Pácal, Hanzl, Kadlec J. st. "A", Voženílek, Březina, Barták – Veselý, Semirád, Malý "C" – Jankovský, Zumr, Morkes "A" – Navrátil, Chvojka, Ježek – Jelínek, Hlavatý, Kadlec J. ml.

HC Tygři Klášterec nad Ohří: Kaššák – Kuncl "C", Koblitzs "A", Žižka, Kopica, Chotaš, Pokorný, Kozák, Toušek, Hammerbauer, Vrtek, Hrdlička "A", Ngyuyes, Jáchym, Diviš, Lehnert, Toman

Rozhodčí: Mertl – Marek, Rybáček