konec (1:0, 1:0, 2:1)

23.01.2016, 16:00 • Svijanská aréna • 36. kolo • Jonáš Jech

Tipsport: 2.15 4.5 2.36 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě ze Svijanské Arény pro dnešek vše. Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek večera. (18:26:39)
Trend obou předchozích třetin si Tygři zopakovali a krátce po začátku se jim podařilo vstřelit další gól. Ve 42. minutě skóroval Svoboda a o tři minuty později Král. Hosté ještě v polovině poslední třetiny dokázali lehce korigovat skóre ale to bylo z jejich strany vše. Zápas se tedy dohrál v poklidu a z vítězství 4:1 se radují domácí hokejisté.

59:16

Zřejmě poslední vhazování ve středním pásmu.

58:55

Zápas je rozhodnutý a tak se dohrává v klidném tempu.

58:07

Offside hostů. Dvě minuty do konce.

57:03

Domácí uklidňují hru a snaží se ukončit zápas za současného stavu.

56:15

56:15 Zajímavé hokejové prostředí = parádní fotografie!

56:15

Turek zůstává po tvrdém hitu ležet na hrací ploše.

55:50

55:25

Hosté ve čtyřech. Přesilovka domácích pokračuje.

53:48

Na trestnou lavici usedají dva hráči Karlových Varů. Za sekání je na dvě minuty vyloučen Osmík(KVA) a za nesportovní chování na deset minut Dudek(KVA).

53:04

Rulík(KVA) vyloučen za krosček.

53:04

Před Frčkem se teď strhla mela a bude se vylučovat.

52:04

Davídek trefil nejdříve Kačírkovu a výstroj a napodruhé ho vychytal Hosnedl.

52:00

Domácí se provinili zakázaným uvolněním.

51:06

Nebýt skvělého Hosnedla mohlo to být 4:2. Hosté ale v přečíslení zakončili doprostřed branky kde měl domácí gólman svou lapačku kterou střelu vyrazil.

50:35

Karlovarské gól lehce povzbudil. Domácí však zůstávají klidní a drží svou modrou čáru.

49:32

Karlovy Vary právě vstřelily branku!

Hosté přeci jen snižují. Nahození sklepl Hosnedl pouze před sebe, odkud dorazil puk do branky DANIEL BABKA. Asistence: Ondřej Pajk

4:1

Branky a nahrávky: 7. Zachar (Huňa, Solenský), 23. Ordoš (Král, Turek), 42. Svoboda (Gecko, Zachar), 45. Král (Svoboda) – 50. Babka (Pajk)

Bílí Tygři Liberec: Hosnedl (Petruželka) – Turek, Kunst, Mečíř, Divila – Babec, Pokorný, Šír, Kalfiřt(C), Huňa, Rubeš, Král, Gecko, Solenský, Svoboda,Ordoš, Zachar, Kačírek, Chlum

HC Energie Karlovy Vary: Frček (Fuksa) – Michálek, Beer, Pajk, Truhlář, Rulík, Dudek, Vodička – Osmík, Nguyen, Zikmund, Čejka, Vrána, Davídek, Hauzr, Hendrych, Janata, Babka

Rozhodčí: Hrubý – Kajínek, Zavřel