03.02.2016, 20:45 • 23. kolo • Jakub Kopřiva

Tipsport: 1.43 4.65 8.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je z mé strany vše, hezký večer. (22:47:54)
Držení míče: 69 % : 31 %.
Střely na branku: 5:2. Střely mimo: 5:5. Rohy: 10:3. Ofsajdy: 3:10. Fauly: 11:21.
Je dobojováno. Sledovali jsme duel, ve kterém byla mírně aktivnější Fiorentina, která od druhé minuty vedla, jenže ve druhém dějství hosté zabrali a vyrovnali na 1:1. Poslední slovo měl ale v nastaveném čase Mauro Zárate, který se parádně trefil a vystřelil Fiorentině vítězství 2:1.

90+5

90+3

90+3. Mauro ZÁRATE - 2:1

90+3

Fiorentina právě vstřelila branku!
Ale pozor, protože domácí celek jde v samotném závěru znovu do vedení. Na hranici velkého vápna se k míči dostal MAURO ZÁRATE, který parádním technickým pokusem nedal brankáři šanci.

90+2

Žlutou kartu dostává Khouma Babacar (ACF Fiorentina).

90

Hraje se poslední minuta řádné hrací doby.

89

Domácí zahrávali rohový kop, ale ani z něho nic nebylo.

87

Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Nikola Kalinič, přichází Khouma Babacar.

85

Domácí tlačí se snaží se vstřelit vítěznou branku, ale Carpi zatím odolává a drží nerozhodný stav.

83

Žlutou kartu dostává Nikola Kalinič (ACF Fiorentina).

81

81. Matías Fernández (FIO)

81

Domácí zahrávali hodně zajímavou standardní situaci z hranice velkého vápna, ale Matías Fernández branku těsně minul!

80

Žlutou kartu dostává Lorenzo Lollo (Carpi FC 1909).

78

Kombinační akci domácího celku zastavil pomezní rozhodčí, ofsajd.

76

Hosté jsou při chuti. K další střele se dostal Mbakogu, ale branku trefit nedokázal.

74

74. Kevin LASAGNA - 1:1

74

Carpi právě vstřelilo branku! Je vyrovnáno! Domácí chybovali v rozehrávce, k míči se dostal Di Gaudio, který ho poslal do vápna a KEVIN LASAGNA pohotově prostřelil brankáře Fiorentiny.

72

Střídání v týmu Carpi FC 1909: ze hřiště odchází Marco Crimi, přichází Antonio Di Gaudio.

70

Poslední dvacet minutek mají hosté na to, aby s nepříznivým výsledkem něco udělali. Zatím to na obrat ale nevypadá.

68

Domácí zahrávali svůj sedmý roh, ale Carpi se dokázalo ubránit.

67

Střídání v týmu Carpi FC 1909: ze hřiště odchází Matteo Mancosu, přichází Kevin Lasagna.

65

Žlutou kartu dostává Ciprian Tătăruşanu (ACF Fiorentina).

64

Střídání v týmu ACF Fiorentina: ze hřiště odchází Cristian Tello, přichází Federico Bernardeschi.

62

Je před námi posledních třicet minutek a protože domácí vedou stále o jednu branku, bude to ještě hodně zajímavé.

60

Žlutou kartu dostává Matías Vecino (ACF Fiorentina).

58

Po dlouhém nákopu měl práci Ciprian Tătăruşanu, který ale vše skvěle přečetl a kulatý nesmysl před hostujícím hráčem sebral.

56

Střídání v týmu Carpi FC 1909: ze hřiště odchází Isaac Cofie, přichází Raffaele Bianco.

54

Ale ani z tohoto rohu nic nebylo. Na tahu je nyní Fiorentina.

53

Po rychlé akci je tu rohový kop pro Carpi.

53

S vypětím všech sil se Carpi ubránilo a stav zápasu se stále nemění. Fiorentina tak stále vede o jednu branku.

52

Rohový kop pro Fiorentinu.

51

Matías Fernández napřáhl z dobrých dvaceti metrů, ale jeho rána přesná nebyla a míč skončil vysoko nad brankou.

49

Domácí to zkusili po levé straně, ale Jakub Błaszczykowski se neprosadil.

47

Hosté hned skvěle napadali, ale nakonec se od Lolla odrazil míč do zámezí a rozehrávat tak bude Ciprian Tătăruşanu.

46

Hráči se vrací zpět na trávník. Druhý poločas začne za malý okamžik.
Druhý poločas začne přibližně v 21:50.
První poločas je za námi. Domácí celek byl o něco lepší a do vedení se dostal už ve druhé minutě, kdy se trefil Borja Valero. Hosté také měli několik příležitostí, ale neprosadili se a druhý poločas tak bude ještě hodně zajímavý.

Který z týmů vstřelí první branku ve druhém poločase?

Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.

45+2

45+1

Žlutou kartu dostává Riccardo Gagliolo (Carpi FC 1909).

45

Domácí zahrávali dva rohové kopy, ale ani z jednoho nic nebylo a v prvním poločase se už nic nestane.

45

Po střele z dálky musel Vid Belec zasahovat, ale s tímto projektilem si v pohodě poradil.

45

Hraje se poslední minuta prvního poločasu.

43

Žlutou kartu dostává Emanuele Suagher (Carpi FC 1909).

42

Carpi dobře kombinovalo na polovině domácích, ale nakonec z toho byl jen další nepřesná přihrávka.

41

První poločas se pomalu, ale jistě blíží ke svému konci a vypadá to, že na další branku si budeme muset počkat do druhého dějství.

39

Hosté zahrávali zajímavou standardní situaci z pravé strany, ale se stříleným centrem si domácí zadáci poradili na jedničku.

