4:8

konec (1:3, 3:5, 0:0)

23.01.2016, 18:00 • 29. kolo • Info o změnách stavu (Tomáš Kučera)

Tipsport: 1.58 4.6 3.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání skončilo výhrou Žďáru nad Sázavou. Ve druhé třetině měli hráči obou mužstev velice přesnou mušku a nasázeli brankářům osm branek. V poslední části zápasu již branka nepadla. Za hosty se dvakrát prosadil Pleva se Štěpánkem. (20:34:35)

40:01

40:00

Pěkná trefa :)

39:35

Žďár právě vstřelil branku!
Osmý gól hostí vstřelil MARTIN PLEVA. Asistence: Petr Štěpánek.

38:00

Žďár zvyšuje náskok a vede o tři branky. Autorem gólu byl LUBOŠ KUNSTMÜLLER. Asistence: Petr Štěpánek.

27:10

Autorem branky byl PETR ŠTĚPÁNEK. Bez asistence.

27:10

Hosty posílá do vedení MARTIN GREGAR. Bez asistence.

27:03

Vlci právě vstřelili branku!
TOMÁŠ ČECHURA vyrovnává. Asistence: Tomáš Demel, Michal Nevyhoštěný.

22:00

Domácí přidávají další gól, jeho autorem byl JAN ŠULC. Bez asistence.

21:30

Gól domácích dává DANIEL NEVYHOŠTĚNÝ. Asistence: Tomáš Demel, Jiří Peřina.

21:00

Hned v první minutě druhého dějství se mění skóre. Čtvrtou branku hostí dává PETR ŠTĚPÁNEK. Asistence: Luboš Kunstmüller.

20:01

20:00

20:00

Domácí celek koriguje skóre na 1:3. Autor branky je KAMIL BŘÍŠKA. Asistence: Lukáš Tondr.

17:00

Žďár v první třetině dominuje a potvrzuje to i brankově další gól přidal ADAM RAŠNER. Asistence: Ondřej Kovářů.

17:00

Hosté vedou už o dvě branky. Po pěkné kombinační souhře je autorem branky LIBOR STŘECHA. Asistence: David Vítek.

08:00

Žďár nad Sázavou jde do vedení v dnešním zápase po přihrávce Bureše se prosazuje MARTIN PLEVA. Asistence: Lukáš Bureš.

4:8

Branky a nahrávky: 20. Bříška (Tondr), 22. Nevyhoštěný (Demel, Peřina), 22. Šulc, 28. Čechura (Demel, Nevyhoštěný) – 8. Pleva (Bureš), 17. Střecha (Vítek), 17. Rašner (Kovářů), 21. Štěpánek (Kunstmüller), 28. Gregar, 28. Štěpánek, 38. Kunstmüller (Štěpánek), 40. Pleva (Štěpánek)