1:5

konec (0:1, 0:2, 1:2)

03.02.2016, 18:00 • 47. kolo • Filip De Bolle (@FilipDeBolle)

Tipsport: 1.45 4.8 4.7 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Dnešní zápas přinesl překvapivý výsledek. Poslední Most ovládl severočeské derby a nasázel Trhačům pět branek. To je ode mne pro dnešní večer vše, děkuji za pozornost a přej příjemný zbytek večera. (20:09:53)

59:00

Na branku ujížděl Šrámek, ale Dvořák se roztáhl a střelu vytěsnil betonem.

57:32

Most právě vstřelil branku!
Hosté přidávají pátou branku! Tauš vysunul Alinče, který zavezl puk za branku a poté přihrál PAVLU SMOLKOVI, který přesnou střelou pod břevno skóruje. Asistence: Jan Alinč, Zdeněk Tauš.

56:54

Hlavova střela skončila pouze na pravém betonu brankáře hostů.

56:30

Hra vysokou holí. Vhazovat se bude před domácím brankářem.

55:36

Po Kubinčákově střele si puk do vlastní sítě málem srazil Černý.

54:45

Kverka zkoušel přejít přes mosteckého obránce. Neprošel.

53:34

Další ofsajd. Domácímu útočníkovi se verdikt vůbec nelíbí.

53:15

Vaňkův průnik zastavil ofsajd.

52:55

Do útoku vyrazil Nedrda s Rodem, ale domácí obrana je připravila o puk.

51:59

Alinč zpracoval puk pro Tauše, hosté však akci překombinovali a puk skončil za brankou.

51:25

Smolkova prudká střela skončila ve Dvořákově lapačce.

51:20

Icing Kadaně.

50:50

Ve stejném čase rozhodčí vylučují po další potyčce před brankou Mostu. Hlava(KAD) a Černý(MST) dostali dvojtý menší trest za hrubost.

50:50

Černý se objevil až před brankou hostů, ale Řehoř ukryl puk mezi betony.

49:58

Kamil Černý napřáhl od modré čáry, ale Dvořák si s jeho střelou poradil.

49:14

Drobný zachytil kotouč a posílá jej do středního pásma.

48:06

Kokešova střela jen těsně minula pravou tyč.

47:29

Na ledě se strhla potyčka mezi Vránou(KAD) a Nedrdou(MST). Oba hráči si odsedí dvě minuty za hrubost

46:54

Slavíček ujel podél mantinelu, ale minul branku.

46:18

Doležal projel skrz kadaňskou obranu, ale přestřelil.

45:29

Most okamžitě odpovídá. Puk po rychlé akci dotlačil za brankovou čáru TOMÁŠ ROD. Domácí se sice zlobí pro postavení v brankovišti, ale marně. Bez asistence.

44:22

Kadaň právě vstřelila branku!
Kadaňští snižují. Samostatný únik nadvakrát zakončoval FRANTIŠEK WÁGNER. Asistence: Petr Macháček, Patrik Huňady.

44:14

Zemanova střela od modré čáry skončila na Dvořákově vyrážečce.

43:30

Puk ve středním pásmu.

42:54

Veselý se dostal ke střele z mezikruží, ale Řehoř ukryl puk do lapačky.

42:14

Macháček projel mezi dvěma hráči hostů, k zakončení se však nedostal.

42:10

Puk za domácí brankou.

40:59

Stoklasa se dostal až do útočného pásma, ale puk mu přeskočil hůl a utekl do rohu kluziště.

40:08

Kadaňský celek byl na vhazování nepřímo a zamířil před Řehoře.

40:01

Ve druhé třetině se přidali hosté dvě branky. Nejdříve se ve 22. minutě prosadil Nedrda, ve 34. přidal třetí branku Smolka. Hosté sice po druhé brance ubrali a Trhači byli lepším týmem. Po třetí brance však hru kontroloval Most. Třetí třetina začne přibližně v 19:35.

40:00

39:40

Kadaňští drží puk za vlastní brankou.

38:54

Weinhold vypracoval příležitost pro Kverku, ten však přestřelil.

38:15

Hraje se ve středním pásmu. Ani jeden z týmů se nemůže dostat přes modrou čáru.

37:12

Kotouč skončil v hledišti. Vhazovat se bude po Dvořákově levici.

