03.02.2016, 11:00 • Pardubice - Ohrazenice UMT • Lukáš Ouředník

90

Konec zápasu. (12:41:16)

90

V poslední minutě ještě závar před libereckou brankou, který ukončila střela Kima do břevna.

88

Liberec právě vstřelil branku! Hosté v závěru snižují, když na malém vápně zůstal volný DANIEL DYDOWICZ a snížil na 3:1!

74

Pardubice právě vstřelily branku! Po pěkné individuální akci a přesné střele opět k levé tyči zvyšuje JOEL KAYAMBA již na 3:0!

60

Dnešní utkání sleduje 35 diváků.

47

Pardubice právě vstřelily branku! A právě čerstvý domácí útočník JOEL KAYAMBA přesnou střelou k levé tyči zvyšuje na 2:0!

46

Oba celky do druhé půle vystřídaly a do hry poslaly kompletně všechny náhradníky.

46

45

36

Pardubice právě vstřelily branku! Pardubičtí svoji převahu konečně potvrdili gólově. První branku vstřelil DOMINIK FUSEK přesnou střelou k tyči, ke kterému se dostal míč po nepovedené střele Fouska – 1:0!

20

Je za námi dvacet minut. Pardubičtí mají převahu, ale jejich koncovka je zatím nepřesná.

1

FK Pardubice: Knobloch – Šejvl, Vencl, Kopřiva, Kakrda – Fusek, Kudrna, Jeřábek, Fousek – Petráň, D. Pánek
Náhradníci: Frydrych – Prokopec, Pospíšil, F. Pánek, Mandutz, Kovář, Kim, Kayamba, Klátil

FC Slovan Liberec junioři: Šmída – Čuřík, Šustr, Pospíšil, Tvrzník, Barac, Blažek, Krejčí, Dydowicz, Frimmel, Micovčák
Náhradníci: Garčák – Káva, Vojtěšek, Dudek, Šulc, Heppner

Rozhodčí: Vodrážka – K. Schmeiser, M. Schmeiser.
V dnešním dopoledni se utkají dva tradiční soupeři v rámci přípravných období a to druholigové Pardubice a juniorka Slovanu Liberec.
Poslední utkání těchto soupeřů v červenci 2015 skončilo výhrou Pardubic 5:0.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 11:00.