38

Žlutou kartu dostává Jakub Błaszczykowski (ACF Fiorentina).

36

Začalo hustě pršet a kombinaci se to už projevuje. Bude to ještě hodně zajímavé.

34

Ze svého druhého rohu hosté nic nevytěžili, protože vše skončilo ofsajdem.

33

Rohový kop pro Carpi.

31

Fiorentina to zkusila dlouhým nákopem, ale ten se neujal a u míče je Vid Belec.

29

Tempo hry malinko opadlo. Hraje se především uprostřed hrací plochy a na další šanci stále čekáme.

27

Domácí jsou lepším celkem a stále se tlačí dopředu, ale druhé branky se zatím nedočkali.

25

Ale ani z jednoho rohu nic nebylo a stav se nemění. Fiorentina stále vede o jednu branku.

24

A po zásahu hostujícího hráče je tu další roh pro domácí.

23

Fiorentina vybojovala rohový kop.

21

Domácí chybovali v rozehrávce a ve velké šanci se zjevil Matteo Mancosu, který byl sám před brankářem, ale ten si s jeho pokusem dokázal poradit!

19

Ani z další akce domácích nic nebylo. Cristian Tello upadl před velkým vápnem, ale rozhodčí faul možná trochu překvapivě neodpískal.

17

Josip Iličić si v souboji pomohl faulem a kombinační akce Fiorentiny tedy skončila.

15

Cofie zajel do protihráče a rozhodčí ho důrazně napomenul. Zatím bez žluté karty.

13

Josip Iličić si skvěle naběhl za obranu, ale míč k němu nedošel, protože výborně zasáhl pozorný Gaetano Letizia.

11

Ale byla z toho pouze nepřesná přihrávka. Hosté šli dopředu, ale jejich akce skončila ofsajdem.

10

Domácí kombinují a nikam nepospíchají. Uvidíme, zda Fiorentina něco kloudného vymyslí.

8

Nyní to vzal na sebe hostující Cofie, ale jeho projektil nebyl přesný a míč skončil vysoko nad brankou.

7

Po rychlé akci se hostující Matteo Mancosu dostával do velké šance, ale zradilo ho zpracování a nic z toho nebylo.

6

Nyní to Fiorentina zkusila dlouhým nákopem, ale ten nebyl přesný a Carpi se tedy ubránilo.

4

Domácí vstoupili do utkání velmi dobře. Jsou aktivní a stále mají míč na svých kopačkách.

2

2. Borja VALERO - 1:0

2

A hned z první akce dává domácí celek úvodní branku tohoto zápasu. Josip Iličić poslal míč do vápna, kde se k němu dostal BORJA VALERO, který zkušeně prostřelil Belece.

2

U míče už jsou ale domácí fotbalisté, kteří hned pospíchají dopředu.

1

Úvodní výkop obstarali hostující fotbalisté.

1

Vše je připraveno, jdeme na to.

ACF Fiorentina: Tătăruşanu – Tomović, Gonzalo Rodríguez, Astori – Błaszczykowski, M. Fernández, Vecino, Valero, Tello – N. Kalinič, Iličić.
Náhradníci: Lezzerini, Sepe – Pasqual, Zárate, Bernardeschi, Babacar.

Carpi FC 1909: Belec – F. Poli, Suagher, Gagliolo – Pasciuti, Crimi, Cofie, Lollo, Letizia – Mancosu, Mbakogu.
Náhradníci: Colombi – Sabelli, Zaccardo, Daprelà, Matos, R. Bianco, Di Gaudio, Martinho, Lazzari, Lasagna, Gnahoré..

Který z týmů obdrží první žlutou kartu v prvním poločase?

Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.

Poslední vzájemné zápasy

Fiorentina – Carpi 0:1
Carpi – Fiorentina 0:1
Carpi – Fiorentina 0:2
ACF Fiorentina si v této sezoně nevede vůbec špatně. Domácí celek má na svém kontě 42 bodů a nachází se na třetím místě. Na druhý Juventus ztrácí bodů šest a na vedoucí Neapol bodů osm. Je tedy jasné, že domácí budou bojovat o evropské poháry a účast v Lize mistrů.

Carpi FC 1909 je na tom o poznání hůře. Hosté získali zatím jen 19 bodů a v tabulce jim patří sestupové osmnácté místo. Carpi ale v posledních týdnech nepředvádí špatné výkony a z posledních pěti zápasů dvakrát vyhrálo a třikrát remizovalo. Nějaký bod by hosté chtěli získat i dnes.
Zdravím všechny fotbalové příznivce. Italská Serie A má na programu vložené 23. kolo a my budeme sledovat duel mezi Fiorentinou a Carpi. Jasným favoritem je domácí celek.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:45.

2:1

konec (1:0)

Branky: 2. Valero (Iličić), 90+3. Zárate (Błaszczykowski) – 74. Lasagna (Di Gaudio)

Karty:   38. Błaszczykowski (FIO), 60. Vecino (FIO), 65. Tătăruşanu (FIO), 83. N. Kalinič (FIO), 90+2. Babacar (FIO) – 43. Suagher (CAR), 45+1. Gagliolo (CAR), 80. Lollo (CAR)

ACF Fiorentina: Tătăruşanu – Tomović, Gonzalo Rodríguez, Astori – Błaszczykowski, M. Fernández, Vecino, Valero, Tello (64. Bernardeschi) – N. Kalinič (87. Babacar), Iličić.

Carpi FC 1909: Belec – F. Poli, Suagher, Gagliolo – Pasciuti, Crimi (72. Di Gaudio), Cofie (56. R. Bianco), Lollo, Letizia – Mancosu (67. Lasagna), Mbakogu.