Tipsport extraliga

BK Mladá Boleslav – HC Sparta Praha

0:2

konec (0:0, 0:2, 0:0)

24.01.2016, 17:30 • ŠKOENERGO Aréna • 39. kolo • Vojtěch Drbohlav (@Vojta_Drbohlav)

Tipsport: 2.62 4.25 2.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To už je z tohoto utkání vše, s přáním pěkného večera a úspěšného pracovního týdne se loučím. (20:04:47)
Nejlepší hráči utkání
Jakub Klepiš (MBL)
Filip Novotný (SPA)
Utkání mezi Mladou Boleslaví a Spartou je minulostí. Domácí Bruslaři sice byli v první třetině lepší, jenže poté jejich hra upadla a tempo hry diktovali výhradně už jen Pražané, kteří po zodpovědném výkonu podpořeným účinnou hrou z obrany zaslouženě zvítězili a odvážejí si z města automobilů tři body.

59:45

Hykova střela z ofsajdu skončila na plexiskle. Gólman Středočechů už se definitivně vrací do branky.

59:30

Rittich znovu odjíždí na střídačku.

59:19

Odpískáno postavení útočícího hráče v brankovišti Pražanů, o osudu utkání je tedy rozhodnuto. Brankář Mladé Boleslavi se vrací zpět mezi tři tyče.

58:55

Domácí jsou až ve středním pásmu, k žádnému tlaku se ani teď neschyluje.

58:45

Trončinského střela od modré znovu skončila v lapačce brankáře Sparty.

58:34

David Rittich zůstává na střídačce, Bruslaři to zkusí v šesti hráčích v poli.

58:34

Oddechový čas pro domácí.

58:34

Bude se vhazovat po levici Filipa Novotného. Boleslavští diváci mezitím hromadně opouštění ŠKOENERGO Arénu.

58:07

David Rittich stále zůstává v brance, Středočeši asi nezkusí ani power-play.

57:45

Bruslaři se drží v pásmu, jenže málo střílejí, Sparta naopak často napadá.

56:38

Zatím to tak nevypadá, protože domácí se musí stále bránit a nemohou odvolat ani brankáře.

56:30

Mladé Boleslavi zbývá posledních několik málo minut ke zdramatizování utkání, dokáže to ještě?

56:28

56:05

Jakub Klepiš se sice dostal do útočného pásma, jenže Pražané ho zahnali do rohu a vzali mu puk.