24.01.2016, 01:00 • MTS Centre, Winnipeg • Michal Belšán (@belly11mb)

Tipsport: 2.24 3.63 2.96 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany to bude vše, děkuji Vám za pozornost a přeji krásný nedělní den! Na počtenou. (03:41:29)
1. Lee Stempniak (NJD) 2+0
2. Michael Cammalleri (NJD) 0+2
3. Dustin Byfuglien (WPG) 1+0
Utkání je za námi, New Jersey zdolalo Winnipeg na jeho vlastním ledě a vítězí počtvrté v řadě!

Do vedení šlo ve 12. minutě, kdy se v přečíslení dva na nikoho po pasu od Cammalleriho prosadil Lee Stempniak. Druhá třetina se nesla ve znamení tlaku Jets, na střely to bylo i 8:0, nicméně Ďáblové ve 36. minutě údeřili z první střely na bránu, kterou v přesilovce obstaral Jacob Josefson. Ve 49. minutě navíc Lee Stempniak tečoval Gelinasovu střelu a zařídil hostům důležité tříbrankové vedení, které už Winnipeg pouze snížil v přesilovce zásluhou Dustina Byfugliena.

Střely: 23:16 (4:10, 10:2, 9:4)

59:49

Cammalleri chtěl dopřát hattrick Stempniakovi, ale ten byl před zakončením ubráněn!

59:24

Trouba nahodil puk do předbrankového prostoru, kde ho ale nikdo ze spoluhráčů nedokázal tečovat.

59:00

A nepřesně nyní bekhendem mířil ze středního pásma od mantinelu i Jacob Josefson! Domácí měli třikrát v řadě velké štěstí.

58:33

Kyle Palmieri ze středního pásma pod tlakem napadajících hráčů přestřelil prázdnou bránu!

58:05

Jacob Trouba mezi kruhy nahrál na Wheelera, který ale nevystřelil vůbec dobře. Winnipeg přišel o pásmo a musí se do něj vměstnat opět z toho vlastního.

57:34

Jordin Tootoo mířil na prázdnou branku, ale domácí zadáci mu zabránili v gólu a definitivním rozhodnutí zápasu!

57:26

Connor Hellebuyck už zůstává na střídačce, kanadský celek to zkusí v šesti!

57:26

A nakonec jí střelou z mezikruží zakončil Alexandr Burmistrov, jenomže v bráně stál připravený Cory Schneider, který puk uklidil do své lapačky.

57:15

DAlší akci zpoza své brány začíná Toby Enström.

56:40

MTS Centre výrazně ožilo a fanoušci ženou svůj celek dopředu! Dokáže Winnipeg smazat tří, nyní již dvoubrankové manko?

56:11

Nyní si ale zaútočilo i New Jersey, jenomže nahození Davida Schlemka na branku tečovali jen domácí obránci do bezpečí.

55:52

Jets začínají nepříjemně kousat a jsou hodně aktivní v útočném pásmu!

55:38

Travis Zajac vystřelil z pravé strany jen do betonu Connora Hellebuycka.

55:20

Dánský útočník Ehlers vypálil hned po vhazování pěkný pokus, který ale naštěstí pro Devils zamířil nad bránu!

1:3

Branky a nahrávky: 55. Byfuglien (Wheeler, Ehlers) – 12. Stempniak (Cammalleri), 36. Josefson (Schlemko, Blandisi), 49. Stempniak (Gelinas, Cammalleri)

Winnipeg Jets: Hellebuyck (Hutchinson) – Trouba, Byfuglien, Enström, Myers, Stuart, Chiarot – Ladd, Little, Wheeler – Stafford, Perreault, Ehlers – Thorburn, Burmistrov, Armia – Halischuk, Copp, Peluso

New Jersey Devils: Schneider (Kinkaid) – Greene, Larsson, Gelinas, Schlemko, Helgeson, Severson – Cammalleri, Henrique, Stempniak – Blandisi, Zajac, Palmieri – Boucher, Josefson, Farnham – Ruutu, Gionta, Tootoo

Rozhodčí: Leggo, Charron – Rody, Gawryletz

Diváci: 15 294