36:35

Strejčkovo nahození ukryl Řehoř do lapačky.

35:35

Chlouba dostal nahrávku za obranu hostů, nedokázal však zpracovat puk a ten mu odskočil do rohu kluziště.

34:41

Slobodovu nahrávku na volného Kverku zastavil jeden z bránících hráčů.

33:47

Most drží puk v útočném pásmu.

33:15

Alinč vybojoval puk za brankou Kadaně a poslal puk přes celé obranné pásmo na PAVLA SMOLKU, který zakončil do prázdné branky. Asistence: Jan Alinč.

32:24

Čtvrtý útok motal hlavu domácí obraně, ale nakonec se sami vytlačili z pásma.

31:16

Cvrkova střela byla sražena mimo tři tyče.

30:40

Robert Černý napřáhl na modré čáře, ale trefil pouze lapačku brankáře hostů.

29:49

Hlava projel přes dva hráče hostů, ale jeho střela šla mimo branku.

29:20

Puk za brankou Mostu.

28:40

Po sérii nepřesností se k puku dostal Kubinčák, ale jeho střelu zablokoval jeden z obránců.

28:00

Kubinčákova střela skončila v náručí Dvořáka.

27:45

Domácím odpískána hra vysokou holí. Vhazovat se bude ve středním pásmu.

27:25

Szathmáryho střela se nevešla mezi tři tyče.

27:04

Weinholdovu střelu tečoval jeden z bránících hráčů. Řehoř však dokázal zareagovat.

26:13

Kverka zachytil puk a vyslal dopředu Slobodu. Ten sice na Řehoře nevyzrál, ale zajel za branku a poté našel Trefného. Jeho prudkou střelu však brankář hostů zastavil vyrážečkou.

26:01

25:30

Most se nemůže dostat přes střední pásmo.

25:00

V souboji za domácí brankou jsou úspěšnější trhači a okamžitě vyhazují kotouč.

24:15

Kadaňští vyhazují.

24:01

Na trestnou lavici se znovu usadí Vrána(KAD). Tentokrát je domácí útočník vyloučen za sekání.

23:30

Šrámek ujížděl na domácí branku, ale tvrdým zákrokem o o puk obral Trefný.

22:54

Most drží kotouč ve středním pásmu.

21:25

Jako blesk z čistého nebe udeřili hosté. Slavíček našel před brankou volného VÍTĚZSLAVA NEDRDU, který bekhendovou střelou skóruje. Asistence: Tomáš Rod, Bohumil Slavíček.

20:54

Veselý zachytil puk na modré čáře, ale obránci hostů k němu brzy přistoupili.

20:10

Kverkova svižná střela proletěla těsně nad horní tyčí.

20:01

Oba celky jsou již připraveny na ledové ploše, ale čeká se na časoměřiče.
První třetina nenabídla příliš pohledný hokej. O jedinou branku se v 9. minutě postaral tvrdou střelou od modré čáry Strejček. Za zmínku stojí také fair play ze strany Kubinčáka, který odvolal faul domácího mužstva. Druhá třetina začne přibližně v 18:47

20:00

19:25

Kverka vybojoval kotouč v útočném pásmu, ale jeho nahození šlo mimo branku.

18:50

Puk v držení Mostu, Dvořák však nemusel zasahovat.

17:17

Kubinčák prošel přes obránce a našel Horu, Dvořák se však roztáhl na brankové čáře a jeho střelu vyrazil.

16:30

Hosté drží puk u mantinelu, domácí obrana jim nepovoluje ohrožení branky.

15:51

Zemanova prudká střela skončila na Dvořákově vyrážečce.

15:10

Chlouba neprošel přes Zemana.

14:26

Za obranou zůstal zapomenutý Šrámek, ale Dvořák jeho střele nastavil pravý beton.

14:00

Most drží puk za vlastní brankou.

13:09

Zemanově střele se do cesty připletl čárový rozhodčí.

12:59

Kadaňský ofsajd posouzený jako úmyslný. Vhazovat se bude před Dvořákem.

12:33

Veselého střela skončila v Řehořově lapačce.

12:18

U puku po dlouhé době také hosté, Alinčovi se však nepodařilo zakončit.

11:27

Wágner zachytil puk a okamžitě se pokusil o střelu, ale puk mu přeskočil hůl.

