Francouzská Ligue 1 Uber Eats

EA Guingamp – ESTAC Troyes

4:0

konec (1:0)

03.02.2016, 19:00 • Stade du Roudourou, Guingamp (kapacita: 18250) • 24. kolo • Dominik Rejthar (@DominikRejthar)

Tipsport: 1.52 4.2 7.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

A je dobojováno! Guingamp ve druhé půli rychle přidal další dvě branky a prakticky tak rozhodl o svém vítězství,. Zbytek duelu si domácí bez problémů pohlídali a navrch před koncem duelu ještě vsítili čtvrtou branku. (20:49:47)

90+3

90+3

Corentin si nepohlídal své postavení a byl přistižen v ofsajdu.

90+1

Rozhodčí přidá tři minuty nad rámec řádné hrací doby.

90

90. Ludovic BLAS - 4:0

90

Guingamp právě vstřelil branku!
Briand nádherně v evápně počkal na správný okamžik a jako na podnose mezi nohama obránce nahrál míč nabíhajícímu LUDOVICU BLASOVI, který z blízkosti bez problémů uklidil balon do sítě.

88

Obránci domácího celku v poklidu kombinují a nikam nespěchají.

86

Centr od rohového praporku oslovil jen pozorné obránce Guingampu.

85

Troyes se následně rychle vrhlo kupředu a vybojovalo rohový kop.

84

Brankář Dreyer byl na svém místě a v poklidu si došel pro volný balon.

82

Útočnou akci Guingampu zastavil odpískaný ofsajd.

79

Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Yannis Salibur, přichází Ludovic Blas.

78

Darbion se po krásné akci objevil v gólové šanci, z níž ale napálil míč pouze do boční sítě!

77

Střídání v týmu ESTAC Troyes: ze hřiště odchází Babacar Gueye, přichází Yoann Court.

76

Brankář Lössl dobře vystartoval ze své klece a opět jistě lapil balon do svých rukavic.

75

Troyes vybojovalo rohový kop.

74

Úroveň duelu velmi klesla. Hra se v posledních minutách odehrává pouze ve středu pole.

72

Střídání v týmu EA Guingamp: ze hřiště odchází Mevlüt Erdinç, přichází Julien Cardy.

71

Troyes se snaží tlačit dopředu, ale přes defenzívu soupeři se jim zatím nedaří najít potřebnou cestičku.

4:0

konec (1:0)

Branky: 6. Erdinç (Martins Pereira), 46. Sankharé (Briand), 57. Giresse, 90. Blas (Briand)

Karty:   30. Kerbrat (GUG) – 18. Dabo (TRY), 28. Traoré (TRY), 32. Xavier (TRY)

Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 7:10. Rohy: 3:8. Ofsajdy: 7:1. Fauly: 11:12.

EA Guingamp: Lössl – Martins Pereira (40. Jacobsen), Kerbrat, Sorbon, Lévêque – Salibur (79. Blas), Mathis (C), Sankharé, Giresse – Briand, Erdinç (72. Cardy).
Náhradníci: Guivarch – Jacobsen, Blas, Angoua, Cardy, Privat, Dos Santos.

ESTAC Troyes: Dreyer – Dabo (58. Darbion), Ngongca, Veškovac, Traoré – Xavier (C) (65. Nivet), Confais – Jean, Azamoum, Karaboué – Gueye (77. Court).
Náhradníci: Grandel – Mavinga, Court, Darbion, Nivet, Camus, Pi.

Rozhodčí: Miguelgorry – Plancon, Henninot