4:2

konec (1:0, 2:0, 1:2)

03.02.2016, 18:00 • ZS HC Kobra Praha • 24. kolo • Šimon Sýkora

Tipsport: 1.6 4.5 3.46 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání je za námi. Ačkoliv domácí vedli po dvou třetinách již 3:0, hosté dokázali po brankách Štěpánka a Plevy snížit na jednobrankový rozdíl. V závěru to zkoušeli ve vlastním oslabení bez brankáře, vyrovnat se jim ale nepodařilo. Místo toho byl odpískán technický gól proti nim po nájezdu Jedličky.

Kobra tak získává tři body a posouvá se na pátou příčku v tabulce místo Havlíčkova Brodu, svého sobotního soupeře.

To je ode mě pro dnešek vše, u již zmíněného zápasu v sobotu proti Brodu na počtenou. (20:13:39)
Hráči utkání byli vyhlášeni Jakub Jedlička a Petr Štěpánek.

59:48

59:35

Kobra právě vstřelila branku!
Technický gól uznaný pro domácí. JAKUB JEDLIČKA jel na prázdnou branku, byl ale podražen.
Bez asistence.

59:13

Hosté stále útočí, hrají bez brankáře.

Oddechový čas pro hosty.

59:00

Žďár je i ve čtyřech velmi aktivní a drží se v útoku.

58:15

Jedlička v šanci, stahovačka mu nevyšla.

57:59

Puk je mimo ledovou plochu.

57:48

Bude se ještě vylučovat, za nedovolené bránění odchází Lojek.

57:19

Ofsajd Kobry.

56:50

Rašnerovu střelu vykopává Bílek do rohu.

56:13

Kobra vyhazuje. Žďár je hodně aktivní, má ještě tři minuty a 47 sekund na vyrovnání.

55:33

Žďár právě vstřelil branku!
Je sníženo! Plameny využívají přesilovou hru, úspěšným střelcem je MARTIN PLEVA! Od modré propálil vše, co mu stálo v cestě.
Asistence: David Březina.

54:47

Jedlička se dostal do samostatného úniku! Blažíčka ale nepřekonal.

54:39

Bílek zasahuje a přerušuje hru.

54:10

Blažíček se pokoušel holí zastavit puk, který k němu jel, přehnal to ale se sklopením hole a kotouč usměrnil do ochranné sítě.

53:45

Přesilovka pro Žďár, Hanták dostává dvě minuty za napadení.

4:2

Branky a nahrávky: 7. Jakeš (Jedlička, Antončík), 26. Doležal (Borovanský, Drahorád), 35. Cafourek (Vlach), 60. Jedlička – 46. Štěpánek (Rašner), 56. Pleva (Březina)

HC Kobra Praha: Bílek (Langer) – Šteiner, Verbík, Cafourek (A), Vacek, Lang, Drahorád – Jakeš (C), Antončík, Jedlička, Hanták, Škop, Vlach, Borovanský, Slanina (A), Doležal, Strnad, Kysela, Kučera Trenér: Šeba Miloslav

SKLH Žďár nad Sázavou: Blažíček (Sláma) – Beneš, Střecha, Pleva (A), Lojek, Smejkal (C), Rašner – Štěpánek, Kunstmüller, Kaňka, Březina, Vítek, Malec, Krupka, Kovářů, Gregar, Bureš Trenér: Sobotka Martin

Rozhodčí: Hlinka – Šulo, Coubal