10:50

Macháček se prezentoval povedenou samostatnou akcí, ale jeho střela mířila doprostřed branky.

10:09

Vrána vyjel zpoza branky, ale Řehoře nepřekvapil.

09:34

Nahození Roberta Černého z vlastního obranného pásma skončilo až před Řehořem.

09:00

Most využívá přesilovou hru. Od modré čáry napřáhl JAN STREJČEK a střelou pod břevno otevírá skóre dnešního zápasu. Asistence: Jan Alinč.

08:34

08:07

První vyloučení dnešního zápasu. Vrána(KAD) si odsedí dvě minuty za vystřelení puku do hlediště.

07:25

Hanzl se pokoušel projel mezi třemi hráči domácích, ale neuspěl.

06:40

Kverka chyboval na modré čáře a dopředu vyrazili dva hráči Mostu. Alinčovu střelu Čech vyrazil přímo na hůl Weinholda, který puk uklidil do bezpečí.

05:52

Kverka projel mezi obránci, ale Řehoř jeho střelu vyrazil betonem.

04:59

Icing Mostu.

04:10

Po Horově střele se rozezvučela branková konstrukce!

03:50

Tauš nahodil puk z rohu kluziště, Dvořák raději ukryl kotouč do lapačky.

03:25

Rozhodčí ukazovali vyloučení pro domácího hráče, ale Kubinčák zajel za hlavním rozhodčím a vysvětlil, že ke kontaktu nedošlo.

02:54

Robert Černý drží kotouč za kadaňskou brankou. Oba celky střídají.

02:06

Wágner projel podél mantinelu, místo přihrávky na volného Vaňka volil střelu, se kterou si Řehoř poradil.

01:20

Rod spěchal do útoku, ale o puk ho obral Drobný.

00:15

Kadlec projel mezi obránci, ale Řehořova vyrážečka byla na svém místě.

00:01

Která hůl přinese brankářům štěstí?

Sportovní klub Kadaň: Dvořák (Čech) – Černý R, Trený, Szathmáry, Weinhold, Drobný, Kolařík, Blaha – Kadlec, Kverka, Sloboda – Veselý, Chlouba, Hlava – Šťovíček, Vrána, Vaněk – Deveri, Macháček, Wágner – Huňady

HC Most: Řehoř M (Mouček) – Hora, Cvrk, Kokeš, Černý K, Zeman, Strejček, Procházka – Kubinčák, Doležal, Řehoř I – Nedrda, Rod, Slavíček – Tauš, Alinč, Smolka – Hanzl, Šrámek

Rozhodčí: Bejček – Rampír, Polák.
Vzájemné zápasy

8. kolo HC Most – SK Kadaň 1:2 po sn.
21. kolo SK Kadaň – HC Most 8:2
34. kolo HC Most – SK Kadaň 3:4
Sportovní klub Kadaň

Kadaňští se nacházejí na 8. místě se 70 body a skóre 136:136. Trhači se v poslední době potýkají s problémy s kádrem, v současné době má trenér Beck k dispozici pouze 6 obránců. V posledním kole se černožlutí představili na ledě Třebíče. Naději na bodový zisk ukončila již první třetina, po které kadaňští prohrávali už 4:0. Třebíč přidala ještě dvě branky, za černožluté se se trefil pouze Macháček. Nejproduktivnějším hráčem domácích je Jaromír Kverka(8+13).
HC Most

Most se nachází na posledním místě WSM ligy s 39 body a skóre 112:168. Svěřenci trenérského dua Beránek-Zachrla ztrácejí na předposlední Šumperk pět bodů. V posledním kole si Most vyšlápl na Slavii, a i když po 24 minutách prohrávali 0:4 nakonec brali dva body za výhru 6:5 po samostatných nájezdech. Hned druhý den se hrála dohrávka 42. kola, ve které Most podlehl Přerovu 1:4. Nejproduktivnějším hráčem je Vojtěch Kubinčák(14+25), v brance se představí domácím fanouškům dobře známý Miroslav Hanuljak.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:00.

1:5

Branky a nahrávky: 45. Wágner (Macháček, Huňady) – 9. Strejček (Alinč), 22. Nedrda (Rod, Slavíček), 34. Smolka (Alinč), 46. Rod, 58. Smolka (Alinč, Tauš)

Rozhodčí: Bejček – Rampír, Polák