Chance liga

Rytíři Kladno – HC Slovan Ústí nad Labem

2:3

po prodl. (1:1, 0:0, 1:1 - 0:1)

03.02.2016, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • 47. kolo • Michal Sobotka (@SobotkaMichal)

Tipsport: 1.38 5.7 4.75 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Konec zápasu. (20:18:02)

63:00

Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
Hosté ale nakonec početní výhodu využili a berou dva body. Tenkrát našel Roubíka, který z první poslal puk před branku, kde DAVID TŮMA tečoval mimo dosah kladenského brankáře. Asistence: Jaroslav Roubík, Petr Tenkrát.

62:40

Brožovu střelu se snažil dorážet Roubík. Domácí ale pokryli odražený puk včas.

61:54

Mensator skočil po zdánlivě jistém gólu a koncem hokejky vytěsnil neuvěřitelně střelu Tenkráta.

61:36

Rozhodující moment? Jaroslav Mrázek (KLA) dostává dvě minuty za hákování a hosté si zahrají početní výhodu.

60:31

Obránce Kehar našlápl do individuální akce a vedl si skvěle. Dostal se až před Soukupa, ale chyběla mu přesnost v zakončení.

60:01

Slovan vydoloval na ledě Kladna cenný bod. O bonusový se porve v následujícím prodloužení, popřípadě samostatných nájezdech.

60:00

Hosté si vyžádali oddechový čas.

59:25

Po souboji Machače s Holomkem v kladenském útočném pásmu je hra přerušena. Puk zůstal dlouho nehybný pod bruslemi obou hráčů.

58:50

Lukáč pádem zastavil nadějnou akci hostů, puk skončil ve středním pásmu.

58:11

Rytíři trestuhodně propadli v útočném pásmu, ale veterán František Ptáček stihl střelu srazit do ochranné sítě.

57:49

Soukup předvádí vynikající výkon, další kladenská šance končí na jeho betonu.

57:25

Redlich po konci oslabení hledal Bílka, ale dal mu nechytatelný pas vzduchem.

56:45

Machač dostal pas za obranu Slovanu a jel sám na Soukupa. Snažil se ho roztáhnout a vrátit puk mezi betony, ale hostující brankář se zaskočit nenechal.

56:04

Minuta z přesilovky je pryč, aniž by se hosté dostali do blízkosti kladenské svatyně.

55:32

Procházka drží tři ústecké hráče v útočném pásmu Kladna. Výborná práce kladenského forvarda.

55:13

Další šanci ale dostávají hosté. Václav Skuhravý (KLA) dostává 2+10 minut za zákrok do oblasti hlavy a krku.

2:3

Branky a nahrávky: 10. Pitule (Procházka), 55. Redlich (Pitule, Kehar) – 9. Tenkrát (Bernad), 47. Chalupa (Tenkrát, Bernad), 63. Tůma (Roubík, Tenkrát)

Rytíři Kladno: Mensator – Nash, Kehar, Mrázek, Růžička, Těrnavskij, Ptáček – Procházka, Skuhravý, Rudovský – Machač, Stach, Bílek – Kindl, Pitule, Dalecký – Redlich, Lukáč, Šilhavý.

HC Slovan Ústí nad Labem: Soukup – Brož, Sobotka, Bernad, Chalupa, Holomek, Hes, Macek, Skočovský – Tůma, Roubík, Kloz – Tenkrát, Čurda, Kuchler – Křivohlávek, Melka, Merta – Navarra, Gengel, Janák.

Rozhodčí: Krob – Rozlílek, Maštalíř