Tipsport extraliga

BK Mladá Boleslav – HC Sparta Praha

0:2

konec (0:0, 0:2, 0:0)

24.01.2016, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • 39. kolo • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

Tipsport: 2.62 4.25 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

54:28

Výlet až do útočného pásma si udělal Čajkovský, jenž si vynutil faul od Tomáše Urbana (MBL), který byl potrestán dvěma minutami za hákování.

53:27

K tomu by jim mohla pomoci přesilová hra, jenže v těch se Bruslaři, zejména dnes, trápí. Menší trest za podražení dostal Tomáš Netík (SPA).

44:05

Menší trest za podražení dostal Vladimír Eminger (SPA). Proměňují domácí svůj tlak v gól.

36:38

O všem svědčí potyčka Radana Lence (MBL) a Miroslava Formana (SPA) při buly. Hlavnímu sudímu už došla trpělivost, a tak oběma kohoutům udělil dvouminutové tresty za hrubost.

24:16

Sparta přidala a ze svého důrazu vytěžila přesilovou hru. Dvě minuty za hákování dostal Jakub Klepiš (MBL).

16:15

Bruslaři budou hrát přesilovou hru. Dvě minuty za podražení dostal Michal Dragoun (SPA).

13:17

Znovu se vylučuje, tentokrát ale poprvé na straně Bruslařského klubu. Dvě minuty za nedovolené bránění inkasoval Radim Hruška (MBL). Trest započne hned po komerční přestávce.

10:57

I druhý trest v zápase náleží Pražanům. Lukáš Klimek (SPA) byl vykázán na dvě minuty za krosček.

00:51

Hned zkraje utkání se vylučuje. Menší trest za sekání inkasoval Curtis Hamilton (SPA).