SKV Sharks Karlovy Vary – Warriors Vídeň

3:0

konec (1:0, 2:0, 0:0)

23.01.2016, 15:30 • Zimní stadion Ostrov. • 13. kolo • Jan Chlubna

Karlovy Vary vítězí i ve druhém vzájemném zápase nad Vídní s čistým kontem, tentokrát 3:0. Zítra čekají Žraloky České Budějovice a Vídeň zajíždí na led posledního Litvínova. Z Ostrova přeji pěkný sobotní večer! (17:17:33)

44:49

Další zakázané uvolnění při přesilovce. Konec zápasu se kouskuje.

44:32

Po buly se k Machovi blížil Haindl, domácí brankář přerušil hru.

44:28

Wágner nedosáhl na rozehrávku, píská se zakázané uvolnění Karlovým Varům.

44:08

Hosté vyhodili.

43:42

Forgo z prostoru mezi kruhy Ossimitze nenachytal.

43:36

Domácí tým požádal o oddechový čas.

43:36

Stefan Eberdorfer vytasil proti projíždějícímu Geierovi ruku a je vyloučen za nedovolené bránění. Přesilovka pro Vary.

42:10

Ossimitz pod těžkým tlakem! Geier v přečíslení ideálně vyzval Haase, který zcela sám před gólmanem nevstřelil svoji první branku! Pak ještě Geier a Nejedlý nezamířili přesně.

41:27

Schilcher vystihl Nejedlého vyhození a mířil proti Machovi, kterého zblízka nepřekonal.

39:25

Geier z levého kruhu nastřelil Ossimitzovu masku!

36:53

Celé dvě minuty přesilovky Vídně se odehrály před její brankou, proto nelze z pohledu hostů mluvit o výhodě.

34:53

Současně vyloučeni: Miroslav Hrbek (Karlovy Vary) a Sandro Kalegaris (Víďeň), oba 5 minut a trest do konce zápasu za hrubost. Navíc Hrbek obdržel 2 minuty za sekání, takže hosté si zahrají přesilovku.

34:53

Mela u mantinelu! Rozhodčí bude poprvé vylučovat.

34:27

Kalegaris mohl jít do brejku, ale bruslařský souboj s Wágnerem vypustil.

33:48

Geier dostal prostor mezi kruhy, na poslední chvíli ztečoval jeho střelu Kalegaris.

32:30

Sérii nepřesností na obou stranách ukončila nezdařená karlovarská rozehrávka, Nejedlý musel až za vlastní branku.